Градска лига Новог Сада: Мошоринци чувају врх

Слога - Милетић 0:3 (0:2)
м

ЛОК: Игралиште на Сигету, судија Кизић (Нови Сад), стрелци: М. Павловић у 9, Н. Павловић у 25.  и М. Лишић у 85 минуту. Жути картон: М. Павловић (Милетић).

СЛОГА: Кокановић 6, Шереш 6, Кузмановић 6, Јојарт 6, Л. Yамбас 6, Васић 6, Аникић 6 (Милојевић), С. Видић 6, А. Видић 6, Гајић 6, С. Џамбас 6.

МИЛЕТИЋ: Славнић 7, Рогић 7, Голић 7 (Г. Ђурић), Бањац 7 (Чолић), Јанковић 7, Гелић 7 (Калаковић), М. Павловић 7 (М. Лишић), Павков 7, Тркуља 7, Спасојевић 7, Н. Павловић 7.

Сигурном игром фудбалери Милетића освојили су три  нова бода. Најлепши моменат на утакмици је други погодак гостију који је после одличног продора Гелића постигао  Немања Павловић.

Ж. Марковић

Борац (НС) - Борац (Р) 1:0 (1:0)

НОВИ САД: Игралиште Борца, судија: Спасојевић (Нови Сад), стрелац: Јашовић у 35. минуту. Жути картони: Вучковић (Борац, НС), Петрић, Војновић, Степанов, Идризи (Борац, Р).

БОРАЦ (НС): Пелегрин, Вучковић, Кажић, Бајић, Јашовић, Милановић (Ђаковић), Поповић, Перишић, Срдановић (Цветићанин), Милојевић, Ђорђијевски (Милутиновић).

БОРАЦ (Р): Миланов, Веркић, Перић (Карановић), Јовановић, Лабовић, Степанов (Васиљевић), Миљковић, Крњић (Квргић), Степанов, Војиновић, Идризи.

На премијери на Клиси фудбалери Борца слатким минималцем отпочели су борбу за виши ранг. Намерили су се на солидну екипу тренера Војка Перишића, која се зналачки бранила, а из контранапада опасно је покушавала да угрози гол Пелегрина.

Кобан по Раковчане био је најискусни у редовима домаћих Бобан Јашовић. Успео је да пронађе пут ка мрежи, што се испоставило да је био и гол вредан победе на премијери.

М. По.

Москва - Железничар 0:1 (0:0)

НОВИ САД: Игралиште Црвене звезде, судија: Гргурић (Нови Сад), стрелац: Никшић у 84. (из пенала) минуту. Жути картони: Човић, Родић, Калаба, Лепчевић, Амвруш (Москва), Никшић, Блашчанин (Железничар).

МОСКВА: Бичкаји, Калаба, Божић, Миљић, Ступар, Човић (Ђурковић), Кременовић, Радосавац (Амбруш), Родић (Лепчевић), Тот, Лато (Чамчић).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Башић, Плавиш, Лаушевић, Радуловић, Киш, Никшић, Амановић, Блашчанин, Марешћук, Муждека.

Фудбалери Москве доживели су против екипе Железничара хладан туш. Изгубили су минималним резултатом. Једини погодак постигнут је с беле тачке, а стрелац је био Бакир Никшић.

Иако са десеторицом играча у протоколу гости су зналачки одбијали све нападе домаћина који је претерано журио.

М. По.

Ченеј - Хајдук (Г) 0:0

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченеја, судија: Маријанац (Раковац). Жути картони: Салонски, Малетић (Ченеј).

ЧЕНЕЈ: Костић, Ћурчић, Драгин, Проле (Паулињи), Лукић, Милошев (Човић), Стојковић, Вилотијевић (Малетић), Крстић (Ивковић), Салонски, Васић.

ХАЈДУК: Радаковић, Јовановић (Николић), Д. Смиљанић, Б. Илић, Б. Смиљанић, Ј. Радаковић, Цветковић, М. Илић, Тоишћ, Миленковић (В. Илић), Галић).

Домаћи су од првог минута кренули агресивно, али нису успели да из два повољне прилике крунишу теренску иницијативу. Киша је у наставку била противник за обе екипе, па се игра одвијала између два шеснаестерца без изгледних прилика.

М. По.

Хајдук - Пролетер 1:4, Борац (НС) - Борац (П) 1:0, Слога - Милетић 0:3, Сланобарац - Динамо 2:6, Обилић - Виноградар 0:3, Москва - Железничар 0:1, Ченеј - Хајдук (Г) 0:0.

1. Милетић        14     11     1      2      57:12        34

2. Динамо  14     11     1      2      48:14        34

3. Виноградар   14     10     3      1      45:10        33

4. Борац (НС)    14     10     2      2      37:11        32

5. Пролетер       14     10     1      3      45:22        31

6. Борац (П)      14     8      1      5      36:17        25

7. Хајдук (Г)      14     7      2      5      22:18        23

8. Обилић  14     6      3      5      17:16        21