ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА НОВИ САД – СРЕМ: Омладинац - ЖСК 3:0 (2:0)

Гости из Жабља, у Новим Бановцима, су надиграни, и њихове претње, да ће однети цео плен, остале су само на папиру и на причама. Домаћин и су били бољи ривал у току целе утакмице.

НОВИ БАНОВЦИ: Стадион Омладинца, гледалаца 600, судија Калафат (Нови Сад).Стрелци: Милешевић у 39.и 42.и Бераковић у 85. минуту.Жути картони: Лежајић, Хаска, Џепина, Миросављевић (Омладинац), Тањга (ЖСК).

ОМЛАДИНАЦ: Јагодић 7, Лукић 7, Хаска 7, Милешевић 9, Калаба 7, Миросављевић 7, Стефановић 7 (Ољача), Пејчиновић 7, Јерковић 7 (Џепина), Хакач 7 (Бераковић), Лежајић 7.
ЖСК: Доведан 7, Унгар 7 (Сакач), Тањга 7, Живанов 7, Малиџан 7,  Самарџић 7, Мијић 7, Јушковић 7 (Панић 7), Балетић 7, Ђорђевић 7, Пастор 7.

Гости из Жабља, у Новим Бановцима, су надиграни, и њихове претње, да ће однети цео плен, остале су само на папиру и на причама. Домаћин и су били бољи ривал у току целе утакмице. Утакмица је почела мало нервозно, али  домаћини су имали и неколико лепих прилика из игре.А, питање победника, одлучили су голови Милешевића после корнера у финишу првог полувремена. И убојити Лежајић је био у прилици, да повећа резултат, али је голман Доведан овога пута био сигуран.Затим је Хакач погодио лоптом у пречку.

И у наставку играчи Омладинца су нападали и још неколико пута опасно угрозили гол Доведана. Лежајић и Пејчиновић су имали одличне прилике да се упишу у листе стрелаца. У самом финишу утакмице Бераковић, је заменио већ уморног Хакача, и његов први додир са лоптом, донео је и трећи гол домаћину.

Бераковић је био прецизан са десетак метара.Млади Бераковић, изданак Омладинске школе Омладинца, и у Купинову, је био стрелац, за победу његовог тима.Шта рећи за госте.Само може да се помене да је Малиyан погодио стативу, и то је било све, од Жабаљаца.

Г. Драгољић

Љуково - Јединство (СП) 1:0 (1:0)

ЉУКОВО: Стадион Љукова, гледалаца 200, судија Јовановић (Нови Сад).Стрелац: Видаковић у 42.  минуту. Жути картони: Мраовић, Панајотовић, Видовић, Бурсаћ, Живковић, Савић, Видаковић (Љуково), Јелавић, Фуртула, Мачак (Јединство).
ЉУКОВО: Милошевић 9, Бурсаћ 7 (Савић), Опарушић 8, Видовић 7, Стошић 7, Живковић 8, Андрета 7 (Крунић), Мраовић 7 (Катић), Видаковић 8, Панајотовић 7.
ЈЕДИНСТВО: Мијатовић 7, Марковић 7, Шуша 7, Стегњајић 6, Љубоја 6 (Максимовић), Фуртула 8, Јелавић 6, Димић 6 (Шестовић), Бојић 6 (Мачак), Иванчевић 7, Играч 7.
Гледаоци су могли да уживају у лепој фудбалској представи.А, комшијски дерби, припао је сретнијој и спетнијој екипи домаћина. И то, понајвише, захваљујћи, одличним одбранама голмана Милошевића и мајсторским голом Видаковића из слободног ударца са више од 25 метара.

Н. Тркуља

Граничар Сремац - Црвена звезда 1:1 (0:1)

