Спорт - Остали спортови

Спорт / Остали спортови Милица и Александра златне у Софији
Српске такмичарке у теквондоу Милица Мандић и Александра Радмиловић из ТК Галеб освојиле су златне медаље у својим категоријама на Мулти европским играма у Софији.
Спорт / Остали спортови ОКС представио колекцију опреме за Токио
БЕОГРАД: Модном ревијом у башти Олимпијске куће у Београду представљена је вечерас колекција опреме Тима Србије за Игре у Токију.
Спорт / Остали спортови Полуфинале плеј-офа у боксу: Звезда - Наишус, Раднички - Сомбор
БЕОГРАД: Боксери Црвена звезде у полуфиналу плеј-офа Суперлиге одмериће снаге против нишког Наисуса, док ће актуелни шампион Раднички из Београда "укрстити рукавице" против екипе Сомбора.
Спорт / Остали спортови Џудиста Кукољ у финалу Светског првенства у Будимпешти
БУДИМПЕШТА: Српски џудиста Александар Кукољ изборио је пласман у финале на Светском првенству које се одржава у Будимпешти.
Спорт / Остали спортови Ивана Шпановић победила на Дијамантској Лиги у Фиренци
ФИРЕНЦА: Најбоља српска атлетичарка Ивана Шпановић победила је вечерас на митингу Дијамантске Лиге у Фиренци.
Спорт / Остали спортови Џудисткињи Ањи Обрадовић светска бронза
БУДИМПЕШТА: Српска џудисткиња Ања Обрадовић освојила је бронзану медаљу на Светском првенству.
Спорт / Остали спортови Стонотенисери Војводине пласирали се у елитну дивизију
Спортски Нови Сад има још једног суперлигаша - реч је о Стонотениском клубу Војводина, који је у изузетно јакој конкуренцији и са сјајним учинком изборио елитни ранг. Тако ће СТК Војводина после десет година заиграти у Суперлиги.
Спорт / Остали спортови Ивана Шпановић враћа се на сцену Дијамантске лиге
ФИРЕНЦА: Најбоља српска атлетичарка Ивана Шпановић отпутовала је за Италију где ће наступити на митингу Дијамантске лиге у Фиренци.
Спорт / Остали спортови Финале у bowlingu одржано у Новом Саду
Велики ривалитет између екипа БК Фортуна из Новог Сада и Металац из Београда доживео је кулминацију у финалу Прве Савезне Лиге Србије у bowlingu одржаном 5. јуна у Bowling центру “Жабац”, у Новом Саду, где су домаћини изгубили од гостију из престонице.
Спорт / Остали спортови Перез победио у Бакуу, испали Хамилтон и Ферстапен
БАКУ: Возач Ред Була Серхио Перез победио је данас у трци за Велику награди Азербејџана у Формули 1.
Спорт / Остали спортови Стојка и Јовановић победници 34. Београдског маратона
БЕОГРАД: Румун Силвиу Стојка и српска атлетичарка Невена Јовановић победници су 34. Београдског маратона.
Video
Спорт / Остали спортови Јамајчанка Фрејзер-Прајс друга најбржа жена свих времена
КИНГСТОН: Јамајчанска атлетичарка Шели-Ен Фрејзер Прајс постала је друга најбржа жена свих времена пошто је на атлетском догађају у Кингстону пред предстојеће Олимпијске игре у Токију истрчала 100 метара за 10,63 секунде.
Спорт / Остали спортови Удовичић честитао параатлетичарима на освајању 11 медаља
БЕОГРАД: Министар омладине и спорта Вања Удовичић честитао је параатлетичарима освајање 11 медаља за Србију, на управо завршеном Европском првенству у параатлетици у Пољској.
Спорт / Остали спортови Леклер освојио пол позицију на Великој награди Азербејџана
БАКУ: Возач Ферарија Шарл Леклер освојио је пол позицији на Великој награди Азербејџана у шампионату Формуле један.
Спорт / Остали спортови Пливачка штафета у Токију циља финале
Пливач зрењанинског Пролетера Никола Аћин биће учесник предстојећих Олимпијских игара у Токију, као члан мушке пливачке штафете Србије на 4x100 слободно.
Спорт / Остали спортови Нове медаља за српске параатлетичаре на ЕП у Пољској
ВАРШАВА: Српски параатлетичар Иван Цветковић освојио је вечерас златну медаљу у трци на 400 метара на Европском првенству у Пољској, док је актуелни светски првак и светски рекордер у бацању диска Небојша Ђурић узео бронзану медаљу.
Спорт / Остали спортови Сашка Соколов шампионка Европе у трци на 200 метара
БИДГОШЧ: Српска параолимпијка Сашка Соколов освојила је данас златну медаљу у трци на 200 метара на Европском првенству у параатлетици које се одржава у Пољској.
Спорт / Остали спортови Арсовић: Имам више искуства, верујем у бољи резултат на ОИ
БЕОГРАД: „Ово ће бити моје треће Олимпијске игре, имам више искуства и верујем да ћу направити бољи резултат него што сам имала у Лондону и Рију. То ме мотивише и даје ми ветар у леђа”, рекла је српска репрезентативка у стрељаштву Андреа Арсовић.
Спорт / Остали спортови Микец спреман за Олимпијске игре: Циљ је финале
БЕОГРАД: Пекинг, Лондон и Рио су иза мене, почев од 2008. када сам са 24 године остварио највећи успех, седмо место на Олимпијским играма.
Спорт / Остали спортови Прековић: Успела сам да "раскрчим" пут, даћу све на ОИ
БЕОГРАД: „Драго ми је што сам ја та која је "раскрчила" пут и постане прва српска каратисткиња на Олимпијским играма”, изјавила је Јована Прековић.