Војвођанска лига – Бачка: Задругар - Младост (Т) 8:0 (4:0)

СРПСКИ МИЛЕТИЋ: Игралиште Задругара, гледалаца 200, судија: Делић (Кула). Стрелци: Малеш 7. 18. и 30. Сушић у 37. 73. 81. и 86. Станојковић у 65. минуту.

ЗАДРУГАР: Игњатовић 7, М. Вуковић 7 (Панков 7), Бранковић 7 (Станојковић 7), Радмановић 7, Кончар 7 (Јовановић 7), Малеш 9, Д. Вуковић 8, Славуљица 8, Јурић 8, Сушић 9, Алексић 7.

МЛАДОСТ: Полић 5, Р. Кривокапић 5, Б. Кривокапић 6, Бранков 6, Шијачић 7, Мрђан 5 (Радовановић 5), Васић 5, Станков 5, Ћук 6, Козомара 6, Срданов 6.
Распуцани нападачи Задругара нису имали милости и до врха су напунили мрежу младог Полића.

Просто су се утркивали ко ће коме боље асистирати и резултат такве игре је убедљива победа.Убојити Сушић је четири пута се уписао у листу стрелаца, а најлепши погодак постигао је Малеш шутем са 20 метара, када је погодио саме рашље.

А. Чичић

Србобран - Оџаци 2:1 (1:0)

СРБОБРАН: Игралиште у Шумици, гледалаца 150, судија: Николић (Ловћенац). Стрелци: Ђукановић у 16. и Ходоноцки у 67. за Србобран, а Макар у 82. минуту за Оyаке. Жути картони: Д. Тешановић, Косовић, Ивановић (Србобран), а Тодоровић (Оyаци). Црвени картон: Вајагић (Оџаци).

СРБОБРАН: П. Бјекић 7, Ивић 8, Б. Бјекић 8, Ходоницки 8, Ивановић 8, Вилотијевић 8, Косовић 8, Ђукановић 8, Тешановић 8, Икрашев 8, Јовановић 8.
ОЏАЦИ: Вајагић 6, Перовић 7, М. Мандић 7 (Мандарић), Мајор 7, Тодоровић 7, Владетић 7, Јосовић 7, Дивјак 8, Стојшић 7, Макар 8, Н. Мандић 8.

На игралишту у Шумици одлична фудбалска представа. Дерби кола заслужено је припао фудбалерима Србобрана. Тренер Мирослав Кнежевић поставио је добру тактичку  против другопласиране екипе из Оyака. У 17. минуту Косовић је центрирао а Срђан Ђукановић је волејем послао лопту у мрежу. У 40. минуту млади Икрашев, а два минута касније Ходоницки имали су лепе прилике за гол.  У 67. минуту Ервин Ходоницки са десет метара постигао је други гол за Србобрана. Фудбалери Оџака у финишу сусрета су извели неколико напада, да би у 82. минуту Никола Макар ефектним поготком смањио резултат на 2:1.

Д. Ренчар

Тиса - Таванкут 3:2 (0:1)

АДОРЈАН: Игралиште Тисе, гледалаца 100. Судија: А. Шевењхази (Остојићево). Стрелци: Миленковић у 50. и 52. и Нађ у 70. за Тису, а Бедековић у 9. и Плетикосић у 64 (из једанаестерца) за Таванкут.
ТИСА: Бошњак 6, Масловара 7, Батор 7, Војводић 7, Ђери 7, Мишковић 6 (Тандари 7), Живковић 7, Баштованов 8, Миленковић 8 (Мандић -), Плавшић 7, Нађ 7,
ТАВАНКУТ: Вуковић 7, Бедековић 7, Слобода 6, И. Скендеровић 7, Михаљевић 7, Прчић 7, Хуберт , Бабијановић 6 (Плетикосић 7), Н. Скендеровић 7, Шимић 6, Ковачев 7.

Бедековић је изненадио голмана Тисе Бошњака из слободног ударца, искоса са леве стране у краћи угао, тако да су гости рано повели, а домаћини су се разиграли тек у другом полувремену.За два минута, у два налета, у 50. и 52.минуту, преко Миленковића екипа Тисе је прекренула резултат.Међутим, уследило је изједначење у 64.минуту са беле тачке. Чини се да је судија Шевењхази престрого досудио најстрожу казну за госте, коју је Плетикосић претворио у гол.
Ипак, гол одлуке у 70.минуту из гужве постигао је Нађ, тако да је Тиса освојила читав плен.

М. Митровић

Јадран - ТСЦ 1:4 (1:3)

ФЕКЕТИЋ: Стадион Фекетића, гледалаца 150, судија: Делибашић (Врбас). Стрелаци: А. Мрваљевић у 7. за Јадран, а Миловановић у 9. Рахић у 35. Настић у 44. и Шицар у 65. минуту за ТСЦ.
ЈАДРАН: Плављанић 6, Балаћ 7, Станишић 6, Брацановић 7, Бориловић 6 (Матковић 6), Ђуровић 6, Калинић 6, А. Мрваљевић 7 (Гардашевић), С. Мартиновић 6 (Вучковић 6), М. Мартиновић 7, М. Мрваљевић 7.
ТСЦ: Јоргић 7, Ившић 7 (Бакош), Тодоровић 8, Настић 8, Ресановић 7, Недић 7, Борош 7 (Чурколи), Рахић 8, Кекезовић 8, Шицар 8, Миловановић 8 (Мартиновић).

Лидер на табели Бачке зоне ТСЦ потврдио је класу и у Фекетићу забележио сигурну и убедљиву победу. Домаћин је стекао предност у седмом минуту, да би гости убрзо изједначили и касније све конце игре држали у својим рукама.

Ст. С.

Борац - Суботица 5:1 (2:0)

БАЧКИ ГРАЧАЦ: Игралиште Борца, гледалаца 50, судија: Мијатовић (Сомбор). Стрелци: Чанковић у 18. 52. 62. и 69. Агбаба у 26. за Борац, а Бењак у 77. минуту за Суботицу. Жути картони: Милошевић (Борац), а Бењак (Суботица).
БОРАЦ: Марковић 7, Бабић 7, С. Стоисављевић 7, Кртинић 7, Милошевић 8, Чанковић 9, Илић 8, Жегарац 7, Агбаба 8, Лазић 7 (Станић), Даутовић 7 (Д. Стоисављевић).
СУБОТИЦА: Војнић 5, Вуков 6, Т. Никшић 5 (Таталовић 6), Ђурановић 5, Иловац 7, Опачина 6 (Кази 5), Драгић 5, Мирков 6, Б. Никшић 5 (Поповић 5), Стипанчевић 6, Бењак 6.

Домаћин је у свим елементима фудбалске игре надиграо високо пласиране госте.Сусрет је обележио четвороструки стрелац Драган Чанковић, а њему уз раме били су одлични асистент Илић и млади Агбаба.Стиче се утисак да су гости потценили ривала.