ЛШ: Бајерн декласирао Звезду 6:0 у Београду

Завршена утакмица Црвена звезда - Бајерн у Београду на стадиону „Рајко Митић“ у Б групи Лиге шампиона.
z

Бајерн повео голом  Леона Горецке  у 14. минуту. Вар поништио гол Левандовског, Толисо играо руком пре тога. Левандовски даје други гол за Бајерн из пенала у 52. минуту. Левандовски поново погађа за 3:0 и то у 60. минуту. Опет Левандовски, четврти гол Бајерн у 65. минуту. Поново Левандовски и пети гол Бавараца у 67. минуту. Шести гол за Бајерн дао Толисо у 90.  минуту и запечатио катастрофу Црвене звезде пред својим навијачима

90` Толисо се прошетао кроз одбрану Звезде и лако погодио за 6:0

87` Први шут у оквир Бајерновог гола упутио је Иванић после лепе асистенције Боаћија

84` Борјан спречио шести гол, од ноге Звездиног голмана лопта се одбила до пречке, па у поље

78` Тотенхем у Лондону против Олимпијакоса води са 4:2

77` Иванић у Звезди ушао уместо Петровића, четвороструког стрелца Левандовског мења легенда Бајерна Томас Милер

67` Вече Роберта Левандовског, погађа за 5:0. Тотенхем повео са 3:2 у Лондону против Олимпијакоса и направио преокрет

65` Левандовски лако даје гол, претходила је брза филигранска акција Бајерна

60` Левандовски сам као дух, подмеће ногу и 3:0 за Бајерн

57` Контра Звезде, леп пас Боћаија за Вукановића, овај шутира преко гола из пуног трка са неких шеснаест метара. У Лондону Тотенхем-Олимпијакос тренутно 2:2

52` Пенал за Бајерн. Левандовски даје гол 2:0

51` Борјан лако брани шут по земљи после притиска Бајерна који је дуго трајао

47` Опасан брз напад Црвене звезде. али мрежа Бавараца остаје нетакнута. Звезда је храбрије почела други део меча

У Звезди без кадровских промена у другом полувремену

У првом полувремену апсолутна надмоћ Бајерна. Звезда ни једном није угрозила гол Бавараца. Олимпијакос води против Тотенхема у Лондону са 2:1

44`Једанаести корнер за Бајерн, опасан шут после одбитка

40` Мајсторија Левандовског, вар поништава гол, јер је Толисо играо руком

35` Потпуна доминација Бајерна и даље траје, лопту непрекидно имају играчи тима из Баварске

31` Први корнер за Звезду, прва тежа ситуација за Бајернову одбрану

26` Опасна контра Бајерна, Звездина одбрана једва се некако одбранила од Левандовског

24` Шанса за Бајерн после корнера, лопта лети преко пречке. Бајерн је извео већ седам удараца са угла и то довољно говори о доминацији баварскиог тима

20` Марка Гобељића посред лица копачком закачио Леон Горецка

17` Звездини везни играчи не крећу се довољно и то је разлог Бајернове доминације и лаког вођства

14` Центаршут, Леон Горецка феномелно скаче и прецизно погађа. Бајерн води 1:0

12`Непрекидан притисак Бајерна. Борјан брани, успешна трећа интервенција

9` Кутињо вешто избацио из игре двојицу Звездиних играча, млак шут Борјан је лако зауставио

7` Велика шанса за Бајерн, погрешио је Дегенек, Левандовски излази пред Борјана, срећом шутира поред гола

6` Први ударац на гол Звезде, Борјан лако хвата лопту која је по земљи ишла искоса. Немања Милуновуић добио жути картон, на земљи лежи Левандовски

4` Звезда не успева да сачува лопту на почетку меча

3` Први корнер за Бајерн.Било је опасно, одбрана Звезде успела је да рашчисти незгодну ситуацију