МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ Пећинчани погађали стативе

Доњи Срем на домаћем терену успео је да узме само бод у тукамици са тимом Бикић До - 1:1 (0:1).
lopta_u_mrezi_1

У борбеној и динамичној утакмици, домаћини су само ремизирали. Једноставно фудбалери Доњег Срема нису имали спортске среће, промашили су  пенал, три пута су уздрмали у стативу, а два пута у пречку.

М. Гмизић

ПЕЋИНЦИ: Стадион Сувача, гледалаца 100, судија Васић (Ириг). Стрелци: Најић у 49. за Доњи Срем, Добрић у 14. минуту за Бикић Дол. Жутини картони: Ћопић, Николић (Доњи Срем), Т. Милетић (Бикић Дол). Црвени картон: Басрак (Бикић Дол).

ДОЊИ СРЕМ: Јелача, Љубојевић, Стојиљковић (Чавић), Митровић, Весић, Новић (Николић), М. Илић, Ћопић, Најић, Радивојевић, Радовановић.

БИКИЋ ДО: Братић, Утвић, Тепшић, Кладушић, Момчиловић, Павић (Косановић), Бајрами, Кљајић (Ханчовски), Субић (Мрваљевић), Т. Милетић, Добрић.

Хајдук (В) - Доњи Петровци 0:0

Имали су Вишњичани две прилике, али, голман гостију Радошевић, обе, је осујетио.

Р. Вејновић

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 200, судија Инђић (Инђија).Жути картони: Перић, Митровић, Вејновић, В. Гавриловић (Хајдук), Чалић, Путица, Ковачевић (Доњи Петровци).

ХАЈДУК: Митровић 7, Антуновић 7 (Ђорђевић 7, Петровић 7, С. Хрчек 7 (Марјановић 7), В. Гавриловић 7, Радовановић 7, Арбић 7, Њежић 7 (Перић 7), Вејновић 7, Јурошевић 7, З. Драгић 7.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Радошевић 8, Путица 7 (Чалић 6), Бузаш 7, Јоргић 7, Диклић 7, Недимовић 7, Шаша 7, Стојановић 7, Инајатовић 7, Чворков 6 (Љубинковић 6), Ковачевић 7.

Фрушка гора - Полет  1:1 (0:0)

Гости су имали среће. Једноставно домаћа одбрана је за тренутак заборавила на искусног стрелца Р. Кесића, који је био прецизан са осам метара.А, Бежановић је поравнао резултат. Прво је изврсно шутирао, а голман Ђалић, је одбио лопту, коју је поново прихватио Бежановић, али овога пута Ђалић је био немоћан.

Д. Чучин

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 100, судија Грозданић (Огар).Стрелци: Бежановић у 75.за Фрушку гору, Р. Кесић у 56. минуту за Полет. Жути картони: Мушицки, Божић (Фрушка гора), Поповић, Иваниш (Полет).

ФРУШКА ГОРА: Васовић 7, Кнежевић 8, Трнић 8, Дејановић 8 (Ћук), Мушицки 8, Бежановић 8, Тешић 8, Боровић 8,  Божић 8, Самарyија 8, Мијајловић 8.

ПОЛЕТ: Ђалић 7, Поповић 8, Пољак 8, Драганић 8, Мијатовић 7 (Пејовић 8), Ружичић 8, Иваниш 8, Р. Кесић 8, Јовић 8 (Бакић), Тодоровић 8, Калезић 8.

Граничар (К) - Слога (Ч) 1:3 (0:2)

Домаћини нису искористили шансе. Онда су их Чалманци после две контре казнили. У наставку игре виђена је равноправна игра,али бодове су укњжили гости. Били су сналажљивији.

КУЗМИН: Стадион Граничара, гледалаца 100, судија Манојловић (Сремска Митровица). Стрелци: Коњевић за Граничар, Секуличћ, Мајсторовић и С. Кекић за Слогу.

ГРАНИЧАР: Васиљевић, Ракић, Зечевић, Грбић, Коњевић, М. Симић, Недић, Босанац, А. Симић, Владисављевић, Савић.

СЛОГА: Зељковић, С. Кекић, М. Кекић, Плавшић, Топић, Антонић, Секулић, М. Цвјетић, Богосављевић, Мајсторовић (Арамбашић), Петковић (Драгић).

Г. Малешевић

Зека Буљубаша - Граничар (О) 2:0 (0:0)

Очеквало се да ће домаћин, у овој утакмици, славити убедљивије. Али, домаћину, је било довољно и једно полувреме (друго) па да укњижи три нова бода. У наставку гости су играли нешто слабије, што су домаћини и искористили.

