Међуопштинска лига Срем: Преокрет у наставку у Вишњићеву

​​​​​​​Хајдук (В) - Бикић До 2:1 (0:1)
hajduk visnjicevo

ВИШЊИЋЕВО: Стадион Хајдука, гледалаца 400, судија Мијановић (Адашевци). Стрелци: Дамјановић у 55. и Ветеха у 81. за Хајдук, а  Кладушић у 10. минуту за Бикић До. Жути картони: Ветеха, Јанковић (Хајдук), Кладушић, Јовичилић (Бикић До).

ХАЈДУК: Митровић 8, Ковачевић 7, Марковић 8, Јанковић 7, Антуновић 7 (Гавриловић 8), Грбатинић 7, Грујичић 7, Ветеха 8, Перић 7 (Дамјановић 9), Радовановић 7 (Личанин 8), Драгић 7.

БИКИЋ ДО: Братић 7, Субић 7 (Недић 7), Кладушић 7, Чобановић 7, Кљајић 7, Павић 7, Јовичилић 7, Момчиловић 7, Радмановац 7 (Бајрами), Милетић 7, Добрић 7 (Маливук).

Домаћини су одмах на почетку сусрета промашили неколико зрелих шанси, а онда су гости постигли гол. Скоро да је то био аутогол, али приписан је Кладушићу. Тек у наставку игре домаћини долазе до још снеколико прилика које Дамјановић и Ветеха претварају у голове и бодови су остали у Вишњићеву.

С. Томашевић

Граничар (О) - Зека Буљубаша 3:2 (3:1)

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, гледалаца 120, судија Инђић (Инђија). Стрелци: Лисулов у 2, Лазић у 20. и Н. Живановић у 32. за Граничар, Станковић у 24. и 88. минуту за Зеку Буљубашу. Жути картони: Јовановић, Лисулов, Лазић (Граничар), Добо (Зека Буљубаша).

ГРАНИЧАР: Самарџић 8, С. Јовановић 8, Петковић 8 (Чавић), М. Живановић 8, М. Михајловић 8, Гмизић 8 (Бајић), Дражић 8, Н. Живановић 8 (Орловић), Лисулов 8, Лазић 8, Николић 8.

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 7, М. Мартиновић 7, Павловић 7, Симеуновић 7, Јовановић 7, Тојић 7 (Д. Мартиновић 7), Николић 7, Добо 7, Тодоровић 7, Копуновић 7, Станковић 8 (Копуновић).

Први део утакмице припао је домаћину после боље и ефикасније игре, а у наставку гости су играли као препорођени. Али, није им било довољно да освоје бод, ни за постигнути други гол Станковића.

Д. Орловић

Слога (В) - Фрушкогорац 2:1 (0:1)

ВОГАЊ: Игралиште  Слоге, гледалаца 150, судија Павловић (Огар). Стрелци: Витас у 55. и Мудрић у 59. (из пенала) за Слогу, Мачкић у 37. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Бранковић, Гемери, Мачак (Слога), Ж. Ђорић, Јошић, Бабић, И. Ђорић (Фрушкогорац).Црвени картон: Мијатовић (Слога).

СЛОГА: Мачак, Бранковић, Плавшић, Јовић, Ристановић, Гемери (Витас), Љубинковић, Чикара, Зељковић, Петровић  (Недић), Мудрић (Мијатовић).

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић, Бабић, Вукојевић, И. Ђорић, Петровић, Душан Грабић, Ђуричић, Ж. Ђорић, Мачкић (Д. Крстић), М. Гајић (Ђукић), Јошић (Н. Гајић).

Веома чврста утакмица у којој су домаћини славили заслужено и то изванредним голом Витаса после сјајне акције, а потом је Витас био у главној улози код другог гола Слоге. Гости су га непрописно зауставили у свом казненом простору, па је судија показао на белу тачку. Сигуран извођач најстроже казне био је Мудрић.

Мачкић је био стрелац за госте. Изванредно центрирану лопту, сачекао је главом и ефектно је спрове у мрежу поред изненађеног Мачка.

Г. Васић

Доњи Срем - Митрос 2:1 (1:1)

ПЕЋИНЦИ: Стадион Сувача, гледалаца 200, судија Граовац (Рума). Стрелци: Љубојевић у 41. (из пенала) и Радивојевић у 89. за Доњи Срем, а  С. Симјановски у 25. минуту за Митрос. Жути картони: Радивојевић, Новић (Доњи Срем), Грбић (Митрос).

ДОЊИ СРЕМ: Јелача, Новић, Дроњак, Весић, Ристивојевић, Перишић (Радовановић), Обреновић, Марковић (Радивојевић), Н. Митровић, Савковић, Љубојевић.

МИТРОС: Мршић, Н. Стојановић, Панић, Трубић, Грбић, Малиновић, С. Симјановски, Бабић, Матаруга (Мирков), Крстић (Сантовац), Николић (Вукотић).

И поред добре и занимљиве игре ривала вредно је поменути, да су гости први повели и то преко С. Симјановског. Био је то прелеп шут с 25 метара. Лопта је завршила у самим рашљама. Изједначили су домаћини из пенала. Грбић је играо руком у свом казненом простору. Победу Пећинчанима је донео Радивојевић. После центаршута М. Илића нашао се на пет метара испред гостујућег гола и само главом закуцао лопту у мрежу.

М. Гмизић

Слога (Ч) - Обилић 0:1 (0:0)

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Љубинковић (Рума). Стрелац: Бертић у 53. минуту. Жути картони: Богосављевић (Слога), Љиљак (Обилић).

