ОПШТИНСКА ЛИГА ШИД: Марчетић казнио промашаје

Омладинац (Б) – Синђелић 1:2 (1:1) - БАТРОВЦИ: Стадион Омладинца, гледалаца 40, судија Аврамовић (Моловин).Стрелци: Калаба у 23. за Омладинац, а Марчетић у 34. и 78. минуту за Синђелић.Жути картони:

Јастребић, Букарица, Калаба (Омладинац), Мркоњић, Стојановић (Синђелић).

ОМЛАДИНАЦ: Павловић 7, Митровић 7, Калаба 7, Ђуркић 7 (Јастребић 6), Старовлах 7, Ж. Малешевић 7, П. Малешевић 7, Вејновић 6 (Букарица 7), Гачић 7, Богдановић 6, Манојловић 6.

СИНЂЕЛИЋ: Мркоњић 7 (Томашевић 7), Тепшић 7, Стојановић 7, Дреновац 7, Ковачевић 7 (Вудрак 7),  Губић 8, Геордини 8, Марчетић 8, Опачић 7, Дамјановић 7 (Тодоровић), Т. Милетић 7.

Чим, је домаћим играчима, понестало кондиције и снаге, Марчетић је у наставку још једном казнио промашаје домаћина.

П. Малешевић

Омладинац (М) – Хајдук (В) 3:1 (1:0)

МОЛОВИН: Игралиште Омладинца, гледалаца 100, судија Сич (Беркасово).Стрелци: Божин у 42. и 81. и Маливук у 71. за Омладинац, а Вејновић у 54. минуту за Хајдук. Жути картони: Миљевић (Омладинац), З. Хрчек (Хајдук).

ОМЛАДИНАЦ: Д. Гашић 7, М. Валентик 7, Латинчић 7, И. Лукач 7 (Сич 7), Миљевић 8, Грозница 7, Божин 9, Б. Лукач 7 (Будимир 7), Вујевић 7 (С. Валентик 7), Маливук 8.

ХАЈДУК: Живковић 7, З. Хрчек 7 (Јурошевић), Јанковић 6, Радовановић 6, М. Савић 6, Зарић 7, Ђ. Хрчек 7 (Личанин), Петровић 6, Ђорђевић 6, Вејновић 8, Станивуковић 7.

Тандем Зоран Божин, тренер, и Лазар Божин, играч, победили су одлични тим гостију. Зоран са добром тактиком, а Лазар, са два ефектна гола. Вејновић је постигао изванредан гол из слободног ударца с 18 метара, за госте.

Д. Николић

ОФК Бикић – Напредак 0:2 (0:0)

ВАШИЦА: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија Јовић (Шид).Стрелци: Брекић у 80. и Б. Младеновић у 88. минуту.  Жути картони: Гледић, Рукавина (ОФК Бикић).

ОФК БИКИЋ: Бешевић 7, Познановић 7, Везировић 7, Гледић 8, Китић 7, Мрваљевић 7, Рукавина 7, Косановић 7, Радмановац 7 (Рудић 7), Феке 7 (Вучковић), Добрић 7 (Цупер 7).

НАПРЕДАК: Нединић 7, А. Младеновић 7, Н. Петровић 7, Ђачанин 7, П. Петровић 7, Новаковић 7 (Гавриловић), Б. Младеновић 7, Алексић 7, Кртинић 7, Кулачанин 7, Брекић 7.

Д. Хнатко

Братство – ОФК Бингула 2:2 (2:1)

СОТ: Игралиште Братства, гледалаца 70, судија Софтић (Бачинци).Стрелци: Влаисављевић у 18. и 26. за Братство, Самарyић у 33. (из пенала) и Јанковић у 53. минуту за ОФК Бингулу.

БРАТСТВО: Радић 6, Мајхер 6, Требовац 6, Д. Кох 6, Влаисављевић 7, Драгичевић 6, М. Урсуз 6 (Гркавац), Живановић 6 (В. Кох 7), Н. Урсуз 6, Жупљанин 6, Милановић 6.

ОФК БИНГУЛА: Панић 7, Велики 7, Павловић 5, Палић 7, Самарџић 7, Пајић 7, Рајић 7, Шућак 7,  Јанковић 7, Кљајић 8, Ловас 8.

Бингулчани, су стрпљиво играли, и чекали да одбрана домаћих погреши, и када им се у наставку, пружила прилика да изједначе, то су и учинили. Шућак је у брзој контри пронашао самог Јанковића, а овај је из прве, лопту тукао, и она се закопрцала у мрежи.

В. Кох

Граничар – Сремац 1:4 (0:2)

ЈАМЕНА: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Хорват (Моровић). Стрелци: Петровић за Граничар, Ранкић два, Ливаја и Влаисављевић за Сремац.Жути картон: Рикић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Богдан Цвијановић 5, Бобан Цвијановић 5, З. Јовић 5, Д. Јовић 5 (С. Јурошевић 6), Н. Тимарац 5, Стевић 6, Г. Тимарац 5, Старчевић 5, Д. Јурошевић 5 (Зарић), Петровић 5, Ковачевић 6 (Рикић 6).

СРЕМАЦ: Угреновић 7, Вранов 7 (С. Новак 7), Курбалија 7, Маливук 7, Р. Остојић 7, Ранкић 8, Ерак 7, Ливаја 8, Влаисављевић 8 (П. Новак 7), А. Видовић 7, С. Видовић 7.

Виђен је доста занимљив фудбал. Гости много бољи и заслужили су високу победу. Виђена су и два ефектна шута са 16 метара. Ранкић и Ливаја су просто нишанили са ове даљине и погодили незаштићени део мреже.

И. Марушић

Борац – ОФК Бачинци 0:3 (0:1)

ИЛИНЦИ: Игралиште  Борца, гледалаца 100, судија  Владић (Шид).Стрелци: Николић у 44. и 46. и Менићанин у 82. минуту. Жути картон: Суботић (Борац).

БОРАЦ: Станковић 6 (Шаркановић 6), Марковић 6, Сарап 6, Адамец 7, Стојшић 7, Суботић 7, Л. Ивковић 6, М. Ивковић 6, Тривић 6, Суботић 6, И. Филиповић 7.

ОФК БАЧИНЦИ: Барјактаревић 7, Јовичић 7, Савић 7, Гачић 8, Џуња 7, Трбић 8, Николић 9, Милинковић 7, Менићанин 8, Илић 8, Брекић 7.

Млади Ален Николић, растурио је одбрану Илинчана. Из две школске акције, после контри, Николић је оба пута био прецизан. Станковић, на голу, се није ни мрднуо.

Д. Радић

Јединство (Љ) – Једнота 1:4 (0:2)

ЉУБА: Игралиште Јединства, гледалаца 20, судија Радин (Бачинци).Стрелци: Д. Руман у 50. за Јединство, а Ђурђевић у 15. и 30, Милутиновић у 53. и Хрчек у 80. минуту за Једноту. Црвени картон: Старчевић (Једнота).

ЈЕДИНСТВО: Добрић, Мрђановић, Циганков, Томан, Шили (Тележар), Р. Чалић, Б. Чалић, Д. Руман, Манојловић (А. Руман), Пунош (Гавриловић), Рамић.

ЈЕДНОТА: Козељац, Ђорђевић, Даниловић, Миланковић, Трлајић, Јовановић, С. Хрчек, Фаркаш (Е. Хрчек), Радосављевић (Харлвичак), Милутиновић, Ђурђевић.