Квалификације ЛЕ: АЗ Алкмар-Војводина 0:0, крај утакмице

АЗ Алкмар-Војводина 0:0, крај утакмице

АЛКМАР: Стадион АЗ Алкмара, гледалаца: 7.000, судија: Штилер (Немачка), жути картони: Вујтенс (АЗ Алкмар), Мићић, Трифуновић (Војводина).

АЗ АЛКМАР: Рочет, Јохансон, Ван Ејден, Влар, Хапс, Лукасен, Хенриксен, Вујтенс, Јаханбакш (Ван Оверем 77‘), Фрајдеј (Вегхорст 71‘), Гарсија (Дос Сантос 66‘).

ВОЈВОДИНА: Кордић, Милетић, Планић, Пушкарић, Антић, Максимовић (Вукасовић 71‘), Мићић, Палочевић, Малбашић (Труфуновић 77‘), Мелег, Ашћерић (Бабић 60‘).

Утакмица је почела...

- 7. минут, полуприлика за АЗ била је са десне стране, набачена лопта али ја Фрајдеј тукао поред гола али и Кордић је био на месту. Војводина је имали три напада која су обећавала, но недостајао је само завршни пас.

- 15. минут, тукао је главом Гарсије поред гола.

-22. минут, шут Гарсије са преко 20 метара отишао је високо изнад пречке.

- 26. минут, грешка одбране Војводине, Фрајдеј је избио сам испред Кордића, шутирао је али голман је одбранио.

- 36. минут, Влар је шутирао са преко 20 метара од гола, лопта је прошла тик поред стативе.

- 42. минут, Војводина јеорганизовала два добра напада, али су играчи Војводине шутирали далеко од гола.

- 43. минут, Влар је покушао поново шутем али је лопта отишла далеко од гола.

Крај првог полувремена 0:0

- Почело је друго полувреме...

- 47. минут, шанса за АЗ указала се Хенриксену испред гола Војводине али је био изблокиран.

- 51. минут, Мелег је шутирао, прошао је три играча, отишао мало искоса, али је лопта отишла поред гола.

- 59. минут, Јохансон је тукао из близине, после дуплог паса са Хенриксеном, али је Кордић одлично одбранио.

- 62. минут, Фрајдеј је имао шансу главом, био је сам, али је лоше захватио лопту, отишла је далеко поред гола.

- 77. минут, после корнера домаћих, Кордић је одлично интервенисао.

Крај утакмице АЗ Алкмар-Војводина 0:0.