ГЛ Сремска Митровица: Полетарци  високо полетели

Полетарци високо полетели, у прва два кола и две сигурне победе. И, наравно, одмах су избили на чело табеле.
fudbal

Полетарац - Борац (Р) 3:1 (1:1)

ЛАЋАРАК: Игралиште Полетарца, гледалаца 100, судија Стојановић (Сремска Митровица).Стрелци: З. Петровић у 35. и 70.и Предојевић у 71. за Полетарац, Милош Владисављевић у 23. минуту за Борац.

ПОЛЕТАРАЦ: Андоновић 7, Б. Илић 7, Несторовић 7, И. Илић 7, Кузминац 7 (Поповић), Крнетић 7 (Самарyија), Г. Владисављевић 7, Божић 7, З. Петровић 7, Ђ. Владисављевић 7, Предојевић 7.

БОРАЦ: Вићентић –(Станић 6), Петровић 6, Јокић 7, Рудић 7, М. Владисављевић 6, Богдановић 6, Марковић 6, Савић 6, Јовановић 7, Станисављевић 6 (С. Владисављевић), Павловић 7.

И. Илић

Змај - Планинац 5:0 (2:0)

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, гледалаца 100, судија Малешевић (Лаћарак).Стрелци: Стојановић у 30,Чупић у 37. и 69, Јеликић у 48. и Пармаковић у 83. минуту. Жути картон: Петрић (Змај).

ЗМАЈ: Кљајић 7, Ђурић 7, Тојић 7, Стојановић 8 (Н. Савић), Зацкалицки 7, Јовановић 7, Чупић 7, Петрић 8 (А. Сретеновић), С, Савић 7 (И. Бугарски), Ђукић 7 (Пармаковић 7), Јеликић 7.

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 7, Милић 6, Катафај 7, Ђ. Гршић 6, М. Новак 7, Милекић 7, Лазић 6, Аћимовић 7 (Докић), Ђокић 7, Бајић 6, Д. Гршић 7 (Чевизовић).

Играо се борбен фудбал, у којем, су домаћини били бољи за пет голова, а могли су бити бољи и за више од десет.

Б. Богдановић

Срем (СМ) - Борац (ВР) 2:4 (1:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Срема, гледалаца 50, судија Босанчић (Сремска Митровица). Стрелци: Шивољицки у 11. И Прокић у 51.за Срем, Селаковић у 23. и Церовац у 36, 49. и 53. минуту за Борац.

СРЕМ: Пајић 6, Барић 6, Грбић 6, Кородић 6, Јовановић 6, Бричић 6, Драгановић 6, Николић 6, Шивољицки 7, Прокић 6, Микић 6.

БОРАЦ: Јокић 7, Остојић 7, Цвијановић 7, Станишић 7, Граовац 7, Тодоровић 7, Церовац 8, Јелић 7, Ковачевић 7, Ерић 7, Селаковић 7.

Јак ветар, и почетак другог полувремена био је у полумраку, па се очекивало да ова утакмице неће трајатои свих 90.минута.

А. Прокић

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Срем - Борац (ВР) 2:4, ЛАЋАРАК: Полетарац - Борац (Р) 3:1, НОЋАЈ: Змај - Планинац 5:0, КУЗМИН: Граничар - Срем (СР) 0:5. Сремац из Јарка био је слободан.