МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ Напредак - Доњи Срем 2:3 (1:1)

Ekipa Zeke Buljubaše Foto: Dnevnik.rs

ЖАРКОВАЦ: Игралиште  Напретка, гледалаца 100, судија  Мандић (Инђија).Стрелци: Секулић у 31. и М. Савић у 59. за Напредак, а Марковић у 20, Љубојевић у 75. и 86. минуту за Доњи Срем.Жути картони: М. Савић, Трнић (Напредак), Црвени картон. М. Божић (Напредак).

НАПРЕДАК: Крнић 7, Миљковић 7,  Секулић 7, М. Савић 7, Радић 7, Гемери 7 (Вишњић 7), М. Божић 7, Вучетић 7, Трнић 7, Бузаш 7 (В. Југовић 7), Вујевић 7.

ДОЊИ СРЕМ: М. Митровић 7 (Јелача), Стојиљковић 7, Савковић 7,  Перишић 7, Н. Митровић 7, Љубојевић 8, Радивојевић 7, Весић 7, Дроњак 7, Ристивојевић 7 (Чавић 7), Марковић 7.

Домаћини су заслужили макар бод. Главни судија је прерано искључио М. Божића због приговора, зато што није досуђен пенал за домаћине. Победоносни гол гости су постигли у финишу утакмице.

Н. Крнић

БСК - Слога (Ч) 3:0 (1:0)

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, гледалаца 150, судија Павловић (Огар). Стрелци: Драго Максимовић у 1. и 59. и Ивковић у 79. минуту. Жути картони: Б. Ћирић, Драго Максимовић, Милетић (БСК).Црвени картони: Д. Племић (БСК), Топић (Слога).

БСК: Шовљански 9, Т. Племић 7, Мрвчин 7, Ивковић 7, М. Лакетић 7, Смајловић 7, Д. Племић 7 (П. Кованџић), Драга Максимовић 8, Б. Ћирић 7 (Божић 7), Ж. Ћирић 7 (Милетић 7).

СЛОГА: Арамбашић 6, Драгановић 6, Тимотијевић 6, Топић 6, Миљановић 6,  Слободан Кекић 7, Богосављевић 7, Моцоња 7, Славко Кекић 7, В. Кекић 7, Секулић 7 (Стаценски 6).

Гости из Чалме играли сау добро, али домаћини су за разлику од њих своје шансе претворили у голове и на крају су славили убедљиво.

М. Илић

Бикић До - Зека Буљубаша 0:1 (0:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића Дола, гледалаца 50, судија Стојковић (Добринци).Стрелац: Јовановић у 54. минуту. Жути картони: Момчиловић, Милетић, Павић (Б икић До), Јовановић, Симеуновић, Симић, Јефтић (Зека Буљубаша).

БИКИЋ ДО: Братић 5, Курбалија 5, Субић 5, Чобановић 6, Недић 5, Павић 5, Радмановац 5 (Басрак), Кљајић 5 (Секулић), Милетић 5, Добрић 5.

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 7, Добо 6, Павловић 6, Тојић 7, Јовановић 7, Николић 6, Симић 6, Симеуновић 6 (Беговић 7), Копуновић 6 (Д. Мартиновић), Станковић 7.

Веома добра и занимљива утакмица. Само у првом полувренену домаћини су могли да воде. Али лопта једноставно није хтела у мрежу гостију. Наставак је у потуности припао гостима, који су испољили врелику борбеност. И зато су славили.

Б. Басрак

Хајдук (В) - Слога (В) 1:0 (1:0)

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 250, судија Дујић (Сремска Митровица).Стрелац: Перић у 9. минуту. Жути картони: Њежић, В. Гавриловић (Хајдук), Милановић, Јовић, Бјелобрк (Слога).

ХАЈДУК: Митровић 8, Ковачевић 8, Ђођевић 8 (Личанин 7), Њежић 8, Антуновић 8, В. Гавриловић 8,  Ветеха 8, Грујичић 8 (Стојановић 7), Дамјановић 8 (Станковић 7), Радовановић 8, Перић 8.

СЛОГА: Мачак 7, Плавшић 7, Бранковић 7, Милановић 7, Јовић 7, Бјелобрк 7, Гемери 7, Чикара 7, Зељковић 7 (Мудрић 7), Љубинковић 7 (Ристановић 7), Сабо 7.

Вредно је поменути да су обе екипе играле добро. Једини гол је постигао Перић у 8. минуту. Домаћини су извили пенал, али је Гавриловић погодио стативу. Одбијену лопту прихватио је Ветеха, изванредно је центрирао, вратио пред гол гостију, утрачао је Перић и главом је сместио у небрањени део мреже изненађеног Мачка. Домаћи стрелци су имали још три праве шансе, али су били баш непрецизни и из близине.

С. Томашевић

Крушедол - Граничар (О) 0:1 (0:0)

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, гледалаца 50, судија Радивојевћ (Бачинци).Стрелац: М. Михајловић у 72. минуту. Жути картони: Марчетић, Радуловић, Вучетић (Крушедол), Петровић (Граничар).Црвени картон: Поткоњак (Крушедол).

