ФК Партизан незадовољан суђењем на утакмици у Нишу

БЕОГРАД: Фудбалски клуб Партизан се, неколико часова после пораза од Радничког из Ниша, огласио саопштењем у ком је изразио незадовољство због судијских одлука на „Чаиру“.
FK Partizan Foto: Youtube/printscreen

ФК Партизан сматра да је главни арбитар Бојан Николић утицао на резултат јер је досудио прекршај након истека продужетка у првом полувремену, при вођству Партизана од 1:0.

Наредба помоћном линијском судији, који је заставицом сигнализирао офсјад позицију, да заставицу спусти и призна водећи гол Радничког из Ниша, на почетку другог полувремена, потпис је разбојника Николића над једном од најбруталнијих судијских крађа на стадиону крај Нишаве, наводи се у саопштењу објављеном на сајту клуба.

Из Партизана траже да се Фудбалски савез Србије позабави, како кажу, „умишљајном пљачком пиштаљком“.

Најоштрије захтевамо адкеватну казну за почињено недело, јер је Бојан Николић само симбол врха леденог брега бешчашћа, неморала, уроте и агресивног специјалног рата против нашег клуб, наводи се у саопштењу ФК Партизана.

Утакмица је завршена резултатом 3:1 за Раднички.