Ђорђевић: Кажњени смо за велики промашај, заслужили смо бод

НОВИ САД: Тренер Војводине Славољуб Ђорђевић сматра да је његова екипа заслужила макар бод у Бачкој Тополи
s

ТСЦ је победио „стару даму“ резултатом 1:0, али Ђорђевић истиче да је његов тим морао да поведе у финишу првог полувремена, када је Бастајић у једном нападу имао две стопостотне шансе.

Честитам фудбалском клубу ТСЦ на оваквом лепом стадиону. Дај Боже да у Србији буде што више оваквих стадиона, јер би то приближило српски фудбал Европи. Што се тиче саме утакмице, дан пре меча имали смо неких озбиљних проблема због чега смо морали да тумбамо тим. Ово је био прави дерби, било је тврдо и са једне и са друге стране. Мислим да смо морали да дамо гол у првом полувремену из стопостотне шансе, након чега смо кажњени одмах на почетку другог дела игре. Након тога фудбала више није било. Било је доста ваљања, нефудбалских ствари, али честитам домаћину на победи. Заслужили смо макар бод, али идемо даље, рекао је Ђорђевић.

У наредном колу Војводина дочекује Раднички из Ниша.