Међуопштинска лига „Срем“: Прва победа борбених Бикићана

​​​​​​​Бикић Дол - Хајдук (В) 2:1 (1:0)
bikic

БИКИЋ ДО: Стадион Бикић Дола, гледалаца 100, судија Манојловић (Сремска Митровица). Стрелци: Добрић у 34. и Павић у 64. за Бикић Дол, Перић у 77. за Хајдук. Жути картони: Јовичилић, Бајрами, Тепшић (Бикић Дол), Њежић (Хајдук).

БИКИЋ ДОЛ: Братић 7, Тепшић 7, Кладушић 7, Момчиловић 8, Алексић 7, Павић 9, Радмановац 8, Недић 7, Бајрами 7 (С. Субић), М. Субић 7 (Мрваљевић), Добрић 8.

ХАЈДУК: Митровић 6, Ђорђевић 7, Марковић 7, Антуновић 7, Хрчек 6, Гавриловић 7, Станковић 6 (Болић), Јурошевић 7 (Стојаковић), Њежић 7, Перић 6, Радовановић 6.

Фудбалери Бикић Дола, изборили су победу борбеном игром. Али, памтиће овај меч и по изванредном голу Александра Павића. Он је из слободног ударца с 25 послао лопту под саму пречку. Лопта је окрзнула пречку, па затим одсела у мрежи. Домаћи навијачи ће памтитиовај меч и по несрећном Момчиловићу. Он је са беле тачке погодио лоптом пречку.

З. Ђурић

Фрушка гора - Напредак (Ж) 1:0 (0:0)

РУМА: Стадион Фрушке горе, гледалаца 150, судија Бањанин (Моровић). Стрелац: В. Самарџија у 60. минуту. Жути картони: Боровић, Трнић, Марковић (Фрушка гора).

ФРУШКА ГОРА: Гојковић 7, Божић 7, Трнић 7, Мушицки 7 (Коларевић), Мијајловић 7 (Марковић 7), Анђелић 7 (Матић), Тешић 7, Боровић 7, Грбјешић 7, Цвјетичанин 7, Самарџија 8.

НАПРЕДАК: Крнић 7, Вучетић 7, С. Вишњић 7, М. Трнић 7, Секулић 7, Јовановић 7, Ковачевић 6, М. Савић 7, Топић 6 (А. Вишњић), Божић 6 (Миљеновић), Б. Ристановић 7.

Жарковчани су  били убеђени да ће бодови  бити њихови. Али, по игри то није изгледало тако. Обућари су били за нијансу бољи ривал и имали су прилике да и убедљивије славе. А победоносни гол за домаћине постигао је В. Самарџија. После корнера лопту је дочекао главом био је највиши у букету играча.

Д. Чучин

Зека Буљубаша - Граничар (О) 1:2 (0:2)

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, гледалаца 100, судија Радивојевић (Бачинци). Стрелци: М. Мартиновић у 73. за Зеку Буљубашу, Миличевић у 12. и Михајловић у 42. минуту за Граничар. Жути картони: М. Мартиновић (Зека Буљубаша), Лисулов, Наумов (Граничар).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 8, Милисав Копуновић 7, Павловић 8 (М. Беговић 8), Белић 7, Јовановић 7, Тојић 8, М. Мартиновић 9 (Радовановић), Галетић 9, Витас 8, Турудић 8 (Д. Мартиновић), Милан Копуновић 8.

ГРАНИЧАР: Самарџић 8, Кнежевић 8, Чавић 9 (Петковић), Наумов 8, Живановић 9, Балабан 8, Гмизић 8, Михајловић 8, Миличевић 8, Лисулов 9, Лазић 8 (Орловић 7).

У борбеној  утакмици гости су остварили очекивану победу. Јесте да субили квалитетнији, али и домаћини су имали период игре када су се гости спашавали.

Ж. Релић

Шумар - БСК 1:1 (0:1)

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 100, судија Ипач (Марадик). Стрелци: Врачевић у 61. за Шумар, а Ж. Ћирић у 2. минуиту за БСК. Жути картони: Миличевић, Ћопић (Шумар), Лакетић, Т. Племић, Д. Племић, Ж. Ђорић, Кованџић (БСК).

ШУМАР: Петковић 7, Миличевић 7, Д. Вукић 7, Ђокић 6, Бабић 6, Вукин 7, М. Вукић 7, Радовановић 6, Зујић 7 (Ћопић), Обрадовић 6 (Трумић), Врачевић 7 (М. Обрадовић).

БСК: Теодоровић 8, Т.Племић 7, Мрвчин 7 (Ивковић), М. Лакетић 7, Ж. Ђорић 6, Д.Племић 6, А. Племић 7 (Кованџић), Цвјетић 6 (Гршић), Лукић 7, Ж .Ћирић 7, Б. Ћирић 6.

Домаћини су играли веома добро, а гости су рано повели и тако донекле пореметили концепцију игре домаћина. Ипак, на крају оба ривала могу бити задовољна са поделом бодова. Само и једни и други могу жалити за неким пропушеним шансама.

М. Радојчић

Младост (Б) - Крушедол 1:3 (0:1)

БУЂАНОВЦИ: Стадион Младости, гледалаца 100, судија Мишкулин (Рума). Стрелци: Бенежан у 71.за Младост, Екановић у 11. и 88. и З. Кљић у 55. минуту за Крушедол. Жути картон: Бакић, Божичковић (Младост).

