ГРАДСКА ЛИГА НОВОГ САДА Комшијски дерби Виловчанима

Хајдук из Гардиноваца поражен је на домаћем терену од Обилића резутлатом 1:2 (0:1).
lopta_u_mrezi_1

У комшијском дербију у фер и коректној игри боље су се снашли играчи Обилића и однели три бода.

Млади судија Кресић, одлично је судио.

Ж. Марковић

ГАРДИНОВЦИ: Игралиште Хајдука, судија Кресић (Тител), стрелци: Цветковић у 51. за Хајдук, а С. Панић у 25 и Милутинов у 66 минуту за Обилић.

ХАЈДУК: М. Радаковић 6, Д. Смиљанић 6, Б. Смиљанић 5 (Љубојевић), Б. Илић 6, Ракић 6, М. Илић 6, Цветковић 6, Јовановић 6, Тошић 6, Станков 5 (Николић), Галић 6 (Ј. Радаковић 6).

ОБИЛИЋ: Младеновић 7, Влаовић 7, Лазарчев 7, Љ. Панић 7, Д. Добрић 7, С. Добрић 7, Б. Панић 6, Вукотић 7, С. Панић 8, Ђурковић 6 (Б. Панић), Милутинов 8 (М. Панић).

Ченеј - Москва 1:3 (1:2)

Одлично су домаћи отворили меч и преко Томислава Салонског дошли до предности.

Шта се од тог тренутка збило у главама домаћих играча нису могли да одгонетну ни након краја утакмице. Срчани гости преузели су иницијативу и до полувремена преко Милоша Кременовића најпре поравнали резултат и минут пре одласка на одмор повели преко Предрага Миљића.

Ни то није деловало на домаће играче који су и у наставку одиграли без жара, па је Ђорђе Ковачевић погодио мрежу за бодове гостију.

М. По.

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченеја, судија: Вујиновић (Ветерник), стрелци: Салонски у 11. за Ченеј, Кременовић у 23. Миљић у 44. и Ковачевић у 76. минуту за Москву.

ЧЕНЕЈ: Костић, Ћурчић, Д. Драгин, Васић, Лукић, Ковачевић (Радосављевић), Малетић (Вилотијевић), Салонски, Томановић, Милошев (Рогић), Стојковић (Виола),

МОСКВА: Бичкаји, Човић, Томић (Протић), Калаба, Божић, Митровчан, Тот, Миљић, Кременовић (Манасијевић), Ковачевић, Лато (Дувњак).

Милетић - Пролетер  3:0 (2:0)

Сигурна игра домаћих за наставак серије победа. Тврда игра у првом полувремену, али после једног продора Косица и оправдано досуђеног једанаестерца сигуран извођач био је  капитен Павков. Домаћи су мирно привели утакмицу крају,  а мрежу гостију  затресли су  и одлични Павловић и Н. Лишић.

Ж.  Марковић

МОШОРИН: Игралиште Милетића, судија Милошевић (Нови Сад), стрелци: Павков (из пенала) 42, Н. Павловић 45 и Н. Лишић 50  минуту. Жути картони: Спасојевић (Милетић) и Кирти (Пролетер).

МИЛЕТИЋ: Петковић 7, Павков 7 (Б. Лишић), Рогић 7, Јанковић 7, М. Павловић 7, Н. Лишић 7, Бањац 8, Косић 7 (Чолић), Н. Павловић 8, Калаковић 7 (Спасојевић), Суботин 7.

ПРОЛЕТЕР: Вебер 6, Дражић 6, М. Аџић 5 (Крстић), Ч. Аџић 5 (Катона), Папић 6, Кирти 5 (Ердељан), Пантовић 6, Пролић 6, С. Крстић 5, Н. Крстић 5, Човић 6.

Железничар - Сланобарац 0:4 (прекид у 35. минуту)

Утакмица је каснила 45. минута због неисправног рачунара и недоласка судија на време и касног предавања књижица. Домаћин је пријавио и изашао на терен са само осам играча. У 31. минуту из игре је због повреде изашао Дендић а у 35. минуту и Киш, па је судија одсвирао крај утакмице. До прекида гости су бројчану надмоћ крунисали са четири гола.

М. Поповић

НОВИ САД: Игралиште Железничара, судија: Спасојевић (Нови Сад), стрелци: Мацакања у 5. и 31. Станић у 13. и Микан у 26. минуту.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Кић, Мићић, Мијуш, Радуловић, Дендић, Баљинца, Марешћук, Сендерак.

СЛАНОБАРАЦ: Бериша, Ковач, Миљевић, Ћулибрк, Мацакања, Станић, Микан, Лончар, Петковић, Манић, Вељић.

Борац (П) - Хајдук 11:0, Милетић - Пролетер 3:0, Динамо - Борац (НС) 3:1, Виноградар - Слога 12:0, Железничар - Сланобарац 0:4, Хајдук (Г) - Обилић 1:2, Ченеј - Москва 1:3.

 1. Милетић       3      3      0      0      18:1  9

 2. Динамо        3      3      0      0      13:1  9

 3. Виноградар  3      2      1      0      18:3  7

 4. Обилић        3      2      1      0      7:4    7

 5. Пролетер     3      2      0      1      13:5  6

 6. Хајдук (Г)    3      2      0      1      7:4    6

 7. Борац (П)     3      1      0      2      14:7  3

 8. Ченеј   3      1      0      2      8:6    3