ГЛ Сремска Митровица: Судија покварио дерби

У дербију кола, виђен је доста добар фудбал, али је суђење било слабо.
lopta2

Срем (СР) - Срем (СМ) 1:1 (1:0)

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, судија Новаковић (Сремска Митровица). Стрелци: Радосављевић у 32.  за домаће, Јовановић у 89.  минуту за госте. Жути картони: Томашевић, Радосављевић, Вићентић, Тривунчић (домаћи), Вуковић, Стојшић (гости). Црени картони: Митровић (домаћи), Новаковић (гости).

СРЕМ (СР): Томашевић, Љ.  Копрић (Јевић), Иносављевић, Н.  Васиљевић, Босанац, Јовић, Митровић, Радосављевић (Зарић), Ковачевић (Вићентић), Грубиша (Голубовић, Копрић).

СРЕМ (СМ): Пајић, Грујичић, Вуковић, Одић, Стојшић, Поповић, Петровић, Новаковић, Радојевић, Јовановић, Колибар, Шивољицки, Николић, Грбић, Прокић.

Изједначујући гол Јовановић је постигао из слободног ударца с 20 метара.  Лопта је завршила испод саме пречке.

С.  Васиљевић

Борац (ВР) - Босут 1:1 (1:1)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, судија Павловић (Сремска Митровица). Стрелци: Козомара у 31.  за Борац, а Седларовић у 12.  минуту за Босут. Жути картони: Церовац (Борац), М.  Недић (Босут).

БОРАЦ: Јоцић, Граовац, Козомара, Мелентић (Николић), Б.  Церовац, Плавшић, Селаковић, Шпановић (Чупић), Тешановић, Станишић (Цвијановић), Ковачевић.

БОСУТ: М.  Јефтић, П.  Јефтић, Милановић, Ђокић, Драгић (С.  Недић), М.  Недић, Седларовић, Дрмановић, Ж.  Ковачевић, Војисављевић, Мицић (Д.  Ковачевић).

После корнера гостију, Седларовић је био највиши у скоку и главом послао лопту у мрежу.  Изједначио је Козомара из слободног ударца с 18 метара.

Б.  Лаћарац

Слога (З) - Планинац 3:2 (2:0)

ЗАСАВИЦА: Игралиште Слоге, судија Гојковић (Гргуревци). Стрелци: Илић у 6, Беламарковић у 30.  И Јеросимовић у 71.  за Слогу, Аврамовић у 61.  и Мандић у 84.  минуту за Планинац. Жути картони: Галонић, Бедламарковић (Слога). Црвени картон: А.  Урошевић (Слога).

СЛОГА: А.  Веселиновић, М.  Урошевић, Б.  Веселиновић, Беломарковић, Настић (Саватић), Вукојевић, Илић,  Галонић, Јеросимовић, А.  Урошевић, Вуга.

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић, Симић, С.  Чевизовић, Гршић, М.  Новак, Курешевић, Б.  Новак, Н.  Савић, Мандић, Мићић, Аврамовић.

Брзо вођство домаћину донео је Илић из мајсторског шута са више од 25 метара.

М.  Јеросимовић

Борац (Р) - Полетарац 2:2 (2:2)

РАДЕНКОВИЋ: Игралиште Борца, судија Дујић (Сремска Митровица). Стрелци: Синиша Рудић у 34.  и 38.  за Борац, а Маринковић у 10.  и Предојевић у 20.  минуту за Полетарац. Жути картони: Станић, Славиша Рудић (Борац), Станков, Предојевић, Маринковић, Костадиновић (Полетарац). Црвени картон: Петровић (Борац).

БОРАЦ: И.  Станић, Петровић, М.  Владисављевић, Шуман, Станић, Синиша Рудић, Достанић (Митровић), Савић (Славиша Рудић), Милош Владисављевић, Огњеновић (Јеликић), Станисављевић.

ПОЛЕТАРАЦ: Петровић, Г.  Владисављевић, Самарyија, Предојевић, Маринковић (Митровић), И.  Илић, Станков (Љубинац), Кузминац, Костадиновић, Ђ.  Владисављевић.

У првом делу се играло добро, борбено,а у наставку  и једни и други су стали.

Д.  Станић

Резултати:

ЗАСАВИЦА: Слога - Планинац 3:2, СРЕМСКА РАЧА: Срем - Срем (СМ) 1:1, РАДЕНКОВИЋ: Борац - Полетарац 2:2, ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Борац - Босут 1:1.