Међуопштинска лига Срем: Николић ушао и решио меч

​​​​​​​Младост (Б) - Доњи Срем 0:1 (0:0)
donji srem

БУЂАНОВЦИ: Игралиште Младости, гледалаца 180, судија Граовац (Рума). Стрелац: Николић у 87. минуту. Жути картони: Кривошић (Младост), Ћопић, Радивојевић (Доњи Срем).

МЛАДОСТ: Делић, Обрадов, Арсеновић, Јовановић, Вукин, Кривошић, Чикић, Видовић (Лилић), Путник, Прљић (Божичковић), Туфегџић.

ДОЊИ СРЕМ: Јелача, Радовановић, Стојиљковић, Митровић, Љубојевић, Најић (Николић), Весић (Чавић), Новић, Илић, Ћопић, Радивојевић (Бабић).

Пећинчани су приказали добру партију, али су меч решили тек у финишу. Николић је ушао у игру и само после два минута погодио је мрежу домаћина из шута са 17 метара.

М. Гмизић

Брестач - Зека Буљубаша 0:3 (0:2)

БРЕСТАЧ: Стадион Брестача, гледалаца 50, судија Стојковић (Добринци). Стрелци: Ћосић у 35. и 43. и Копуновић у 82. минуту. Жути картони: Бошковић, Зујић, Новаковић, Вучковић, Ј. Јовичић (Брестач), Мартиновић, Копуновић, Ћосић (Зека Буљубаша).

БРЕСТАЧ: Бантић 5, Бошковић 7, В. Ковачевић 5, Стојковски 5, Глушац 5 Љујић 5, Вучковић 5, Свилар 5 (Петаковић 5), Новаковић 5( Цветковић 6), М. Ковачевић 6, Зујић  5 (Ј. Јовичић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 6, Ћосић 8, Павловић 6, Петрић 7 (М. Беговић 6), Јоваовић 7, Белић 6, Николић 6, Симић 6, Мартиновић 7 (Копуновић), У. Беговић 6, Станковић 6.

Гости из Равња од првог минута су се орјентисали да добро бране свој гол и дугим лоптама изненаде домаћу одбрану. Тако је и било гости су искористили три дубинске лопте. Домаћини нису могли зауставити брзоногог Ћосић, али ни Копуновића.

Д. Брацановић

Бикић Дол - Митрос 2:1 (2:1)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикић Дола, гледалаца 120, судија Блажон (Рума). Стрелци: Субић у 17. и Утвић у 26. (из пенала) за Бикић Дол, а Павић у 10. минуту (аутогол) за Митрос. Жути картони: Јовичилић, Бајрами (Бикић Дол), Церовац (Митрос).

БИКИЋ ДОЛ: Братић 7, Утвић 7, Тепшић 6, Момчиловић 6, Кладушић 6, Бајрами 6, Павић 6, Кљајић 7 (Јовичилић), Субић 6 (Салаковић), Т. Милетић 7 (Косановић), Добрић 6.

МИТРОС: Мршић 7, Матаруга 6, Сантовац 6, Панић 6, Аћимовић 7, Билић 6, Симјановски 6, Малиновић 6, Макитановић 6 (Каролић), Церовац 6 (Стојановић), Вукотић 7 (Шуман).

Домаћини заслужили чак и убедљивију победу. У првом полувремену су били много бољи ривал, када су гостима дали два гола и себи један. Павић је неспретно погодио сопствену мрежу. У наставку игра се стишала, али, домаћин је био и даље бољи.

Ж. Јурић

Полет - Хајдук (В) 1:0 (1:0)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Стадион Полета, гледалаца 100, судија Дујић (Сремска Митровица). Стрелац: Јовић у 40. минуту. Жути картон: Бакић (Полет).

ПОЛЕТ: Ђалић -, Поповић 6, Бакић 6, Пољак 7, Делибос 6, Ружичић 7 (Хаџић 6), Р. Кесић 6 (Пејовић), Јовић 7, Иваниш 7 (Милић 6), Тодоровић 6, Калезић 6.

ХАЈДУК: Митровић 7, Арбић 6, Д. Драгић, З. Драгић 7, Гавриловић 6, Болић 6, Њежић 6, Марјановић 6, Јурошевић 6 (Перић 6), Ђорђевић 6 (Гверо), Радовановић 7 (Зарић).

Очеквало се да ће лидер у овој утакмици кренути конкретније, али од тога није било ништа. Једино је брзоноги Јовић био ефикасан.

Б. Рађеновић

Фрушкогорац - Напредак (Ж) 1:1 (0:0)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Грбатинић (Адашевци). Стрелци: Н. Трнић у 66. за Фрушкогорац, а Вујевић у 54. минуту за Напредак. Жути картони: Гајић (Фрушкогорац), М. Божић, Јовић (Напредак).

