Међуопштинска лига Срем: Рафал Пећинчана у Чалми

Слога (Ч) - Доњи Срем 0:8 (0:2)
fruskogorac mandjelos

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, гледалаца 50, судија Грбатинић (Адашевци). Стрелци: Марковић у 14, 16. и 51, Савковић у 48, