Недимовић: Пољопривредни извоз за шест месеци вредан 1,98 милијарди евра

Назад на вест
Коментари
Остави коментар
1 + 13 =
Реши овај једноставан математички проблем и упиши резултат. Нпр. за 1+3, упиши 4.
EUR/RSD 117.5821
Најновије вести