Човић за победу Војводине над Партизаном (1:0)

На стадиону „Карађорђе“ у Новом Саду завршен меч 30. кола Суперлиге Војводина - Партизан, Човић донео победу Војводини са пенала у 14. минуту
vojvodina partizan

93` На крају меча страсти биле мало узбуркане, било је гурања међу играчима, све је то окончано

92` Натхо шутира из слободног ударца  лопта лети преко пречке

89` Нешковић у Војводини мења Вукадиновића

88` Станојловић покушао са осамнаест метара после повратне Натха, лопта лети преко гола Војводине

86` Станојловић дебитује у Партизану, мења Павловића

84` Штулић из Партизана добио жути због фаула над Стојковићем

83` Гемовић у Војводини мења Бојића

79` Брежанчић из Партизана добио жути, закачио је по лицу Бојића

76` Лазара Марковића у Партизану мења млади Никола Штулић, класичан нападач

74` Војводина је добро згуснула простор, па главни играчи у тренутној постави Партизана Сума, Натхо и Марковић на долазе до изражаја

69` У Војводини изашао Мркајић, ушао Деветак, одбрамбени играч уместо нападача

67` Натхо заврнуо из слободног ударца са десне стране, Витас шутирао главом уместо да пусти лопту другом штопоеру црно-белих Вујачићу

66` Стојковић из Војводине добио жути због фаула над Матићем

64` У  Партизану уместо Стевановића ушао Сума

62` Дринчић лепо центрира из слободног ударца са десне  стране, Андрић скаче и главом лепо шутира преко пречке

60` Део меча који протиче у борбеној игри без добрих комбинација и шанси

51` Дринчић из слободног ударца са десне стране заврће лопту, Зукић пребацује на другу стативу, тамо није било нападача Војводине

46` Натхо на позицији задњег везног заменио Здјелара у Партизану, у Војводини друго полувреме почео талентовани Зукић, који је ушао уместо стрелца до сада јединог гола Човића

45` Готово прво полувреме

44` Жути картон због симулирања пенала добио Мркајић из Војводине

39` Мркајић из колена шутнуо се велике даљине, лопта је прохујала поред стативе црно-белих

33`  Дринчић из слободњака са десне стране, изванредан ударац, лопта пролази поред стативе Партизановог гола

31` Стевановић заврнуо из корнера, Матић прецизно главом под пречку, голман Војводине Симић брани ударац

30` Леп шут Ивановића, голман Војводине Симић брани

28` Незгодан центаршут Стевановића из скраћеног корнера, лопту нико није дотакао,прошла је поред гола Војводине

26` Саничанин фаулирао Смиљанића  и добио жути картон

24` Део меча без шанси и са релативно спорим темпом

19` Везни ред Партизана слабо се сналази у овој утакмици, Војводина више има лопту

14` Пенал за Војводину,Марковић фаулирао Вукадиновића у шеснаестерцу. Човић погађа, 1:0 за Војводину

12` За сада без правих шанси, игра се позициони растрзано

4` Брежанчић  јако лоше интервенисао у казненом црно-белих, али нападачи Војводине то нису искористили

3` Матић из Партизана добио жути картон због фаула над дефанзивцем Војводине Бралићем

Војводина: Симић, Андрић, Саничанин, Бралић, Стојковић,Ђорђевић, Дринчић, Вукадиновић, Бојић, Мркаић, Човић

Партизан: Поповић, Витас, Бражанчић, Вујачић, Здјелар, Павловић, Смиљанић, Марковић, Ивановић, Стевановић, Матић