Јокановић одвео Фулам у Премијер лигу

Након Вотфорда, Славиша Јокановић успео је да у Премијер лигу уведе у Фулам.
f

Наиме, Фулам је у финалу преј-офа енглеске друге лиге Чемпионшипа, пред препуним трибинама Вемблија, савладао Астон Вилу резултатом 0:1.

Гол је у провом полувремену постигао Том Керни. Иако је прво полувреме протекло у знаку Фулама, друго је припало Астон Вили, ако је судити по приликама и игри.

Ипак, томе треба додати чињеницу да је Фулам последњих 25 минута играо са играчем мање јер је Денис Одои добио други жути картон због несмотреног фаула над Џеком Грилишем.

Иако је Астон Вила притискала и желела гол који би је одвео  у продужетке, фудбалери Фулама пред око 85.000 навијача, успели су да издрже све нападе и одбране свој гол.

Како било, Фулам предвођен Јокановићем и Александром Митровићем, наредне године придружиће се најбољим тимовима Енглеске у Премијер лиги.