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић 7, Драголуб Грабић 7 (Крстић), Вукојевић 7 (Радовановић), И. Ђорић 7, Кочић 7, Душан Грабић 7, Н. Трнић 8, Тодић 7 (А. Младеновић), Ж. Ђорић 7, М. Трнић 7, Гајић 7.

НАПРЕДАК: Крнић 7, Г. Миљковић 6, Секулић 7, Мадацки 7, Јовић 6 (Катић), Поповић 6, Топић 7,  Пазарски 6 (Тица), Вујевић 7 (М. Божић), Стојић 6, Деврња 6.

У Манђелосу је одиграна добра првенствена утакмица. Домаћини су били бољи ривал свих 90 минута. Гости су се бранили, али су успели после контре да поведу. Изједначио је Н. Трнић. Испратио је један центаршут.

Д. Цвјетић

Граничар (О) - Граничар (К) 3:0 (0:0)

ОБРЕЖ: Стадион Граничара, гледалаца 150, судија Мишкулин (Рума). Стрелци: Лазић у 46.и Миличевић у 55. и 71. минуту.

ГРАНИЧАР: (О) Самарџић, Петковић, Миличевић, С. Јовановић, Живановић, Наумов, Живић, Петровић, Михајловић, Орловић (Кнежевић), Лазић.

ГРАНИЧАР (К): Васиљевић, Бараћ, Савић, Недић, Владисављевић, Грбић, Зечевић, А. Симић, Печеница, Белић.

Имали су домаћини шансе да славе још у првом полувремену, али нису искористли прилике. У наставку све је ишло на руку домаћег Граничара. Из три шансе постигли су и три гола.

Д. Орловић

Слобода - Фрушка гора 1:1 (0:0)

ШАШИНЦИ: Стадион  Слободе, гледалаца 50, судија Мандић (Инђија). Стрелци: Алимановић у 88. за Слободу, а Тешић у 60. минуту за Фрушку гору.

СЛОБОДА: М. Гвока 7, Соларевић 7, Маленковић 6, Стрниша 7, А. Томић 7 (Алимановић), Милановић - (Згорац 6), Д. Ристановић 6, Станојевић 7, Ерић 6, Стојнић 6, Б. Ристановић 7.

ФРУШКА ГОРА: Васовић 7, Кнежевић 7, Трнић 7, Дејановић 6, Мушицки 6 (Матић 6), Мијајловић 7, Бежановић 7, Тешић 8, Боровић 7, Влајсевић 6 (Ћук 6).

У другом полувремену на сцену је ступио Тешић. Постигао је гол и донео гостима предност. Али, домаћини се нису предавали и у самом финишу Алимановић је искористио смушеност у гостујућој одбрани и  рутински изједначио.

Д. Змијанац

Доњи Петровци - Слога (Ч) 6:0 (3:0)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Стадион Доњих Петроваца, гледалаца 100, судија Петровић (Шид). Стрелци: Диклић у 5, Чворков у 16, 38. и 85, Недимовић у 55. и Ковачевић у 72. минуту. Жути картон: В. Кекић (Слога).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Јовановић 7, Путица 8, Бузаш 8, Чалић 8, Диклић 8, Недимовић 8, Шаша 8, Н. Јовановић 7, Инајатовић 8 (Ковачевић 7), Чворков 9, Стојановић 7 (Сладија 7).

СЛОГА: В. Кекић 6, Плавшић 6, Топић 6, Антонић 6, С. Кекић 6, М. Кекић 6, Арамбашић 6 (Петковић 6), Миљеновић 6, Мајсторовић 6, Цвјетић 6,  Секулић 6.

Домаћини нису искористили све своје повољне шансе. А били су много бољи ривал у току целе утакмице од само борбених гостију, који нису приказали баш ништа од онога што се од њих очекивало.

Г. Закић

МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Напредак (Ж) 1:1, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Слога (Ч) 6:0, ОБРЕЖ: Граничар - Граничар (К) 3:0, БИКИЋ ДО: Бикић Дол - Митрос 2:1, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Хајдук (В) 1:0, БРЕСТАЧ: Брестач - Зека Буљубаша 0:3, БУЂАНОВЦИ: Младост - Доњи Срем 0:1, ШАШИНЦИ: Слобода - Фрушка гора 1:1.

1. Полет                   22     15     3      4      62:20        48

2. Напредак (Ж)       22     12     7      3      51:13        43

3. Д. Петровци         22     12     5      5      57:20        41

4. Младост (Б)         22     12     4      6      40:25        40

5. Доњи Срем          22     11     5      6      43:26        38

6. Граничар (О)        22     12     2      8      31:33        37

7. Митрос                 22     10     5      7      34:30        35

8. Ф. гора                  22     9      4      9      33:39        31