Друга јужнобанатска лига – исток: Одлука на почетку

​​​​​​​Јединство Стевић – Омладинац  4:1 (4:1)
lopta_u_mrezi_1

КАЧАРЕВО: Игралиште Јединства Стевић, гледалаца: 100. Судија: а Бунчић (Панчево). Стрелци: И.Пешовски у 3, С. Пешовски у 30, Атанасов у 33, Анђеловић у 40  за Јединстзво Стевић, а Н. Ј.Јованов у 16. минуту за Омладинац.

ЈЕДИНСТВО СТЕВИЋ: Георгијевски 7, Кљајић 7, (Шаренац 7) Момчиловић 7 (Бунра 7), Живаљевић 7, Басарић 7, И. Пешовски 7,5, П. Окука 7, Анђеловић 8, С. Пешовски 7,5 (Смиљковић -), Балножан 7,5, Атанасов 7,5.

ОМЛАДИНАЦ: Шиђанин 6,5, Шабанај 6 (Стојић 6), Маринковић 6,5, Н. С. Јованов 6, Видовић 6, Ступар 6 (Поповић 6), Ранков 6,5, Новчић 6, Н. Ј. Јованов 6,5, Димитров 6 (Пушкаш 6), Цветковић 6 (Вукељић 6).

Пут ка победи Качареваца отворио је Иван Пешовски  да би десет минута касније Михајловић удвостручио предност. Гости из Опова су преко Н. Ј. Јованова дошли до изједначења, али до одласка на одмор још три лопте нашле су се у мрежи гостију.

Б. Стојковски

Борац (ВС) - Вултурул 1:3, Караш (К) - Банат (Д) 2:2, Полет - Ратар 1:3, Партизан (К) - Караш (Ј) 2:1, Војводина (Ч) - Банат (И) 0:4, Шевац - Дунав 0:2. Слободан је био Борац (ВГ).

1. Дунав            5      5      0      0      18:5  15

2. Банат (И)       5      5      0      0      17:6  15

3. Вултурул       6      4      1      1      23:9  13

4. Шевац           6      4      1      1      14:7  13

5. Ратар             5      3      1      1      8:5    10

6. Војводина (Ч) 6      2      2      2      9:11  8

7. Банат (Д)        5      2      1      2      6:8    7

8. Партизан (К)  6      2      1      3      9:13  7