ВОЈВОЂАНСКЕ ЛИГЕ: Лидер освојио Ливадицу

Без већих проблема, фудбалери Омладинца, освојили су Ливадицу и наставили поход ка Српској лиги. За освајање важних бодова, био је довољан индивидуални квалитет

НОВИ САД – СРЕМ

Младост (БЈ) – Омладинац 0:3 (0:2)

БАЧКИ ЈАРАК: Спортски центар Ливадица, гледалаца: 200, судија: Кеyа (Нови Сад), стрелци: Калаба у 11, Петковић  у 40. и Хаска у 64. минуту.

МЛАДОСТ: Лолић 6, Драгољевић 6, С. Ратић 6, Дакић 6, Н. Ратић 6, Свитић 6, Ћулибрк 6, Дринић 6, Граховац 6 (Кнежевић - ), Убовић 6 (Вејин - ), Павловић 6 (Ђукић 6).

ОМЛАДИНАЦ: Јагодић 7, Стевановић 6 (Чепрња 7), Зоговић 6, Калаба 7, Јерковић 6, Миросављевић 7, Живковић 6, Лежајић 6, Филиповић 7 (Пејчиновић 6), Петковић 7 (Милешевић - ), Хаска 7.

искусног Мише Петковића, чија је асистенција представљала увертиру за прецизан ударац главом штопера Милана Калабе.

Пет минута пре одласка на одмор, после додавања Филиповића, пречку је уздрмао Лежајић, а на одбијену лопту је натрчао Петковић и погодио мету. Покушавали су Јарачани да постигну гол и унесу дозу неизвесности, али их је потпуно дотукао брзоноги Ален Хаска, средином другог полувремена.

М. Менићанин

СТАРА ПАЗОВА: Јединство - Будућност 0:2, ЖАБАЉ: ЖСК - Хајдук 2:3, КУПИНОВО: Купиново - Индекс 2:1, ЕРДЕВИК: Слога - Борац 0:2, НОВИ САД: Црвена звезда - ЛСК 2:0, ВОЈКА: Сремац - Југовић 2:1, НОВИ САД: Кабел - Љуково 3:0, БАЧКИ ЈАРАК: Младост - Омладинац 0:3.

ОФК Кикинда - Борац (Ст) 2:0 (1:0)

КИКИНДА: Градски стадион, гледалаца око 200, судија: Бјелош (Зрењанин). Стрелци: Важић у 43. и Ж. Спахић у 75. минуту. Жути картони: Миладинов и Гајић (ОФК Кикинда), а Лукић и Ђукић (Борац).

ОФК КИКИНДА: Ковач 7, Ж. Спахић 7, Сивчев 7, Миладинов 8, Важић 8, Утржен 7, Богдан 7 (Галић), М. Спахић 7, Ружић 7 (Трифунац), Белеуц 7, Попов 7.

БОРАЦ: Луковић 7, Војиновић 7, Максимовић 6, Лукић 6 (Векерић), Вулетић 6, Петровић 7, Јаниковић (Станојевић 7), Ђукић 6, Ђаковић 6, Станковић 7, Ћирковић 6.

После три узастопна пораза коначно су се радовали и Кикинђани. Домаћин је у првом делу Два минута пре краја  првогх полувремена Попов је са средине противничког дела терена упослио Тому Важића, а овај је снажним шутем послао у небрањени део мреже голмана гостију.

У 75. минуту поново радост за домаће играче. Зоран Спахић извео је слободан ударац са неких 30 метара искоса, лопта је пала испред голмана гостију, одскочила и улетела у мрежу.

М. С.

Будућност - Раднички (С) 2:0, Железничар - Козара 1:2, ОФК Кикинда - Борац (Ст.) 2:0, Пролетер - Јединство (НБ) 0:4, Црвена звезда - Вршац Унитед 2:1, Слога - Борац (Са) 3:2, Младост (Л) - Раднички (К) 2:0, Слобода - Јединство (БК) 3:0.

Младост (Т) - ТСЦ 0:1 (0:1)

ТУРИЈА: Игралиште поред силоса, гледалаца око 100, судија: Јанковић (Оyаци), стрелац: Миловановић у 22. минуту. Жути картони: М. Срданов (Младост), Ресановић, Рајић (ТСЦ).

МЛАДОСТ: Бајић, Мрђа (Наумов), Н. Срданов, Јојкић, Шијачић, Кровокапић, Станков (Бранков), Васић (Бојовић), Ћук, Козомора, М. Срданов.

ТСЦ: Јоргић, Настић, Кекезовић, Тодоровић, Кривокапић (Ћурколи), Борош, Рајић (Ившић), Ресановић, Милић (Мартиновић), Шицар, Миловановић.

Играло се добро, прву прилику имао је Миловановић,  али је његов шут домаћи голман Немања Бајић одбранио. У 22. минуту ипак је Милановић успоео да погоди мрежу.

У наставку игре обе екипе су имали неколико гол шанси, али резултат се није променио.
Д. Ренчар

Суботица - ЖАК 3:0, Младост (Т) - ТСЦ 0:1, Полет - Таванкут 0:1, Бачка (П) - Оџаци 1:2, Младост (А) - Препород 2:0, Задругар - Врбас 0:0, Борац - Србобран 0:1, Јадран - Тиса 1:0