Градска лига Сремска Митровица: Одлука у наставку

Граничар (К) - Борац (Р) 4:2 (1:1)
lopta_u_mrezi_1

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Малешевић (Лаћарак). Стрелци: Д. Босанац у 3. и 62, Белић у 70. и М. Босанац у 75. за Граничар, а Дрљача у 44. и 71. минуту за Борац. Жути картони: М. Босанац (Граничар), Митровић, Петровић, Јанковић (Борац).

ГРАНИЧАР: Мергл 7, Владисављевић 6, Шојић 6, М. Симић 6, А. Симић 5, М. Босанац 6, Митровић 7 (Ракић), Печеница 6, Ковачевић 7 (Огњеновић), Д. Босанац 7, Белић 6 (Веселиновић).

БОРАЦ: Чупић 6, Ж. Владисављевић 6, М. Владисављевић 6 (Митровић 6), Рудић 6, Станисављевић 6 (С. Владисављевић 6), Савић 6, Петровић 6, Вићентић 6, Станић 6 (Јанковић), Дрљача 7, Јокић 6.

Млађани састав Граничара искорисио је све слабости борчевих фудбалера, али тек у другом полувремену и сасвим заслужено славио.

Б. Цветичанин

Срем (СР) - Полетарац 7:3 (4:2)

СРЕМСКА РАЧА: Стадион Срема, гледалаца 100, судија Новаковић (Сремска Митровица). Стрелци: Вујић у 8, Тодоровић у 12, Радосављевић у 22, 75. и 77. и Седларовић у 42. и 82. за Срем, а Милићевић у 24. и 78. и Крнетић у 39. минуту за Полетарац.

СРЕМ: Тривунић 6, Радосављевић 9, Маријановић 7, Остојић 6, Вујић 8, Јовић 7, Тодоровић 8, Гверо 6,  Грубиша 5 (Тешић), Живић 6,  Седларовић 7 (Голубовић), Грубиша 5.

ПОЛЕТАРАЦ: И. Илић  5, Б. Илић 6, Шајић 6, Поповић 6, Бућко 5, Дураћ 6, Кузминац 6, Крнетић 6, Г. Владисављевић 6, Милићевић 7, Ђ. Владисављевић 7.

Брзоноги Радосављевић просто је растурио гостујућу одбрану и голмана И. Илића. Постигао је три ефектна гола и два пута је асистирао код голова.

С. Васиљевић

Ноћај - Борац (ВР) 3:1 (2:1)

НОЋАЈ: Игралиште у Ноћају, гледалаца 120, судија Цвјетић (Чалма). Стрелци: Пармаковић у 41. и 43. и Пандуревић у 62. минуту за Ноћај, Тешановић у 36. за Борац. Жути картони: Савић (Ноћај), Остојић (Борац).

НОЋАЈ: Петровић 8, Аљић 8, Савић 8, Достанић 8, Огњеновић 8, Јездић 8 (Симић 8), Пармаковић 9, Богдановић 8, М. Гаџурић 8, Д. Гаџурић 8, Илић 6 (Пандуревић 8).

БОРАЦ: Јоцић 8, Данојлић 7, Граовац 7, Остојић 7, Лаћарачки 7, Станишић 7, Јелић 7, Свилокос 7 (Тешановић 8), Селаковић 7, Ковачевић 7, Тодоровић 7 (Лукић 7).

Тек када су гости успели да поведу домаћини су се тргли и до краја полувремена преокренули резултат у своју корист. А били су до краја сусрета бољи. Уз то постигли су и гол преко Пандуревића.

З. Владисављевић

Трговачки - Слога (З) 2:1 (1:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Срема, гледалаца 200, судија  Ђокић (Сремска Митровица). Стрелци: Трифуновић у 41. и С. Николић у 85. за Трговачки, Миражић у 5. минуту за Слогу. Жути картони: Малешевић (Трговачки), Миражић (Слога). Црвени картон: Миражић (Слога).

ТРГОВАЧКИ: Лукић, Алимановић, Н. Николић (Чубра), Трифуновић, Станић, Дебељак, Јаковљевић, Малешевић, Петровић, Крстић, С. Николић (Дрча).

СЛОГА: Христов, Ђонлић, Остојић, Рапоти, Симић (Стојковић), Петрић, Јованић (Илић), Митровић, Врањковић (Мишчевић), Миражић, Недимовић.

Трговци су играли добар фудбал, а и гости донекле, док су имали снаге. Ипак, на крају трговци су тек у финишу сусрета доказали да су бољи ривал од актуелног лидера. Иначе, на утакмици сва три гола пала су из брзих акција.

С. Војновић

Планинац - Слобода 1:1 (1:0)

ЛЕЖИМИР: Игралиште Планинца, гледалаца 68, судија  Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Д. Гршић у 45. за Планинац, а Шулаја у 51. минуту за Слободу. Жути картони: Катафај, Чевизовић, Ранкић (Планинац), Антонић, Ивановић, Шулаја (Слобода).Црвени картон: Антонић (Слобода).

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 7, Милић 8, Ранкић 8, Ђ. Гршић 6, Катафај 8, М. Новак 7, Б. Новак 7, Милекић 8, Д. Гршић 8, Панић 7, Чевизовић 8 (Мандић).

СЛОБОДА: Ивановић 6, Милановић 7, Шулаја 8, Душан Мијатовић 7, Антонић 5, Грујић 6, Томић 6, Благојевић 7, Змијанац 8, Драган Мијатовић 7, Лазић 7.

Сваком по једно полувреме. У првом делу Лежимирци су имали прилике да убедљивијим резултатом заврше полувреме. У наставку сигурна игра гостију. Изједначили су резултат, а могли су и боље проћи, али су им стрелци заказали.

Ж. Вујанић

НОЋАЈ: Ноћај - Борац (ВР) 3:1, КУЗМИН: Граничар - Борац (Р) 4:2, СРЕМСКА РАЧА: Срем - Полетарац 7:3, НОЋАЈ: Змај - Срем (СМ) 3:0 (гости нису дошли), СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки - Слога (З) 2:1, ЛЕЖИМИР: Планинац - Слобода 1:1.

1. Слога (З)        16     12     2      2      53:18        38

2. Трговачки        16     11     3      2      38:17        36

3. Срем (СР)       16     10     2      4      45:31        32

4. Граничар (К)   16     9      1      6      31:21        28

5. Слобода         16     9      1      6      29:21        28

6. Планинац       16     7      4      5      39:27        25

7. Змај                 16     6      4      7      39:35        22

8. Борац (Р)        16     5      2      9      29:42        17