Градска лига Новог Сада: Немилосрдни Раковчани

​​​​​​​Борац - Слога 10:0 (4:0)

РАКОВАЦ: Игралиште Борца, гледалаца око 100, судија: М. Марјанац (Раковац), стрелци: Карин у 3. и 42. М. Чемерикић у 20. и 24. Бурсаћ у 53. Јунг у 57. и 85. Бајић у 87. Војиновић у 90. Ј. Чемерикић у 75. минуту. Жути картони: Карин (Борац), Вулић (Слога).

БОРАЦ: Иванишевић, Јовановић 7, Перић 7, Томић 8, Маричић 8, Кукурузовић 8, Јунг 8, Бајић 7, Карин 8 (Војновић 7), М. Чемерикић 8 (Ј. Чемерикић 7), Шевић 7 (Бурсаћ 7).

СЛОГА: Беновић 5, Д. Савић 5, Д. Савић 5, Џамба 5, Гајић 5, Видић 5, Љ. Џамба 5, Даниловић 6, Вулић 6, Ахметовић 5, Јајарат 5 (Аничић 5).

Лидер на табели напунио је мрежу гостију до самог врха. Серију је отворио двоструки стрелац Марин Карин већ у 3. минуту, голови су падали као на траци па је било питање који ће бити крајњи резултат. Тренер домаће екипе  Петар Бочковић искористио је прилику против ослабљене екипе Слоге да да шансу играчима са мањом минутажем, што су ови знали и да искористе.

Б. Старчевић

Сланобарац - Москва 0:7 (0:2)

БУДИСАВА: Игралиште Динама, гледалаца 50, судија: Ђурић (Будисава), стрелци: Микан у 3. Мијавец у 40. 54. и 78. Мичков у 57. Лековић у 60. и Лончар у 75. минуту. Жути картони: Греку, Мацакања (Сланобарац).

СЛАНОБАРАЦ: Вејић (Салиху), Забрдац, Греку (Ђ. Ковач), Мурсели, Пенов, С. Аземи, Ашћерић, З. Мацакања, С. Мацакања, А. Аземи, М. Ковач.

МОСКВА: Човић, Миљевић, Ракин, Греку, Томић (Мичков), Јанков, Тот, Мијавец, Микан, Лончар, Митровчан.

Новајлија у лиги Сланобарац био је недорастао противник екипи Москви. Већ у 3. минуту Микан је довео госте у вођство, да би и поред неколико пропуштених шанси тек у 40. минуту Атила Мијавец повећао резултат. Исти играч је у наставку постигао и други гол, а онда су се у стрелце уписали Мичков, Лековић и Лончар, да би се за убедљиву победу трећим голом потрудио Атила Мијавец.

М. По.

Динамо - Виноградар 1:1 (1:0)

БУДИСАВА: Игралиште Динама, гледалаца 50, судија: Јоргић (Нови Сад), стрелци: Дубравац у 38. за Динамо, а Милосављевић у 73. минуту  (из пенала) за Виноградар. Жути картон: Бикицки (Динамо), Милосављевић (Виноградар).

ДИНАМО: Савић 8, Лојаница 6, Бикицки 5, Сабо 6, С. Мишкић 6, Кузмановић 6, Синиша Мишкић 5 (Ковачевић), Учур 6, Н. Ковачевић 6 (Пинтек 6), Дубравац 7, Митрић 6.

ВИНОГРАДАР: Елез 8, Поповић 6, Јовановић 6, Ћелић 7, Драгутиновић 6, Предојевић 7, Благојевић 6, Милосављевић 7, Драгојевић 6, Газивода 6, Бјелобаба 6.

У равноправној и фер игри нерешен резултат је најреалнији исход сусрета. Домаћини су били бољи у првом полувремену када су постигли и водећи погодак, а и пропустили су неколико прилика.

У другом полувремену искусна екипа гостију преузела је иницијативу и створила неколико повољних прилика, погодили стативу, а изједначујући погодак су постигли из казненог ударца.

