Србија победом започела квалификације за ЕП
Дуел Антонова и Живковића (Фото: Танјуг)
Фудбал
Перовић матирао шампионе
Фудбал
  • Највеће изненађење у осмини финала приредила екипа Рада која је савладала Црвену звезду 1:0. – Победа Спартака, пораз Инђијаца после једанаестераца
    Одбојкаши Војводине НС семе добро су кренули у домаћем шампионату, савладали су Крагујевчане и Краљевчане без изгубљеног сета, али их у четвртак очекује први, прави овосезонски изазов, гостују актуелном освајачу трипле круне, Црвеној звезди.
  • Геард Ајетовић у акцији
    Наш најбољи професионални боксер Геард Ајетовић у суботу ће поново у ринг. Овога пута бориће се са Италијаном Ђовани Де Каролисом за интерконтиненталну светску титулу у ИБФ верзији, у суперсредњој категорији.
  • Спартак - Пролетер 2:0 (2:0). - СУБОТИЦА: Градски стадион, гледалаца 250, судија: Анђеловски (Каћарево), стрелци: Лукић у 6. Плавшић у 14. минуту. Жути картони: Јочић (Спартак), Човин, Варга, Бошковић, Човић (Пролетер). Црвени картон: Вујаклија (Пролетер).
  • Под покровитељством Управе за спорт и омладину града Новог Сада, у Будисави, Буковцу и Ветернику одржана је манифестација -Дан спортских активности. Ова лепа акција, која промовише спорт за све и здрав начин живота, окупила је 1520 учесника
  • Раднички (Н) - Инђија 4:1 (0:0, 0:0). - НИШ: Стадион на Чаиру. Гледалаца: око 400. Главни судија: Дарко Богдановић (Краљево). Стрелци из једанаестераца: Миленковић, Пуношевац, Пауљевић и Ђуричковић за Раднички, а Јовановић за Инђију.
    29 Окт 2014
    slika
  • Бојан Настић константно пружа добре партије (Фото: Ф. Бакић)
    Фудбалери Војводине на “Карађорђу” дочекују ужичку Слободу Поинт, у оквиру осмине финала Купа Србије, са пуно самопоуздања у властите квалитете, па је тренер Зоран Марић одлучио да одмори неколико стандардних првотимаца.
    28 Окт 2014
    slika
  • Лазар Ћирковић
    Партизан је везао два пораза и аларми у Хумској су се упалили. Црно-бели су рачунали на сва три бода у Јагодини што се није десило па је тријумф у данашњој утакмици императив.
    28 Окт 2014
    slika
  • Најбољи тенисер света Новак Ђоковић пласирао се у осмину финала мастерс турнира у Паризу савладавши вечерас у 2. колу Немца Филипа Колшрајбера у два сета - 6:3, 6:4.Ђоковић је као први носилац био слободан на старту турнира, а до очекиваног успеха против Колшрајбера,
    28 Окт 2014
    slika
  • Фудбалери Граничара из Јамене
    Омладинац (Б) – Синђелић 1:2 (1:1) - БАТРОВЦИ: Стадион Омладинца, гледалаца 40, судија Аврамовић (Моловин).Стрелци: Калаба у 23. за Омладинац, а Марчетић у 34. и 78. минуту за Синђелић.Жути картони:
    28 Окт 2014
    slika
  • Кошаркаши Партизана НИС у 3. коло Еврокупа гостују израелском Хапоелу. Тешко је поверовати да би Београђани на врућем терену у Јерусалиму могли да прекину серију пораза.
    28 Окт 2014
    slika
  • Предраг Коџо
    ПСК Путинци – Будућност 5:2 (2:0) ПУТИНЦИ: Стадион „Кудељара“, гледалаца 150, судија Тодоровић (Инђија).
    28 Окт 2014
    slika
  • Фудбалери Цара Уроша
    Војводина – Планинац 4:0 (2:0) НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 100, судија Тодоровић (Хртковци).Стрелци: Еркановић у 15. и 25, Марковић у 46. и Радовановић у 77. минуту.