МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ – ИСТОК: Комшијски дерби Чортановчанима

ЧСК - Рудар 5:2 (1:1)
с

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште ЧСК-а, гледалаца више од 150, судија Деспотовић (Огар).Стрелци: Вуковић у 14, 51. и 88, Шпоња у 48.и П. Суботин у 66. за ЧСК, Гербец у 16.и Драгојевић у 51. минуту за Рудар. Жути картони: Милосављевић, Стаменковић, Драгичевић, Радаковић, П. Суботин, Д. Суботин (ЧСК), Лужајић, Ракић, Пардовицки (Рудар).

ЧСК: Тувеџић, Пејић, Д. Суботин (Димић), Поповић, Милосављевић (Шпоња), Вуковић, Стаменковић, Радаковић (Терзић), Драгичевић, П. Суботин, Арсић (Станишљевић).

РУДАР: М. Гвока, Нинковић, Ракић, Вулетић, Видовић, Лужајић, Јовановић (Пардовицки), Вишњовски (Илкић), Драгојевић, Гербец, Богданов (Н. Гвока).

У доста занимљивој утакмици, домаћини су славили, после боље игре у другом полувремену. А, Драгојевић, је постигао, веома ефектан гол из слободног ударца са око 35 метара. Лопта је завршила испод пречке у самим рашљама.

П. Станчев

Младост (Б) - Полет 4:2 (4:0)

БУЂАНОВЦИ: Игралиште Младости, гледалаца 150, судија Грозданић (Огар).Стрелци: Праљић у 3, Јокић у 7. и 35. и Ћопић у 13. за Младост, а Марковић у 50. и 57. минуту за Полет.

МЛАДОСТ: Милошевић, Стјепановић, Дукић, Стојићевић (Ђурђевић), Малбаша, Праљић, Ћопић, Јокић, Кривошић, Кривошија (Кошутић), Марић.

ПОЛЕТ: Пашић, Д. Милић, Лукач, Шашић, Костић, Ђорђевић, Старац, Р. Кесић, Л. Милић, Радосављевић, Марковић.

Виђено је шест лепих голова, уз то игра ривала била је квалитетна и крајње борбена до последњег секунда утакмице. Домаћини су брзо дошли до 4:0, али у наставку гости су били бољи. .

Р. Кошутић

Напредак (Ж) - Јединство (П) 1:1 (1:0)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија Радић (Ириг). Стрелци: Анђић у 53. за Напредак,  Стојановић у 82. минуту за Јединство.

НАПРЕДАК: Крнић, Ф. Кнежевић, Јовановић, Аврамовић, С. Божић, М. Кнежевић, Стојчевић, Мијаиловић, Козлина, Анђић, Топић.

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Петковић, Поповић, Жакула, Стојановић, Весић, Босиљков, Настић, Ранкић, Ђурашевић, Обреновић.

Иако, су домаћини имали више повиљних, гости су ипак освојили бод. Захваљући снажаљивости младог нападача Стојановића. Имао је две шансе, и једну је претворио у погодак.

А. Крнић

Хајдук (Ш) - Граничар (О) 2:0 (1:0)

ШИМАНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 100, судија Каназир (Стари Бановци). Стрелци: Николић у 5. и Милутиновић у 74. минуту.

ХАЈДУК: Узелац 7 (Зорић), Лалић 8, Томић 7 (Васиљевић), Петровић 8, Савић 7, Чавић 8, Николић 7, Бераковић 7, Милутиновић 7 (Жунић 7), Миловановић 7 (Лемајић), Предраговић 7 (Лучић).

ГРАНИЧАР: Самарџић 7, С. Чавић 7, Кордолуп 7, Михајло Петровић 7, И. Николић 7, Наић 7, Деврња 6, Јовановић 6, Миодраг Петровић 7, Рашковић 7, М. Николић 7.

Већ у првом полувремену домаћини су могли водити са неколико гололва разликке. Онда су их гости због тога могли казнити. Али, гостујући стрелци су увек били брзоплети.

М. Драгојевић

Шумар - Крушедол 1:3 (1:1)

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 150, судија Н. Митровић (Добринци).Стрелци: Јовановић у 21. за Шумар, З. Клајић у 41. и Куља у 55. и 60. минуту за Крушедол. Жути картони: Драганић, Петронијевић, Лончар (Шумар), Шкрбић, Н. Цурковић, Васојевић (Крушедол).

ШУМАР: Младеновић, Каракљајић (З. Миличевић), Максић, Драганић, Јовановић, Митровић, Петронијевић, Врачевић, Драгановић, Млађеновић (Јевђић), Лончар.

КРУШЕДОЛ: Багаш, Плећаш, Васојевић, Хорњак, Карас, З. Клајић, Н. Цурковић, Шкрбић (М. Цурковић),  Радуловић, Куља, Јелковић.

Све грешке домаће одбране, гости из Крушедола су претворили у голове.А, домаћи нападачи су само остали на покушајима, да некако, надокнаде киксеве своје одбране.Једино је то успео Јовановић. .     С. Дангић

ПУТИНЦИ: ПСК Путинци - Срем (СМ) 0:3 (домаћини се нису појавили), БУЂАНОВЦИ: Младост - Полет 4:2, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Рудар 5:2, ОГАР: Шумар  -Крушедол 1:3,  ШИМАНОВЦИ: Хајдук - Граничар (О) 2:0, ЖАРКОВАЦ: Напредак - Јединство (П) 1:1. Фрушкогорац из Крчедина је био слободан.

1. Срем (СМ)     22     20     1      1      62:10        61

2. Шумар  22     18     1      3      66:19        55

3. Полет    22     11     2      9      54:45        35

4. Крушедол      22     12     1      9      62:36        37

5. Фрушког.      22     10     3      9      48:35        33

6. Напред. (Ж)   23     10     3      10     44:38        33

7. Граничар (О) 22     9      2      11     34:35        29

8. ЧСК       22     9      4      9      37:40        31