Ж. Марковић

Обилић - Милетић 3:7 (0:6)

ВИЛОВО: Игралиште Обилића, гледалаца 100, судија Чурчић (Тител), стрелци: И. Панић у 54. Милутинов у 57. и Добрић у 86. за Обилић, а Суботин у 5, 36. и 41. Т. Тривуновић 4. и 39. Гелић у  22. и Р. Тривуновић у 68. минуту за Милетић.  Жути картони: Добрић, Миланковић, Љ. Панић (Обилић), Павловић, Тешић (Милетић).

ОБИЛИЋ: Младеновић 5, Чурчић 5, Миланковић 5 (Б. Панић), Љ. Панић 5, Д. Добрић 5, С. Добрић 6, Вукотић 5, И. Панић 6 (Влаовић), В. Панић 5, Лазарчев 5, Милутинов 6 (Б. Панић).

МИЛЕТИЋ: Славнић 7, Павков 7, Рогић 7, Павловић 7, Бањац 7, Н. Тривуновић 7, Р. Тривуновић 7, Калаковић 7 (М. Тривуновић), Гелић 7 (Тешић), Суботин 9, Т. Тривуновић (Станковић).

У општинском дербију убедљива победа гостију из Мошорина над слабом екипом из Вилова. Истакао се троструки стрелац Милан Суботин који је поникао у редовима Обилића.

Ж. Марковић

Јединство - Пролетер 2:0 (0:0)

ГОСПОЂИНЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија: Шарић (Нови Сад), стрелци: Р. Тепић у 79. Зукић у 91. минуту. Жути картон: Бабић (Пролетер).

ЈЕДИНСТВО: Калајџић, Кезија, Зорић, Драгољевић, Ковачевић, Ђурђевић (Р. Тепић), Малиновић, Бубњевић, М. Тепић (Медић), Димић (Самарџић), Зукић.

ПРОЛЕТЕР: Симић, Миладиновић (Н. Крстић), Јеремић, Пролић, Андрин, Бабић, Кирти, Тривунчић, Малешевић, Човић, Пантовић (Вукотић).

Дерби кола припао је екипи из Госпођинаца. До 79. минута мреже су мировале, а онда је резервиста Радослав Тепић донео радост домаћину. Победу је у првом минуту судијске надокнаде голом оверио искусни Зоран Зукић.

М. По.

Тител  - Хајдук (Г) 0:6 (0:3)

ТИТЕЛ: Игралиште Титела, гледалаца 1000, судија : Ћулум (Шајкаш), стрелци: Тошић у 9., Илић у 29. Миленковић у 43. , Цветковић у 55. и , 60. и Стојановић у 69. минуту. Црвени картони: Дивнић и Јованов (Тител).

ТИТЕЛ: Мајор 6, Ђаковић 5 ( Куља 6), Прокин 5 (Фодор 6), Тркуља 6, Ј. Караташевски 6, Јованов 6, Бабић 6, Милојковић 6, Ружин 6, Дивнић 5, Паунић 6 ( Н. Караташевски 6).

ХАЈДУК: Радаковић -, Дистл 8 (Врцељ), Смиљанић 8, Илић 8, Ракић 8, Миленковић 8 (Јосимов), Цветковић 9, Радаковић 8, Тошић 8, Илић 8, Стојановић 8.

Потпуно заслужена победа гостију из Гардиноваца. После раног гола Хајдука гостима је додатно  помогао Дивнић који је добио црвени картон. Најлепши гол на утакмици дело је Цветковића који је погодио горњи угао гола Мајора.

Ж. Марковић

Обилић - Милетић 3:7, Јединство (Г) - Пролетер 2:0, Сланобарац - Москва 0:7, Сусек - Ченеј 7:0, Динамо - Виноградар 1:1, Тител - Хајдук 0:6, Борац - Слога 10:0. Слободан је био Железнижар.