Poraz odbojkaša Bečeja u prvoligaškom B karavanu

19.10.2020. 08:32 08:33
Izvor: V. Jankov /Odbojkaši Bečeja još čekaju na prvoligašku pobedu u sezoni

Posle dva prvenstvena neuspeha ubeležena identičnim rezultatom 2:3 i osvojenim bodom u mečevima protiv iskusnijih Futožana i poletnih mladića druge ekipe šampiona Vojvodine NS seme, odbojkaši Bečeja su na svom terenu izgubili i od Topličanina iz Prokuplja rezultatom 1:3.

Tako su ostali bez boda, a ovog puta presudilo je iskustvo gostiju, koji su doputovali s 11 igrača, ali su samo osmorica mod njih ulazili na teren.

Posle relativno lako izgubljenog prvog seta, momci s Tise su u drugom delu pokazali deo odbojkaškog repertoara i rešili set s ubedljivih osam razlike. Izgledalo je da su „došli na meru“ i da će u preostala dva seta stići do prve pobede. Ali, gosti su igrali mirnije, čekali greške domaćina, a njih je, nažalost, bilo puno, pa je Topličanin zasluženo odneo sva tri boda s prvog gostovanja u Bečeju.

Tekst i foto: V. Jankov

Bečej - Topličanin 1:3 (22:25, 25:17, 20:25, 21:25)

BEČEJ: Sportska dvorana OSC „Đorđe Predin Badža“, bez gledalaca. Sudije: Milica Kolarević (Stara Pazova) i Milka Vranić (Bačka Palanka).

BEČEJ: Gajević, Radević, Đ. Rakić, Mirković, Lukić, Džigurski, Koković (libero), M. Rakić, Mehić, Vukanić, Bašić, Milovac, Grujić.

TOPLIČANIN: Mladenović, Đurić, Jovanović, Miljković, Stamenković, Milenković, Danković (libero), Kovačević, Bečejski, Ivanović, Roganović.