ЛЕ: Бетис савладао Милан, преокрет Динама против Трнаве

Фудбалери Бетиса савладали су као гости екипу Милана са 2:1, у утакмици трећег кола Групе Ф Лиге Европе. Загребачки Динамо после преокрета савладао Трнаву, Арсенал бољи од Спортинга, Лајпциг од Селтика.
EPA-EFE/DANIEL DAL ZENNARO

Фудбалери Бетиса савладали су као гости екипу Милана са 2:1 и преузели прво место на табели Групе Ф Лиге Европе.

Тим из Севиље водио је 2:0 головима Санабрије и Ло Селса, да би коначан резултат на "Сан Сиру" поставио Кутроне у 83. минуту.

Милан је утакмицу завршио са играчем мање на терену, после искључења Кастиљеха у последњим тренуцима сусрета.

У другој утакмици ове гриупе, Олимпијакос је као гост савладао екипу Дуделанжа 2:0.

На табели Групе Ф, Бетис има седам бодова, Милан шест, Олимпијакос четири, док је Дуделанж без голова.

Загребачки Динамо наставио је са добрим резултатима у Европи, а "модри" су после преокрета савладали Трнаву 2:1

Утакмица се игра пред празним трибинама, а домаћи су повели голом Горбанија, да би Динамо у наставлку стигао до победе головима Гаврановића и Орсића.

У другој утакмици Групе Д, Андерлехт и Фенербахче играли су 2:2.

Динамо је први на табели са девет бодова, Фенер има четири, Трнава три, док је Андерлехт на само једном боду.

Арсенал је потврдио добру форму у последњих месец дана и забележио победу као гост против Спортинга 1:0, а једини гол на мечу постигао је Велбек у 77. минуту.

У другом мечу Групе Е, Ворскла је као гост савладала екипу Карабага 1:0.

"Тобџије" су прве на тавели са девет освојених бодова, Спортинг има шест, Ворскла три, док је Карабаг без бодова.

Лајпциг је са 2:0 савладао екипу Селтика, у оквиру Групе Б, док је Салцбург био убедљив против Розенборга 3:0.

Аустријски тим има девет бодова, Лајпциг шест, Селтик три, док је Розенборг на зачељу без бодова.