Спорт - Остали спортови

Спорт / Остали спортови БЕОГРАД НА КОРАК ОД АТЛЕТСКОГ ВЕЛИКОГ ПОДВИГА: Национални стадион и кандидатура за Европско првенство 2030.
Делегација Српског атлетског савеза (САС) коју су чинили Предраг Момировић, Јован Кантар, Александра Радета и Катарина Стевановић, у уторак су у Лозани, у канцеларијама Европске атлетике презентовали кандитатуру Београда за Европско првенство на отвореном 2030. годинe.
Спорт / Остали спортови ТРКАЧКИ ЈУБИЛЕЈ НА КЕЈУ: 15. Ноћни маратон у Новом Саду одржаће се 22. јуна, пријаве отворене
Атлетско-рекреативни клуб „Фрушка гора” из Новог Сада 22. јуна организује јубиларни 15. Ноћни маратон на добро познатом месту, Сунчаном кеју, код фудбалског игралишта ФК Индекс.
Спорт / Остали спортови ФРУШКОГОРСКИ МТБ МАРАТОН „ИВАН ДАВОСИР”: Никола Тркуља из Елита опет најбржи на 56 км
Фрушкогорски МТБ маратон настао је из велике љубави према бициклизму, а 12. маја одржан је 31. пут.
Спорт / Остали спортови БОКСЕР УМРО УСРЕД БОРБЕ имао само 29 година! НОКАУТ био КОБАН, УЖАСНЕ СЦЕНЕ у енглеској престоници
У Лондону се догодила трагедија, пошто је боксер Шериф Лавал преминуо током меча против Португалца Малама Вареле.
Спорт / Остали спортови НОВИ САД БРИЏ ФЕСТИВАЛ: Вук Трнавац и Јован Пољачки испред светских звезда
Нови Сад бриџ фестивал са три одвојена турнира одржан је од 8. до 12. маја у сали хотела „Нордик ресорт” у Сремској Каменици.
Спорт / Остали спортови НАЈБОЉИ СВЕТСКИ АТЛЕТСКИ ТРЕНЕР ЛОРАН МЕУЛИ ЕКСКЛУЗИВНО ЗА „ДНЕВНИК” Изазов је пронаћи „дугме“ које спортисту покреће
До пре две године, никада нико (рачунајући оба пола) на континенталним атлетским првенствима није успео да освоји титуле и на 400 метара и на 400 метара са препонама.
Спорт / Остали спортови ДОЖИВИТЕ G-DRIVE #ТАКОМОЋНО КАРТИНГ ИСКУСТВО Завршена друга трка Отвореног првенства у картингу 2024!
Друга трка Отвореног првенства Српског спортског картинг савеза одржана је у недељу, 12. маја, на Мотодрому Кула.
Спорт / Остали спортови НОВИ ЛИЧНИ РЕКОРД НАШЕ КОПЉАШИЦЕ Адриана Вилагош победила у Немачкој ПРВА У ЕВРОПИ, ЧЕТВРТА У СВЕТУ
Српска атлетичарка из Малог Иђоша Адриана Вилагош, однедавно чланица ТСЦ-ове фамилије у Бачкој Тополи, победила је на митингу копљашица у немачком Офенбургу даљином 63,58 метара.
Спорт / Остали спортови ОДРЖАН ТРАДИЦИОНАЛНИ ШКОЛСКИ КРОС У ФУТОГУ: Празник спорта и младости
На спортском терену ОШ „Десанка Максимовић“ у Футогу бележимо истински спортски празник.
Спорт / Остали спортови ЈОШ ТРИ МЕДАЉЕ ЗА СРПСКЕ САМБИСТЕ: Душка Беквалац освојила европско злато
Јуниори Србије трећег дана Европског првенства у самбу нису узели медаљу али су зато млађи јуниори освојили три одличја - Душка Беквалац  злато, Тара Ђорђевић сребро, а Реља Родић бронзану медаљу.
Спорт / Остали спортови ХОРХЕ МАРТИН ВЛАДАР ЛЕ МАНА: Возач Прамак Дукатија забележио двоструки тријумф у Француској у Мото ГП-ију
Возач Прамак Дукатија Хорхе Мартин комплетирао је двоструки тријумф на Великој награди Француске, пошто је после славља у спринту био најбољи и на главној трци.
Спорт / Остали спортови АЛЕКСАНДРА ПЕРИШИЋ ОСВОЈИЛА БРОНЗАНУ МЕДАЉУ на Европском првенству у теквонду
Млада Српкиња Александра Перишић освојила је данас бронзану медаљу на Европском првенству у теквонду које се одржава у Београду.
Спорт / Остали спортови ХОРХЕ МАРТИН ПОБЕДИО У СПРИНТ ТРЦИ пред Велику награду Француске у Мото ГП-ију
Возач Прамак Дукатија Хорхе Мартин другу годину заредом славио је на спринт трци у оквиру Велике награде Француске, пете трке сезоне у Мото ГП шампионату.
Video
Спорт / Остали спортови ПОЛ ПОЗИЦИЈА ЗА ХОРХЕА МАРТИНА У ЛЕ МАНУ пред Велику награду Француске у Мото ГП-ију (ВИДЕО)
Возач Прамак Дукатија Хорхе Мартин освојио је пол позицију за Велику награду Француске, пету трку сезоне Мото ГП шампионата.
Спорт / Остали спортови СВЕТСКИ КУП У СТРЕЉАШТВУ У БАКУУ: Теодора Вукојевић четири круга од финала другог тростава
Теодора Вукојевић је заузела 29, а Сања Вукашиновић 33. место у другом такмичењу у гађању малокалибарском пушком из тростава на Светском купу у Бакуу.
Спорт / Остали спортови ДВЕ МЕДАЉЕ ЗА СРБИЈУ НА ЕВРОПСКОМ ПРВЕНСТВУ У ТЕКВОНДОУ: Сребро Корнејеву, бронза за Бокан
Другог дана Европског сениорског првенства у теквондоу, које се одржава у Београду, Србија је освојила две медаље - сребро Лев Корнејев и бронзу Андреа Бокан.
Спорт / Остали спортови СРБИЈА ДОБИЛА НОВОГ СПОРТИСТУ У ПАРИЗУ: Рвач Георгиј Тибилов 84. такмичар на Олимпијским играма
Рвачки репрезентативац Србије Георгиј Тибилов изборио је норму за учешће на Олимпијским играма у Паризу на завршном турниру Светских квалификација у Истанбулу.
Спорт / Остали спортови БРАВО АНГЕЛИНА Млада српска атлетичарка најбоља скакачица у вис у Катару
Млада српска атлетичарка Ангелина Топић наступила је у Дохи у оквиру Дијамантске лиге и уписала тријумф.
Спорт / Остали спортови ДАРКО РИСТИЋ ОСВОЈИО БРОНЗАНУ МЕДАЉУ у борбеном самбоу на Еевропском првенству у Новом Саду
Српски репрезентативац Дарко Ристић другог дана Европског првенства у Новом Саду освојио је трећу медаљу за Србију - бронзу у комбат (борбеном) самбу.
Спорт / Остали спортови СВЕТСКИ КУП У СТРЕЉАШТВУ У БАКУУ: Вукојевићева најзапаженија
Претпоследњег дана Светског купа у стрељаштву у Бакуу одржане су елиминације у троставу за даме.