ВОЈКА: Стадион Сремца, гледалаца 150, судија Љубинковић (Рума).Стрелци: Коларов у 48. за Граничар Сремац, а Зечевић у 25. минуту за Црвену звезду. Жути картони: Сремчевић, Врачев, Ранков (Граничар Сремац), Филиповић, Петковић, Тадић, Терзић (Црвена звезда).Црвени картон: Терзић (Црвена звезда).
ГРАНИЧАР СРЕМАЦ: Узелац 8, Врачев 8, Перин 8, Чортановачки 7 (Ранков 7), Мачковић 6 (Грујин 7), Скопљак 7, Сремчевић 8, Антунов 7 (Ђурчи 7), Стојаковић 7, Коларов 8, Кочијашевић 7.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Чавић 8, Тадић 7, Радојевић 7 (Бркљача), Шотра 7, Добрињац 7, Филиповић 8, Терзић 7, Петковић 7, Узелац 8, Зечевић 8 (Окиљевић), Ферати 8 (Витновић).
Веома борбена утакмица, али са доста прекида. Гости су своју прву шансу претворили у гол. Зечевић је брзо улетео у казнени простор домаћих и када је био на пеналу, прцизно шутира и Узелац је немоћан.У наставку, акција, домаћих, као на канапу, последњи је добио лопту Коларов, и са неких осам метара, лако матира Чавића, који је у финишу утакмице, сачувао госте пораза.Одбранио је два зицера домаћих нападача.Једном је Чавића спасла и статива.Коларов је уместо у мрежу, из повољне шансе, погодио стативу.

Д. Узелац

Кабел - Слога 3:1 (1:1)

НОВИ САД: Игралиште Кабела, гледалаца 150, судија: Лекић (Врдник). Стрелци: Калинов у 42. и 74. и Секулић у 63. за Кабел, а Матић у 14. минуту за Слогу. Жути картон: Цвијић (Слога).
КАБЕЛ: Елесин 7, Бубњевић 7, Ђулић 8 (Зорић 7), Целин 7, Сапањош 7, Тополић 7, Берић 7, Тодоровић 7, Калинов 8 (Ђерић 7), Бероња 7 (Петровић 7), Секулић 8.
СЛОГА: Тојагић 7, Владисављевић 6, Матић 7, Бојанић 6, Јелчић 6, Рајичевић 7, Шарић 6, Цветићанин 6 (Арежина), Грковић 7, Симеуновић 6, Цвијић 7.
Умешно су се Ердевичани бранили и само захваљујући одличном голману Тојагићу су држали резултатску неизвесност. У јеку напада Кабеловаца Матић је успео да одбијену лопту пошаље иза леђа Елесина. До полувремена су домаћи успели да стигну до изједначења. Након центаршута Бубњевића лукави Калинов је захватио лопту и савладао Тојагића.
У наставку до изражаја дошла боља физичка припрема домаћина, који су стигли до шесте јесење победе. Капитен Секулић одлично је одреговао на одбијену лопту, донео је предност коју је другим голом повећао најбољи актер Радојица Калинов.

М. По.

ЛСК - Индекс 1:0 (1:0)

ЛАЋАРАК: Стадион ЛСК-а, гледалаца 200, судија Мудринић (Бачка Паланка).Стрелац: Босанчић у 2.  минуту. Жути картони: Ристић, Стевић (ЛСК), Недић, Којадиновић, Клаић, Божић (Индекс).
ЛСК: Теодоровић  7, Радуловић 7, Зељковић 7 (Матијевић), Ристић 7, Стојчић 7, Стевић 7, Босанчић 6, Вулетић 6 (Стрниша 7),  Грбић 7 (Јошић), Бојић 7, Сремац 7.
ИНДЕКС: Кнежевић 7, Старовлах 6, Зирић 6 (П. Поњевић 6), Г. Поњевић 7, Шкрбић 6 (Рибар 6), Илић 6,  Недић 7, Клаић 6, Којадиновић 6, Божић 6, Јаковљевић 6 (Јоксимовић).
Гол одлуке, постигнут је још у 2.минуту. Дубинску лопту прихватио је Босанчић, кренуо сам, ка голману Кнежевићу, који је истрчао на неких 17 метара, Босанчић, је то приметио, и вешто га лобовао, за победу свог тима.

В. Савић

Младост (БЈ) – Купиново 3:0 (2:0)

БАЧКИ ЈАРАК: Спортски центар Ливадица, гледалаца: 200, судија: Бањац (Инђија), стрелци: Мудринић у 7. и 74, Росић у 45. минуту.
МЛАДОСТ: Лолић 7, Косић 8, С. Ратић 7, Дакић 7, Н. Ратић 7, Ћулибрк 7 (Дикић 7), Росић 8 (Ђукић 7), Максић 7, Мудринић 9, Зукић 8, Павловић 7 (Граховац 7).
КУПИНОВО: Травица 6, Новић 6 (Вукић 6), Радојевић 6, Матић 6, Недељковић 6, Драгојевић 7, Мркајић 7, Јанковић 6 (Крстовић 6), Љубојевић 6, Ђуричић 6, Петровић 6 (Мајсторовић 6). Изабраници тренера Драгана Ћулума су оправдали улогу фаворита и већ у првом полувремену решили питање победника. Браву младог тима Купинова, откључао је искусни центарфор Милош Мудринић, после убацивања Росића. Пред одлазак на одмор, корнер је извео Зоран Зукић, док је Срђан Росић био најсналажљивији пред голом Травице. За нову радост, побринуо се Милош Мудринић, чији је голгетерски потенцијал дошао до изражаја након што је Милорад Косић одиграо улогу асистента. Без обзира на чињеницу да нису били комплетни, Јарачани су оставили добар утисак пред дерби у Жабљу.

