Бараж за Српску лигу Војводина: Пивара победила Југовић

ЧСК Пивара - ОФК Југовић 4:0 (3:0)
fudbal

ЧЕЛАРЕВО: Стадион ЧСК Пиваре, гледалаца 350, судија: Николић (Ловћенац). Стрелци: Миланов у 4. Тривуновић у 8. (из пенала), Јефтић у 26. и Ивковић у 60 минуту. Жути картони: Тривуновић (ЧСК Пивара), а Ћеран, Николић, Милојевић и Срдић (ОФК Југовић).

ЧСК ПИВАРА: Танкосић 7,5, Вујошевић 7,5, Зирић 7,5, Миланов 8,5, Јефтић 8, Танасић 8, Јовић 7,5 (Иветић 7,5), Тривуновић 7,5 (Обрадов 8), Јованић 8, Тасић 7,5, Ивковић 8 (Илеш 7,5).

ОФК ЈУГОВИЋ: Младеновић 6, Вулетић (Срдић 6), Ћеран 6, Вучковић 6, Рис 6 (Павловић 6), Јакшић 6, Терзић 6, Николић 6, Плавшић 6, Бубњевић 6, Милојевић 6.

Домаћи су брзо дошли у вођство, већ у 4. минуту Миланов је искоса са леве стране шутем са десетак метара сместио лопту у десни доњи угао голмана Младеновића. У 8. минуту у шеснаестерцу гостију срушен је Ивковић, а судија Николић је показао на белу тачку. Сигуран извођач најстроже казне био је Тривуновић који је ударцем по земљи погодио гол гол Младеновића. Након корнера са леве стране у 26. минуту Јефтић је главом сместио лопту у мрежу за вођство домаћих од 3:0. Тачку на овај сусрет ставио је Ивковић који је у 60. минуту ударцем искоса са леве стране погодио гол голмана Малденовића.