МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ – ИСТОК Ирижани стали у Платичеву

Јединство (П) - Раднички (И) 1:0 (1:0)
lopta2

Млади тим Платичеваца имао је више шанси од искуснијих гостију из Ирига, играо боље и на крају је заслужено славио. Победоносни гол постигао је Милетић прецизним шутем са 16 метара.

М. Пантовић

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства, судија Мишкулин (Рума).Стрелац: Милетић у 36. минуту.Жути картони: Петковић (Јединство), Крстић, Вишњовски (Раднички).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Поповић, Г. Петровић (Гавриловић), Шкара, Трумић, Милетић (Д. Шофаузер), И. Клајн, Д. Петровић, Н. Шофаузер (Ђурашевић), Јошић (Н. Сабо).

РАДНИЧКИ: Савић, Поткоњак, Николић, Крстић, Мадацки, Таглиавиа, Вишњовски, Шевић, Н. Еркановић, Митровић (Поповић), Гемери (Пузић).

Напредак (Ж) - Камени 5:0 (2:0)

Домаћини су у овом мечу постигли пет голова., али су могли бар још пет -  шест. Гости преслаби, нису упутили ни шут ка домаћој мрежи.

Н. Крнић

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, судија Скакавац (Рума).Стрелци: Михајловић у 2, Кнежевић у 11. и 75, Савић у 54. и Мијаиловиоћ у 70. минуту. Жути картони: Деврња, Срјемац (Напредак), Јовановић, Ђорђевић (Камени).

НАПРЕДАК: Крнић 7, Секулић 7 (Марковић 7), Новковић 7, М. Савић 8, Божић 8, Боровица 7, Деврња 7, Жакула 7, Кнежевић 8, Мијаиловић 7, Михајловић 7.

КАМЕНИ: Јовичић 6, Станчић 6, Блануша 6, Миловановић 6, Добрић 6, Марковић 6, Радовановић 6, Јовановић 6, Ђорђевић 6, Гавриловић 6 (Нанић), К. Марковић 6 (Николић).

Крушедол - Дунав 2:2 (1:1)

Домаћини су били фаворити у овом мечу, али то нису доказали и на терену. Гости су по игри заслужили бод. Иначе, ривали су играли фер и квалитено уз одлично суђење.

С. Радуловић

КРУШЕДОЛ: Игралиште  Крушедола, судија Мушицки (Рума). Стрелци: Јовановић у 7. и Радуловић у 86. (из пенала) за Крушедол, а М. Милешевић у 42. (из пенала) и 57. минуту за Дунав. Жути картони: Јовановић, Гостовић, Радуловић, Јордановски (Крушедол), Јанковић, Поповић, Јокић, У. Милешевић, М. Милешевић (Дунав).

КРУШЕДОЛ: Пардовицки, Крунић, мићин, Миланов (Гостојић), З. Клаић, Станчић, М. Цурковић, Јовановић (Радуловић), Јордановски, Боројевић, Белановић.

ДУНАВ: Лошић, Јанковић, Кованић, Минић (Поповић), Ћирковић, Бугарин, М. Милешевић, У. Милешевић, Попадић, Станић (Драча), Мрђа (Срјемац).

Полет - Младост (Б) 3:2 (2:0)

Иако су гости најављивали сигурну победу у Новим Карловцима, играчи Полета потпуно су надиграли искусног ривала, који претендује за сам врх табеле.

Радован Кесић начео је мрежу гостију из слободног ударца са око 22 метра, Бакић је одбијену лопту од одбране гостију са 16 метара прецизним шутем само вратио у мрежу гостију, а Душан Старац је  изванредим шутом одлучио победника. Гости су оба поготка постигли из гужви пред голом домаћина.

Б. Рађеновић

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, судија Николић (Рума). Стрелци: Р. Кесић у 28, Бакић у 38. и Старац у 60. за Полет, а Дамњановић у 55. и 80. минуту за Младост. Жути картони: Бакић, Р. Кесић (Полет), М. Стоиљковић (Младост).

ПОЛЕТ: Пашић 6, И. Савић 8, Л. Милић 6, Бакић 7 (Ковачевић), Костић 7, Караклајић 7, Делибос 7, Р. Кесић 7, Кораћевић 7, Јовић 7, Старац 8.

МЛАДОСТ: Честић 6, Љуштић 6, З. Кривошија 6, Исаиловски 6, Јовановић 6, М. Стоиљковић 6, В. Југовић 6,  Н. Стоиљковић 6, Дамњановић 7, Прљић 7 (Матијевић), Бакић 6 (Корашић).

Фрушкогорац - Сремац (Деч) 0:1 (0:0)

Домаћини су пружили најслабију партију у првенству, али их је сасекао и судија Јовановић. Доделио је домаћинима чак пет жутих и један црвени картон. Свирао је најстрожу казну за госте после сумњиве позиције. Пре је би то био прекшај на домаћимнм голманом, а не прекршај за најстрожу казну.

