Павловић: Тактика се исплатила, без потребе за форсирањем
ФИФА: Истрага оптужби за корупцију биће завршена у септембру
Мирко Иванић, стрелац водећег поготка
Воша умало до подвига
Фудбал
  • Немања Видић стигао је са Интером у САД где ће учествовати на турниру са Реал Мадридом, Манчестер јунајтедом и Ромом.После осам сезона у Манчестеру,
  • Фудбалери Јагодине нису успели да се пласирају у 3. коло квалификација за Лигу Европе пошто су вечерас на домаћем терену, у реванш утакмици 2. кола, изгубили од румунског представника Клужа са 1:0 (0:0).
  • Јулијана Војиновић
    Женска јуниорска репрезентација Србије поразом од Русије (64:68) завршила је други круг такмичења на Европском првенству у Португалији.
  • У Београду су почеле припреме сениорске пливачке репрезентације Србије за Европско првенство у Немачкој (18–24. август).
    24 Јул 2014
    slika
  • Никола Миротић постао је најплаћенији руки из Европе у историји НБА лиге. Доскорашњи играч Реал Мадрида је потписао трогодишњи уговор са Чикаго Булсима
    24 Јул 2014
    slika
  • Дуел Николе Јановића и Душана Мандића
    На прошлом Европском првенству у Ајндховену, пре две године, Црногорци су освојили сребрну медаљу, а у финалу су поражени од Србије.
    24 Јул 2014
    slika
  • Мексико Сити биће домаћин трке Формуле 1 следеће године, преносе медији, а уговор ће бити потписан на пет година. Последњи пут трка Формуле 1 организована је у Мексико Ситију пре 22 године.
    23 Јул 2014
    slika
  • Андрија Прлаиновић
    Ватерполисти Србије играће у полуфиналу Европског првенства у Будимпешти. Изабраници Дејана Савића савладали су у четвртфиналу репрезентацију Грчке са 13:9. У полуфиналу ће сутра на мегдан Црногорцима.
    23 Јул 2014
    slika
  • Фудбалски клуб Црвена звезда довео је шесто појачање у летњем прелазном року, штопера Богдана Планића (22) из ОФК Београда. Досадашњи играч “романтичара” потписао је трогодишњи уговор с клубом из Љутице Богдана и данас ће се,
    23 Јул 2014
    slika
  • Марко Николић
    Фудбалери Партизана урадили су оно што су и обећали, у другој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона победили су Торшавна (3:1) и тако донели још који бод нашем клупском фудбалу.
    23 Јул 2014
    slika
  • Одбојкаши Србије отпутовали су у Крањску Гору на припреме за Светско првенство, које 30. августа почиње у Пољској. Наши момци се припремају за најквалитетнију све­тску смотру