СЛОГА: Зељковић, Славко Кекић, Топић, Тимотијевић, Цвјетић, Арамбашић, Богосављевић (Мајсторовић), Зец (Слободан Кекић),  Миљановић, Драгановић (Бојанић), Секулић.

ОБИЛИЋ: Медаковић, М. Зец (Милосављевић), Илибашић, Медић, Поповић (Љиљак), Блажановић, А. Зец, Болић, Стефановић, Бертић, Радивојшић.

Чалманци су почели добро да играју и били су бољи ривал, али  нису успели да реализују неке од повољних шанси. Све промашаје домаћина казнили су гости одмах у наставку меча. Једну грешку домаће одбране искористио је Бертић. Избио сам испред голмана Зељковића и из веома прецизног шута са око 15 метара га матирао. После тога Чалманци су поново покушали да одиграју добро и да макар поравнају резултат, али то искусни гости нису дозволили.

Г. Малешевић

БСК - Шумар 0:3 (0:2)

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, гледалаца 150, судија Суџум (Инђија). Стрелци: Ивковић у 9. (аутогол), Врачевић у 41. (из пенала) и Г. Миличевић у 84. минуту.

БСК: Шовљански, Т. Племић, Ивковић, М. Лакетић, Виторовић, Милетић, Максимовић, Цвјетић, Б. Ћирић (Спасојевић), Митровић (Смајловић), Ж. Ћирић (Божић).

ШУМАР: Петковић, З. Миличевић, Бабић (Д. Вукић), Врачевић, Ђокић, Обрадовић, М. Вукић, Радовановић, Г. Миличевић (Цвјетиновић), Ћопић (Стјепановић), Перић.

Огарчани су заслужено славили. Домаћини су имали неколико лепих прилика, али стрелци нису били прецизни. На другој страни, гости су чак приморали домаћине да постигну и сами себи гол. Ивковић је неспретно интервенисао. И уместои лопту да избије у корнер или аут он је лопту шутнуо у сопствену мрежу. Затим су домаћини скривили и најстрожу казну, па су гости удвостручили вођство. Г. Миличевић је у наставку лепим голом из акције само потврдио убедљиву победу свог тима.

М. Илић

Напредак (Ж) - Фрушка гора 1:0 (0:0)

ЖАРКОВАЦ: Стадион Напретка, гледалаца 150, судија Митровић (Рума). Стрелац: Божић у 64. минуту. Жути картони: Божић, Трнић (Напредак), Мушицки, Вуковић (Фрушка гора). Црвени картон: Божић (Фрушка гора).

НАПРЕДАК: Крнић 7, Миљковић 7, Секулић 7, С. Савић 7, Докмановић 7 (Вишњић), Трнић 7, Бузаш 7, Топић 7, Вујевић 7, Вујиновић), Гемери 7 (В.Југовић), Божић 7.

ФРУШКА ГОРА: Мандић, 7, Кнежевић 7,  Марјановић 7, Дејановић 7, Вучковић 7, Мушицки 7 (Мијајловић 7), Тешић 7, Вуковић 7 (Цветичанин), Божић 7, Вејновић 7, Јањић 7 (Самарџија).

Домаћини су заслужили по игри да освоје сва три бода, јер су имали изванредне шансе. Од гостију се очекивало много више. Уствари, гости могу бити срећни што су примили само тај један гол после изванредне акције целе домаће навале. Божић је само на крају подметнуо ногу да лопта заврши у мрежи изненађеног Мандића.

Н. Крнић

Крушедол - Младост (Б) 8:0 (3:0)

КРУШЕДОЛ: Стадион Крушедола, гледалаца 100, судија Селаковић (Лаћарак). Стрелци: Моравек у 9, Плећаш у 14, Ћук у 42, Цурковић у 67.и 67, Јовановић у 71. и 82.и Клајић у 86. минуту. Жути картон: З. Кривошија (Младост).

КРУШЕДОЛ: Тувеџић -, Пејић 7, Гостојић 7, Клајић 7, Тешић 6, Моравек 7, Плећаш 7, Ћук 7, Цураковић 8 (Петровић), Радуловић 7 (Бизумић), Марчетић 8 (Јовановић 7).

МЛАДОСТ: Стевић 5, Д. Кривошија 6, Солаховић 6 (Симић), Радовић 6, Илић 6, Крнета 6, Станковић 6, З. Кривошија 6, Гвока 6 (Кошутић), Бакић 5 (Кривошић), Југовић 7.

С. Радуловић

КРУШЕДОЛ: Крушедол - Младост (Б) 8:0, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Бикић До 2:1, ЖАРКОВАЦ: Напредак - Фрушка гора 1:0, БЕШЕНОВО: БСК -Шумар 0:3, ЧАЛМА: Слога - Обилић 0:1, ПЕЋИНЦИ: Доњи Срем  -Митрос 2:1, ВОГАЊ: Слога - Фрушкогорац 2:1, ОБРЕЖ: Граничар - Зека Буљубаша 3:2.

1. Д. Срем (-1)           17     13     3      1      48:14        41

2. Обилић                  17     12     2      3      31:12        38

3. Хајдук (В)              17     11     4      2      42:13        37

4. Крушедол             17     11     0      6      39:16        33

5. Бикић До              17     9      4      4      29:12        31

6. Митрос                 17     10     0      7      35:30        30

7. Шумар                  17     8      2      7      29:22        26

8. БСК                       17     7      3      7      29:18        24