С. Ранитовић

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, судија Јовановић (Рума). Стрелац: В. Кресојевић у 60. минуту (из пенала). Жути картони: Крнета, Д. Филиповић, С. Петровић, Радаковић, Н. Петровић (Фрушкогорац), В. Петровић, В. Кресојевић (Сремац).Црвени картон: Јованов (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: М. Вучић, Крнета (Дробац), Јованов, Д. Филиповић, С. Петровић 7 (Ђорђевић), С. Вучић, Тртица (Ковачевић), Н. Петровић, Бојановић, Месаровић (Ланг), Радовановић.

СРЕМАЦ: Шљукић, Јуришић, В. Петровић (Лапчић), Арсенијевић, М. Петровић, Младеновић, Б. Кресојевић, Недељковић, Стојчевић, Хаџић (Бачевац), Милић.

ЧСК - Брестач 3:1 (2:0)

Била је то динамична и борбена игра ривала. Домаћини су били бољи што говори коначан резултат. За вођство ЧСК-а потрудио се Симић после центаршута, главом је скренуо лопту у гостујућу мрежу. Искусни Драгичевић је прсекао пут лопти после несигурног додавања гостујућег штопера и голмана. Манчић је био стрелац после контре. Сретковић је искористио гужву пред домаћим голом и лако је из близине матирао Војновића.

П. Станчев

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште ЧСК-а, судија Ђурић (Инђија) .Стрелци: Симић у 4, Драгичевић у 44. и Манчић у 87. за ЧСК, а Сретковић у 66. минуту за Брстач. Жути картони: Б. Кнежевић, Драгичевић, Бошњаковић (ЧСК), Стојковски (Брестач). Црвени картон: Белић (Брестач).

ЧСК: Војновић, Пејић (В. Кнежевић), Першић (Бошњаковић), Ђокић, Димић, Б. Кнежевић, Стаменковић, Шпоња, Драгичевић (Мирковић), Матош (Милић), Симић (Манчић).

БРЕСТАЧ:  Параносић, Обреновић, Марин (Д. Ковачевић), Ђурић, Белић, Милутиновић, Стојковски, Анђелковић (Сандић), Петронијевић, Сретковић (М. Ковачевић), Страхиња Младеновић (Цветковић).

Граничар (О) - Шумар 5:1 (2:0)

Обрежани су нападали и постигли су чак пет голова, а могли су још који пут д погоде мрежу Козарева.

Д. Орловић

ОБРЕЖ: Игралиђште Граничара, судија Каназир (Нови Бановци).Стрелци: С. Кнежевић у 32. и 44, Обрадовић у 57. и М. Михајловић у 65. и 83. за Граничар, а Живковић у 76. минуту за Шумар.

ГРАНИЧАР: Лукић 8, С. Михајловић 8, Чавић 7, Кекић 7, Петковић 8, Ољача 8, петровић 7, Обрадовић 7, С. Кнежевић 8 (И. Николић, Јовановић), Рдојчић 7, М. Михајловић 8.

ШУМАР: Козарев 6, Филиповић 6, Вукић 6, Добриковић 6, Најић 7, Живковић 7, Стјепановић 6 (Н. Цвјетиновић), Врачевић 6, Лалић 6, П. Цвјетиновић, Радан 6.

Срем (СМ) - Хртковци 4:0 (1:0)

Док су имали кондиције гости су играли чак и боље од фаворизованих домаћина. Чим им је понестало снаге је од Хртковчана, домаћи су преузели све у своје руке и лако дошли до високе победе.

Ж. Јовановић

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, судија Митровић (Добринци). Стрелац: Босанчић у 23, 53. и 58. и Рауковић у 90. минуту.

СРЕМ: Вукашиновић, Ф. Матић, Маричић, Јовановић, С. Матић, Рауковић, Босанчић, Весић (Тадић), Пуљић (С. Станковић), Бајловић (Протић, Тошић), Крњулац (Марјановић).

ХРТКОВЦИ: Илић, Конц, Пвличевић, Митровић, Манојловић, Рудић, Обровац, Савић, Дрљић, Рајда, Глумчевић.

КРУШЕДОЛ: Крушедол - Дунав 2:2, ПЛАТИЧЕВО: Јединство - Раднички (И) 1:0, СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем - Хртковци 4:0, ОБРЕЖ: Граничар - Шумар 5:1, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Младост (Б) 3:2, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Сремац (Деч) 0:1, ЖАРКОВАЦ: Напредак  -Камени 5:0, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Брестач 3:1.

1. Срем (СМ)              8      7      1      0      23:5         22

2. Напредак(Ж)          8      6      2      0      21:8         20

3. Граничар (О)          8      5      1      2      22:13       16

4. Сремац (Деч)         8      5      1      2      21:12       16

5. Раднички (И)          8      5      0      3      17:7         15

6. Младост (Б)           8      4      2      2      19:15       14

7. Полет                    8      4      1      3      16:18        13

8. Фрушкогорац         8      3      1      4      7:10         10