ЛЕ: Реми Партизана и Бешикташа, одлука у Истанбулу

БЕОГРАД: Фудбалери Партизана и Бешикташа одиграли су вечерас 1:1 (1:1) у Београду у првој утакмици плеј-офа за пласман у Лигу Европе.
partizan besiktas

Црно-бели су повели у 14. минуту голом Рикарда Гомеша, на асистенцију Горана Закарића, да би само минут касније, у следећем нападу, Бешикташ изједначио преко Толгаја Арслана.

Тренер Партизана Зоран Мирковић је у 33. минуту морао да изврши принудну измену, јер се повредио Марко Јанковић, па је уместо њега заиграо ушао Ђорђе Ивановић.

Навијачу позлило, у тешком је стању

Једном навијачу Партизана позлило је током утакмице и он је након интервенције лекара на стадиону пребачен у Ургентни центар и налази се у тешком стању.

Примљен је на одељење кардиологије Ургентног центра у тешком стању ради даљег лечења, речено је вечерас у Ургентном центру.

Навијач се налазио на јужној трибини и позлило му је током првог полувремена.

Прво му је пришао ватограсац, међутим, како је стање постајало све озбиљније, морала је да реагује и Хитна помоћ, која га је транспортовала у болницу.

Реванш је на програму следећег четвртка у Истанбулу.