М. Менићанин

Југовић - Хајдук 3:3 (2:1)

КАЋ: СЦ „Сигет„, гледалаца 150, судија: Вукчевић (Нова Пазова). Стрелци: Миловановић у 15. Веселиновић у 42. и Вукелић у 65. минуту за Југовић, а Дубравац у 3. Ж. Митровић у 60. и М. Митровић у 75. минуту за Хајдук. Жути картони: Бабић, Николић и Гроздић (Југовић), а  Јагодић и Орошић (Хајдук). Црвени картон: Лакић (Југовић) у 82. минуту.
ЈУГОВИЋ: Бечелић 6, Миловановић 7 (Ђекић 6), Николић 8, Лакић 6, Рис 7, Гроздић 7, Радојчић 6, Бабић 6 (Жепина 7), Веселиновић 7, Вукелић 8, Волаш 6 (Вулетић 7).
ХАЈДУК: Брдар 6, Ковачевић 6, Суботин 6, Бркић 6, Јагодић 7, Дубравац 7, Ж. Митровић 7, Гавриловић 6 (Бојановић 6), М. Митровић 8, Н. Митровић 7, Орошић 6.
Динамична и борбена утакмица са доста голова и промашених шанси, нарочито домаћих играча. Већ у 3. минуту, брзоноги Дубравац је изненадио успавану одбрану домаћих и довео госте у вођство. у 11. минуту, а у 15. минуту Миловановић је промешао одбрану гостију и рутински погодио супротни угао.  Веселиновић се у 42. минуту, искупио за предходни промашај, када је одлично убачену лопту Николића са неколико метара врхом копачке проследио у небрањену мрежу.
У другом делу после лошег изведеног аута, лопта је дошла на петерац, а волејом је захвата Ж. Митровић и изједначује резултат.  само неколико минута касније Вукелић је јаким шутем са 20 метара матирао  Брдара. Међутим Бешчани су усшпели још једном да изједначе
Каћани су у финишу два пута оштећени, прво судија није признао регуларан гол Вукелића.,а потом у надокнади Суботин је са леђа оборио Веселиновића , али је судијинма пиштаљка остала нема.

Ж. Милутинов

Будућност - Борац 0:2 (0:2)

ГЛОЖАН: Стадион код школе, гледалаца 500, Судија: Yомбић (Стара Пазова), стрелци: Саша Дракулић у 5. и 16. минути. Жути картони: Бјелајац и Уг.Јоксимовић (Будућност), Кнежевић и Фаћол (Борац).
БУДУЋНОСТ: Попин 6, Ђекић 6, Панић 7, Обрадовић 6 (Уг.Јоксимовић 6), Алић 6, Бјелајац 6, Н.Кобиларов 6 (Леђанац 7), М. Кобиларов 6, Матић 6, Јелић 7 (Тривуновић-), Сивчевић 7
БОРАЦ: Богуновић 7, Стеванчевић 7, Амиyић 7, Кнежевић 7, Миловић 8, Киш 7, Ракић 7 (Вучић 7 (Хађинац 7), Дракулић 8, Десница 7 (Јашовић 7), Фаћол 8 (Ренић 7).
Ништа нису могли домаћи играчи да ураде против веома расположених гостију из Новог Сада. Већ у раној фази у петом минуту извели су гости корнер с десне стране, највиши у скоку био је искуисни Саша Дракуилић и главом спровео лопту преко Попина у мрежу. После десетак минута опет убачена лопта с десне стране на другу стативу, а Дракулић опет главом шаље лопту преко Попина у супротни угао за испоставило се касније и коначних 2:0.
Покушавали су домаћи играчи да ураде нешто више али гости из Новог Сада који су представили као најбоља екипа која је ове јесени гостовала у Гложану.