МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ–ИСТОК: Ревија голова у Крушедолу

Крушедол - Хајдук (Ш) 5:6 (4:1)
с

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, гледалаца 100, судија Ипач (Марадик).Стрелци: Плећаш у 6. и 36, З. Клајић у 40. и Куља у 45. и 58. за Крушедол, а Лалић у 17, Чавић у 50. и 52, Петровић у 56, Лемајић у 62. и Бераковић у 76. минуту (из пенала) за Хајдук. Жути картон: Врачевић (Хајдук).

КРУШЕДОЛ: Иванишевић 5, Плећаш 8, Васојевић 5, Хорњак 5, Карас 5, З. Клајић 8 (М. Цурковић 7), Шкрбић 5, Крунић 7 (Марчетић 6), Радуловић 7, Куља 8 (Белановић).

ХАЈДУК: Зорић 5, Лалић 8 (Бераковић 8), Петровић 8, Савић 5, Чавић 8, Врачевић 5, Милутиновић 5 (Голиат 7), Видаков 5, Миловановић 5, Предраговић 7 (Николић), Лучић 5.

Гости из Шимановаца, у наставку су се разиграли достигли убедљиво вођство домаћина. Бераковић је са пенала, чак донео гостима и победу. Неочекивану, али заслужену.

Б. Р.

Фрушкогорац -ПСК Путинци 13:0 (6:0)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Спремић (Ириг).Стрелци: Добријевић у 8, 13. и 67, Љутовац у 9, Медић у 17, Ђорђевић у 35, 37, 70, 80. и 82, Мрђа у 75, Ланг у 85. и Месаровић у 87. минуту.

ФРУШКОГОРАЦ: М. Вучић, Месаровић, Добријевић, Јованов, Ђорђевић, Тртица, Ланг, Видаковић Љутовац (Филиповић), Крнета (Милосављевић), Медић (Петровић), Мрђа.

ПСК ПУТИНЦИ: Стоиљковић, Кнежевић, Николић, Јовановић, Станковић, В. Галијаш, Опачић, Грубић, Ковачевић (Ћук), Ранђеловић, Ранитовић.

Гости су испоштовали фер-плеј и нису напуштали утакмицу до последњег судијиног звиждука.

С. Ранитовић

Срем (СМ) - Младост (Б) 4:2 (2:0)

СРЕРМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, гледалаца 150, судија Ћирић (Инђија).Стрелци: Комазец у 18. и 47, Ђуран у 22. и Новић у 69. за Срем, а Марић у 76. и 83. минуту за Младост.

СРЕМ: Штампар (Бантић), Пилиповић (Ранковић), Маричић, Куртеш (Паунковић), Комазец, Ђуран, Новић, Бежановић, Турчиновић,  Бајловић, Мандић.

МЛАДОСТ: Милошевић, Стјепановић, Стојићевић, Ђурђевић, Малбаша (Кошутић), Праљић, Ћопић, Јокић, Кривошић, Кривошија, Марић.

Виђено је шест лепих голова, уз то игра ривала била је квалитетна и крајње борбена до последњег секунда утакмице.

Ж. Јовановић

Полет - ЧСК 3:2 (1:2)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, гледалаца више од 150, судија Мушицки (Рума).Стрелци: Пејић у 12. (аутогол), Р. Кесић у 60. и Кораћевић у 90. за Полет, Стаменковић у 25. и Арсић у 40. минуту за ЧСК. Жути картон: Пејић (ЧСК).

ПОЛЕТ: Радошевић, Шаровић, Шашић, Јовић, Ђорђевић, Кораћевић, Р. Кесић, Николчић, Радосављевић, Марковић, Ђ. Лукић.

ЧСК: Тувеџћ, Пејић, Д. Суботин, Поповић, Милосављевић, Вуковић, Стаменковић, Радаковић (Терзић), Драгичевић (П. Суботин), Јеремић, Арсић (Шпоња).

У доста занимљивој утакмици, домаћини су славили после боље игре у другом полувремену, односно после великих грешака гостујуће одбране. Гости су у 94. минуту погодили пречку.

Б. Рађеновић

Граничар (О) - Напредак (Ж) 2:0 (1:0)

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Митровић (Добринци). Стрелац: Михајло Петровић у 20. и 57. минуту. Жути картон: Ђурђевић (Напредак).

ГРАНИЧАР: Самарџћ, Живановић, С. Чавић, Михајло Петровић, Кордолуп, И. Николић, Наић, Миодраг Петровић, Деврња (Јовановић), М. Николић, Влаховић.

НАПРЕДАК: Крнић, Ф. Кнежевић, Ђорђевић, Аврамовић, Павловић, Ковачевић, Шарац, Мијаиловић, Козлина, Топић.

Обрежани су успели да надиграју госте, захваљући снажаљивости младог нападача Михајла Петровића. Имао је две шансе, и обе је претворио у голове.

А. Орловић

Рудар - Шумар 2:5 (0:2)

ВРДНИК: Игралиште Рудара, гледалаца 150, судија Катић (Рума).Стрелци: Тривунчић у 65. и 85. (из пенала) за Рудар, а Рагастовац у 16, Петронијевић у 35. и Драгановић у 47, 76. и 78. минуту за Шумар. Жути картон: Драганић (Шумар).

РУДАР: М. Гвока, Нинковић, Манојловић, Вулетић, Видовић (Илкић), Лужајић, Јовановић (Тривунчић), Вишњовски, Драгојевић, Гербец, Богданов.

ШУМАР: Младеновић, З. Миличевић, Максић (Караклајић), Драганић, Лазић, Митровић (Обрадовић), Петронијевић, Врачевић, Драгановић, Млађеновић (Лончар), Рагастовац (Стјепановић).

Све грешке одбране Рудара, гости су претворили у голове.А, домаћи нападачи су само остали на покушајима, да некако, надокнаде киксеве своје одбране. Једино је то успео Тивунчић.Постигао је два изванредна гола после акција.

И. Сретић

КРЧЕДИН: Фрушкогорац - ПСК Путинци 13:0, ОБРЕЖ: Граничар -Напредак (Ж) 2:0, КРУШЕДОЛ: Крушедол - Хајдук (Ш) 5:6, ВРДНИК: Рудар -Шумар 2:5, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - ЧСК 3:2, СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем - Младост (Б) 4:2. Јединство из Платичева је било слободно.

1. Срем (СМ)      21     19     1      1      59:10        58

2. Шумар   21     18     1      2      65:16        55

3. Полет    21     11     2      8      52:41        35

4. Крушедол      21     11     1      9      59:35        34

5. Фрушкогор.    22     10     3      9      48:35        33

6. Напред. (Ж)  22     10     2      10     43:37        32

7. Граничар (О) 21     9      2      10     34:33        29

8. ЧСК       21     8      4      9      32:38        28