Ж. Релић

РАВЊЕ: Стадион еке Буљубаше, гледалаца 80, судија Грбатинић (Адашевци).Стрелац: Јовановић у 65. и 75. минуту. Жути картони: Петрић, Јовановић (Зека Буљубаша),  Лазић (Граничар).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 9, Ћосић 8, Павловић 9, М. Беговић 9, Јовановић 9, Белић 8 (Николић ), Петрић 9, Симић 8, Мартиновић 8 (Коњевић), У. Беговић 9 (Милан Копуновић), Станковић 9.

ГРАНИЧАР: Самарyић 7, Михајловић 7, Кнежевић 7, С. Јовановић 7, Живановић 7, Добрић 7, Петровић 7, Наумов 7, Миличевић 7, Лисулов 7 (Орловић 7), Лазић 7.

Младост (Б) - Фрушкогорац 1:1 (1:1)

У Буђановцима, је одиграна добра првенствена утакмица. Домаћини су били бољи ривал у току целе утакмице, али нису могли да реализују многобројне шансе.А, Тодић је постигао изванредан гол. Шутирао је с 20 метара, и лопта, је завршила у рашљама.

С. Јовановић

БУЂАНОВЦИ: Стадион Младости, гледалаца 100, судија Петровић (Шид).Стрелци: Прљић у 15. за Младост, а Тодић у 22. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Јовановић (Младост), Вукојевић, Драгољуб Грабић (Фрушкогорац).

МЛАДОСТ: Делић 7, Обрадов 7, Путник 7, Јовановић 7, Вукин 7, Арсеновић 7 (Кривошић 7), Чикић 7,  Лилић 7 (Савић), Марковић 7, Прљић 7 (Видовић 7), Туфегyић 7.

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић 8, Драголуб Грабић 6, Вукојевић 7, Ђукић 6, М. Трнић 8, И. Ђорић 7 (Крстић 7), Н. Трнић 7, Тодић 8, Ж. Ђорић 6, Душан Грабић 7 (Кусић), Малбашић 7.

Митрос - Напредак (Ж) 0:2 (0:1)

Гости су се представили као одличан тим. Код Митроса доста се трудио Аћимовић, али није имао подршку својих саиграча. На другој страни гости су играли колективан фудбал. Изванредан гол је постигао Пазарски у последњим секундама утакмице. Шутирао је из слободног ударца с 30 метара.

Р. Петковић

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Митроса, гледалаца 100, судија Ипач (Марадик).Стрелци: Топић у 15. и Пазарски у 90.минуту. Жути картони: Стојић, Тица, Поповић, Топић, Пазарски (Напредак).

МИТРОС: Мршић 6, Матаруга 7, Сантовац 6, Владисављевић 6, Панић 7, Аћимовић 7 (Вукотић 6),  Макитановић 6, Церовац 6 (Стојановић 6), Симјановски 7, Каролић 6 (Малиновић 6), Бабић 7.

НАПРЕДАК: Крнић 7, Секулић 7, Мадацки 7, Јовић 7 (Гемери 7), Поповић 8, Топић 8, М. Божић 7,  Пазарски 8, Вујевић 7, Стојић 7 (Катић 7), Тица 8 (Вишњић 7).

Слобода - Брестач 5:2 (2:0)

Иако, су домаћини већ у 21.минуту остали са десет играча, јер је Гвока затрадио црвени картон, одличном и ефикасном игром у нападу, и још бољом одбраном, просто су разбили изненађене госте.

Б. Ристановић

ШАШИНЦИ: Стадион  Слободе, гледалаца 100, судија Радивојевић (Бачинци).Стрелци: Ерић у 10. и 63, Змијанац у 40, Д. Ристановић у 86. и Томић у 90. (из пенала) за Слободу, а Новаковић у 73. и Стојковски у 82. минуту за Брестач. Жути картони: Д. Ристановић, Томић (Слобода), М. Ковачевић, Глушац, М. Јовичић (Брестач).Црвени картон: Гвока (Слобода).

СЛОБОДА: М. Гвока – (Грубић 8), Соларевић 8, Маленковић 8, Стрниша 8, Томић 8, Д. Ристановић 8, Милутиновић 8 (А.Алимановић 7), Змијанац 8 (Д. Алимановић), Жегарац -, Б. Ристановић 8, Ерић 8.

БРЕСТАЧ: Бантић 6, Ј. Јовичић 7, В. Ковачевић 7, Белић 6 (Глушац 7), Вучковић 7, Стојковски 6, Свилар 6, Петаковић 6, Новаковић 7, М. Ковачевић 6, Балабан 6 (М.Јовичић).

БУЂАНОВЦИ: Младост - Фрушкогорац 1:1, ШАШИНЦИ: Слобода -Брестач 5:2, РУМА: Фрушка гора - Полет 1:1, ПЕЋИНЦИ: Доњи Срем - Бикић Дол 1:1, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Граничар (О) 2:0, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук -Доњи Петровци 0:0, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос - Напредак (Ж) 0:2, КУЗМИН: Граничар - Слога (Ч) 1:3.