Спорт - Фудбал

Спорт / Фудбал И Јувентус одустао од Суперлиге: И даље верујемо у пројекат
ТОРИНО: Италијански шампион Јувентус, 10. је клуб који је званично одустао од учешћа у европској фудбалској Суперлиги, саопштено је на сајту клуба.
Спорт / Фудбал И Милан званично иступио из Суперлиге
МИЛАНО: Италијански фудбалски клуб Милан званично је иступио из Суперлиге, објављено је на званичном сајту.
Спорт / Фудбал Хулигани пребили попа јер је добро бранио
Свештеник Благоје Гавриловић из Косјерића  задобио је теже телесне повреде када су њега и његову супругу напали фудбалски хулигани после фудбалске утакмице нижег разреда такмичења.
Спорт / Фудбал Сомборска лига: Лидер лако до бодова
Фудбалери лидера са табеле имали су теренску иницијативу, у већем делу утакмице.
Спорт / Фудбал ГЛ Сремска Митровица: Судија покварио дерби
У дербију кола, виђен је доста добар фудбал, али је суђење било слабо.
Спорт / Фудбал Суботичка лига: Каурин донео победу
Пролетер наставља са добрим партијама и овога пута су потпуно заслужено победио екипу Препорода.
Спорт / Фудбал МО лига Срем-Исток: Ирижани стали у надокнади
Домаћини су пружили добру партију у оба полувремена и заслужили су бод који су освојили, против фаворизованих Ирижана.
Спорт / Фудбал МО лига Срем – Запад: Срећа прати лидера
Домаћини су имали бод у рукама после поготка Витас из скраћеног корнера.
Спорт / Фудбал ОЛ Рума, Ириг, Инђија, Стара Пазова: Преокрет у Петровцима
Гости су играли чврсто у одбрани од првог минута, брзо су кретали у контре, и тако су постигли оба гола у првом полувремену.
Спорт / Фудбал ОЛ Кикинда–Житиште: Одлука у наставку
Играчи Пролетера из Међе, почели су утакмицу са девет играча али су се брзо комплетирали.
Спорт / Фудбал Мијатовић: Победа фудбала и УЕФА, јер фудбал припада свима
МАДРИД: Ово је велика победа УЕФА, победа фудбала, јер фудбал треба да припада свима“, изјавио је Предраг Мијатовић за телевизију К1 након што је и дефинитвно пропао пројекат 12 богатих клубова о формирању европске Суперлиге.
Спорт / Фудбал Потиска лига: Станић решио у првом минуту
Већ у 1. минуту Бранислав Станић је изненадио одбрану гостију и затресао мрежу Јована Арсенова.
Спорт / Фудбал ОЛ Бачка Паланка: Разиграни Писарев
Домаћини су били надиграни.  Писарев је просто растурио домаћу одбрану.
Спорт / Фудбал Општинска лига-Шид: Новаковић чува лидера
Лидер је оправдао улогу фаворита, а Новаковић је опет био убојит.
Спорт / Фудбал Сити званично иступа из Суперлиге, Чеферин поздравио одлуку
МАНЧЕСТЕР: Енглески премијераш Манчестер Сити вечерас је званично саопштио да је донео одлуку о иступању из европске Суперилге.
Спорт / Фудбал Суперлига се осипа, иступају и Арсенал, Барселона и Атлетико
ЛОНДОН/БАРСЕЛОНА: Енглески премијераши Челси, Манчестер Сити и Арсенал, као и шпаснки клубови Барселона и Ателтико Мадрид, повлаче се из нове европске фудбалске Суперлиге, преносе вечерас светски медији.
Спорт / Фудбал ББЦ: Челси и Сити се повлаче из Суперлиге
ЛОНДОН: Енглески премијераши Челси и Манчестер Сити повлаче се из нове европске фудбалске Суперлиге, преноси британски ББЦ.
Спорт / Фудбал Станојевић: Нема калкулисања, јер нема поправног
БЕОГРАД: Тренер фудбалера Партизана Александар Станојевић изјавио је да је његов тим спреман за меч против Војводине у полуфиналу Купа Србије, који се игра сутра од 19.05 сати на стадиону "Карађорђе" у Новом Саду.
Спорт / Фудбал Лалатовић: Партизан под притиском јер жели да спаси сезону
БЕОГРАД: Тренер фудбалера Војводине Ненад Лалатовић оценио је данас да би за Партизан велики хендикеп био да другу годину заредом остане без трофеја, стога да је притисак на црно-белима у предстојећем окршају полуфинала Купа Србије.
Спорт / Фудбал ФК Нови Сад: Уместо Курћубића нови тренер Горданић
Након неочекиваног ремија на Детелинари са Слободом (1:1) шеф стручног штаба Новог Сада, тренутно четврте екипе Војвођанске лиге Југ, Петар Курћубић поднео је оставку.