Спорт - Фудбал

Спорт / Фудбал ЛШ: Реал Мадрид рутински је славио против Роме са 3:0
Троструки узастопни шампион Реал Мадрид у Г групи Лиге шампиона рутински је славио против Роме, са 3:0 , головима Иска у 45. из слободног ударца, Герета Бејла у 58. и нове "седмице" Маријана Дијаза у 90. минуту .
Спорт / Фудбал ЛШ: Тадић креирао тријумф Ајакса, реми у Украјини
АМСТЕРДАМ/ХАРКОВ:  Фудбалери Ајакса победили су у Амстердаму АЕК из Атине 3:0 (0:0) на отварању Е групе Лиге шампиона, уз одличну игру српског репрезентативца Душана Тадића.
Спорт / Фудбал Суперлига: Партизан-Рад 1:0 (0:0)
У заосталој утакмици 5. кола Суперлиге Србије састали су се београдски клубови Рад и Партизан.Партизан је био бољи и победио резултатом 1:0 голом Јанковића у 49. минуту.
Спорт / Фудбал МО Срем: Општински дерби Пећинчанима
Заслужена победа Пећинчана. У општинском дербију  виђен је доста добар фудбал.
Спорт / Фудбал Панчевачка лига: Комшијски дерби гостима
У комшијском дербију боља игра гостију из Баранде током целог сусрета  и на крају заслужена победа.
Спорт / Фудбал ОЛ Пећинци: Искуством до победе
Домаћини у току целог меча били  бољи ривал, и нису искористили јоши неколико лепих шанси.
Спорт / Фудбал Берлускони са Галијанијем долази на чело Монце
МОНЦА: Чувени председник Милана Силвио Берлускони, у време када је славни клуб освојио пет титула првака Европе, дефинитивно преузима италијанског трећелигаша Монцу.
Спорт / Фудбал ФК Индекс са Грујићем у наставку првенства
Фудбалски клуб Индекс променио је изненада шефа Стручног штаба. Након што је летос дошао и обавио припреме тима за сезону у Новосадској лиги, сада већ бивши тренер, Зоран Шараба напустио је клуб.
Спорт / Фудбал ОФЛ Инђија–С. Пазова: Одлука у првом делу меча
Победник је одлучен у 38. минуту,  када је Ракита, после изванредне акције својих саиграча, просто лопту угурао у мрежу голмана гостију Кизића.
Спорт / Фудбал ЛАЗАР ЗЛИЧИЋ: Ако постигнем гол, нећу се радовати
НОВИ САД: У недавно завршеном летњем прелазном року, двојица момака пониклих у Војводини променили су клупске боје и сада носе дрес Вождовца.
Спорт / Фудбал Никола Срећковић: Дошло време да станемо на ноге
НОВИ САД: На самом крају летњег прелазног рока Војводина и Вождовац направили су својеврсну играчку рокаду.
Спорт / Фудбал ЛШ: Рома у Мадриду, Јуве у Валенсији
Фудбалери Реала одбрану титуле у Лиги шампиона започињу утакмицом против Роме.
Спорт / Фудбал Mилојевић: За ово се живи, бићемо још бољи
БЕОГРАД: Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић оценио је после ремија синоћ у Београду против Наполија (0:0) на старту Лиге шампиона да је "вратити се после толико година (на међународну сцену), на овако високом нивоу, против оваквог противника, било је фантастично".
Спорт / Фудбал ЛШ: Месијев "хет-трик" за Барсиних 4:0, велики повратак Интера
БАРСЕЛОНА/МИЛАНО:  Фудбалери Барселоне победили су ПСВ из Ајндховена 4:0 (1:0) на Ноу Кампу, као и Интер у Милану после преокрета Тотенхем 2:1 (0:0) на отварању Лиге шампиона и Б групе.
Спорт / Фудбал ЛШ: Звезда великом борбом против Наполија до првог бода (0:0)
БЕОГРАД:  Фудбалери Црвене звезде одиграли су без голова са Наполијем у Београду на дебитанском наступу у Лиги шампиона.
Спорт / Фудбал Сомборска лига: Дерби зачеља Сомборцима
До друге узастопне победе фудбалери сомборскога ЖАК-а стигли су у интервалу од само четири минута.
Спорт / Фудбал Реми Звезде и Наполија на старту омладинске ЛШ
БЕОГРАД: Млади фудбалери Црвене звезде и Наполија одиграли су нерешено 1:1 (1:1) у 1. колу Ц групе омладинске Лиге шампиона.
Спорт / Фудбал Мирковић: Брине ме што играч Партизана бежи од лопте
БЕОГРАД: Тренер фудбалера Партизан Зоран Мирковић каже да са посебним емоцијама чека дуел са бившим клубом Радом у одложеној утакмици 5. кола Суперлиге, али и да признаје да је екипа делимично мислима на дуел са Црвеном звездом.
Спорт / Фудбал Роцков остаје у Воши до 2022. године
Један од најталентованјих гомана у Србији Емил Роцков продужио уговор са Војводином до јуна 2022. године.
Спорт / Фудбал Газета: Тунел на Маракани као улазак у пакао...
НАПУЉ: Познати италијански лист Газета дело Спорт, пред гостовање Наполија у Београду, посебан осврт дао је на чувени тунел стадиона Црвена звезде и описао га као "улазак у пакао", алудирајући на буку која се очекује на утакмици Лиге шампиона.