Ухапшен Илија Девић, бивши власник АТП Војводина

Назад на вест
Коментари
Sestra
08.06.2019 • 15:42
Strasno , svasta se desava u ovoj nasoj Srbiji. Covek ni kriv ni duzan u zatvor. Sramota.
Biljana
09.06.2019 • 00:06
Zaista tragicno i velika sramota nase drzave
Остави коментар
2 + 1 =
Реши овај једноставан математички проблем и упиши резултат. Нпр. за 1+3, упиши 4.
EUR/RSD 117.1709
Најновије вести