МЛАДОСТ: Вељовић 5, Овбрадов 6, Јовановић 6 (Лукић), Симић 6, Гвока 6, Николић 6, Милетић 7, Тешић 6, Бенежан 7, Вејић 6, В. Југовић 6.

КРУШЕДОЛ: Тувеџић 7, Поткоњак 8, Јовановић 8, Радуловић 8 (Којић 7), Миланов 8, Гостојић 8, З. Клајић 9 (Галић), Тешић 8, Еркановић 9, Моравек 7, Вукојевић 8 (Костић 7).

У Буђановцима , је одиграна добра утакмица , са доста лепих акција. Али, гости из Крушедола су показали да су бољи ривал. Заслужено су славили головима Еркановића два пута и З. Клајића. Уистину гости су могли славити и убедљивије.

С. Радуловић

Фрушкогорац - Слога (В) 1:1 (0:1)

МАНЂЕЛОС: Стадион  Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Тодорвић (Инђија). Стрелци: Драгољуб Грабић у 80. за Фрушкогорац, Маудрић у 21. минуту за Слогу. Жути картони: М. Гајић, С. Кусић, Драгољуб Грабић, М. Мицић (Фрушкогорац), Бранковић, Бјелобрк, Вучковић, Драгичевић (Слога).

ФРУШКОГОРАЦ: Милић 8, К. Грабић 7, Ђукић 7, И. Ђорић 8 (Бараксадић), С. Кусић 7, Андреј Младеновић 7, Алаксандар Младеновић 7, Драгољуб Грабић 8, Зарић 7, М. Гајић 7 (Д. Крстић), М. Мицић 7 (Ђ. Крстић).

СЛОГА: Мачак 6, Бранковић 7, Г. Петровић 7 (Љубинковић), Бјелобрк 6, Јовић 6 (Симић), Вучковић 7, Вукомановић 7, Драгичевић 6, Цвијано вић 7, Недић 7, Мудрић 7.

Домаћи тим је бриљирао, а посебно расположен за игру био је неухватљиви и незадрживи  Драгољуб Грабић. Постигао је гол после изванредне акције и тако донео драгоцен бод против одличних и фаворизованих гостију из Вогња. Уз то домаћи нападачи су били неколико пута још за мало непрецизни.

В. Цвјетић

Митрос - Доњи Срем 1:2 (0:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Митроса, гледалаца 150, судија Блажон (Рума). Стрелци: Аћимовић у 75.(из пенала) за Митрос, а Марковић у 42. (из пенала) и Перишић у 68. минуту за Доњи Срем. Жути картони: Мирков (Митрос), Јелача, Стојиљковић, Новић (Доњи Срем).

МИТРОС: Мршић 7, Мирков 7, Каролић 7, Владисављевић 7, Панић – (Н. Стојановић 7), Плавшић 7,  Аћимовић 7, Вукотић 7, Малиновић 7, Симјановски 7 (С. Стојановић), Макитановић 7 (Сантовац).

ДОЊИ СРЕМ: Јелача 8, Љубојевић 7, Стојиљковић 7, Перишић 7 (Митровић), Штетић 7, Обреновић 7, Новић 7, Радивојевић 7 (Најић), Бероња 7, Радовановић 7 (Дроњак), Марковић 8.

Пећинчани су забележили и другу победу над фаворизованим „месарима“. Гости ипак нису били бољи од свог домаћег ривала, а и први њихов гол је под лупом. Повели су из непостојећег пенала. Тај пенал је видео само судија Блажон. Многрбројни гледаоци су видели бољу игру месара у наставку, али нису успели да освоје бод, а заслужили су га.

Р.  Петковић

Обилић - Слога (Ч) 3:1 (0:0)

КУКУЈЕВЦИ: Стадион Обилића, гледалаца 50, судија Мандић (Инђија). Стрелци: Блажановић у 75, Дробњак у 77. и Болић у 85. за Обилић, а Вук Кекић у 69. минуту за Слогу. Жути картони: Секулић, Богосављевић, Миљановић (Слога).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Рудић, Илибашић,  Медић, Поповић, Дробњак, Болић, Радивојшић (Блажановић), Меничанин (Стефановић), А. Зец, Бертић (М. Зец).

СЛОГА: Миљановић, Топић, Арамбашић, В. Кекић, Богосављевић, Зец (Драгановић), Славко Кекић (Моцоња), М. Кекић (Марковић), Цвјетић, Секулић, Тодић.

Тек у наставку домаћини су потврдили да су били фаворити у овом сусрету. Летње појачање Кукујевчана Блажановић је био стрелац изједначујућег гола. А само два минута касније Дробњак је својим голом довео домаћине у вођство, а Болић је у финишу после лепе акције само потврдио заслужену победу свог тима.

М. Болић

БУЂАНОВЦИ: Младост - Крушедол 1:3, БИКИЋ ДО: Бикић До - Хајдук (В) 2:1, РУМА: Фрушка гора - Напредак (Ж) 1:0, ОГАР: Шумар - БСК 1:1, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Слога (Ч) 3:1, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос - Доњи Срем 1:2, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Слога (В) 1:1, РАВЊЕ: Зека Буљубаша -Граничар (О) 1:2.

1. Граничар (О)            2      2      0      0      7:2    6

2. Д. Срем                    2      2      0      0      4:2    6

3. Фр. гора                   2      2      0      0      3:1    6

4. Слога (В)                 2      1      1      0      5:2    4

5. Шумар                      2      1      1      0      2:1    4

6. Обилић                    2      1      0      1      4:3    3

7. Крушедол                2      1      0      1      3:2    3

8. Бикић До                 2      1      0      1      4:4    3