КРУШЕДОЛ: Тувеyић 8, Поткоњак 7, Миланов 7, Гостојић 7, Клајић 8 (Вучетић 7), Моравек 7, Плећаш 7, Ћук 7, Радуловић 7 (Бизумић 7), Милошевић 7, Марчетић 7.

ГРАНИЧАР: Самарyић 9, С. Михајловић 8 (Кнежевић 7), Николић 8, Петковић 7, С. Јовановић 7, Дражић 7, Балабан 8 (Николић), Гмизић 7, Петровић 7, Лисулов 7, Лазић 7.

Гости из Обрежа носе бодове кући, после кикса домаће одбране. Стрелац М. Михајловић је остао сам на другој стативи и лако је матирао голмана Тувеyића. Иначе, домаћи су играли добро у првом полувремену, и покушали су после вођства гостију да макар изједначе, али на голу гостију је био несавладиви Самарyић.

С. Радуловић

Фрушка гора - Фрушкогорац 3:1 (1:0)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 100, судија Селаковић (Лаћарак).Стрелци: Божић у 3, Вуковић у 51. и Цветићанин у 83. за Фрушку гору, а Драгољуб Грабић у 47. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Маринковић, Божић, Ђапић (Фрушка гора), Јошић, Душан Грабић (Фрушкогорац).

ФРУШКА ГОРА: Гојковић, Кнежевић, Макојевић (Јањић), Марјановић, Мијајловић, Божић, Вуковић, Тешић, Маринковић (Цветићанин), Самарџија (Ђапић), Вејновић.

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић, Петровић (Н. Гајић), Ђукић (Кочић), И. Ђорић, М. Гајић, Душан Грабић, Драгољуб Грабић, Ж. Ђорић (Недић), Мачкић, Ђуричић, Јошић.

Обућари су заслужили  и убедљивију победу. Божић, Вуковић и Цветићанин су после акција постигли голове. Посебно је био леп гол Цветићанина из волеј ударца с 16 метара, лобовао је голмана Теодоровића. Имао је Цветићанин још један изванредан шут, али је лопта завршила у пречки. И Драгољуб Грабић, за госте, постигао је веома леп гол, такође из шута са 16 метара.

Д. Чучин

Обилић - Младост (Б) 4:1 (1:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиштре Обилића, гледалаца 100, судија Ипач (Марадик).Стрелци: М.Зец у 34, Медић у 62, Стефановић у 63.и А. Зец у 85.за Обилић, З. Југовић у 61. (из пенала) за Младост. Жути картони: Ралић, Н. Илибашић (Обилић).

ОБИЛИЋ: Медаковић 9, Вајагић 7 (Ковачевић), Н. Илибашић 7, Медић 9, М. Илибашић 6, (Шопаловић 6), Ралић 8, М. Зец 9, Чавић 8, Стефановић 8, Блажановић 8, А. Зец 9.

МЛАДОСТ: Стевић 7, Бакић 7, Салиховић 8, Д. Кривошија 8 (Југовић 8), Кривошић 7, Лилић 7, Лукић 9, Томић 6, Кошутић 8, Радовић 7 (Симић), З. Кривошија 7.

Најинтерансантији део утакмице је био почетак, када су гости пропустили да реализују чак четири зицера. После тога М. Зец је после контре довео свој тим у вођство.У наставку гости су примили још тири гола и доживели убедљив пораз.

С. Марић

Шумар - Митрос 1:4 (0:2)

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 50, судија Катић (Рума).Стрелци: Обрадовић у 78. за Шумар, а Панић у 24, Мирковић у 26, Малиновић у 67.и Вукотић у 83. минуту за Митрос. Жути картони: Г. Миличевић, Обрадовић, Врачевић, Север (Шумар), Матаруга (Митрос).

ШУМАР: Петковић 7, Н. Цвјетиновић 7 (З. Миличевић 7), Бабић 7, Ђоки 7, Јанковић 7 (Спасојевић 7), Д. Вукић 7,  Обрадовић 7, Г. Миличевић 7 (Зујић), Перић 7, Врачевић 7, Север 6.

МИТРОС: Никшић 7, Н. Стојановић 7, Сантовац 7, Панић 8, Трубић 8, Грбић 7, Малиновић 8, Бабић 8, Матаруга 7 (Николић 7), Мирковић 7 (Вукотић 7), Крстић 7 (Петковић 7).

Права првенствена утакмица. Чврста и борбена игра ривала. А, у гостујућем тиму није било слабог места. У другом полувремену гости су играли много ангажованије и домаћини могу због свега тога да буду срећни што је коначни резултат само 1:4.

М. Радојчић

КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Младост (Б) 4:1, ОГАР: Шумар - Митрос 1:4, РУМА: Фрушка гора - Фрушкогорац 3:1, БИКИЋ ДО: Бикић До - Зека Буљубаша 0:1, КРУШЕДОЛ: Крушедол - Граничар (О) 0:1, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Слога (В) 1:0, ЖАРКОВАЦ: Напредак - Доњи Срем 2:3, БЕШЕНОВО: БСК - Слога (Ч) 3:0.