Јапан тражи да се њихова имена читају - прво презиме па име

Назад на вест
Коментари
Lala od Banata
25.05.2019 • 20:00
I kod nas je isti zakon : Prvo prezime pa titula a onda ime. Medjutim i kod nas je uticaj ....
Isto je i sa pisanjem datuma : Prvo godina pa mesec pa tek datum.
Остави коментар
5 + 3 =
Реши овај једноставан математички проблем и упиши резултат. Нпр. за 1+3, упиши 4.
EUR/RSD 117.5248
Најновије вести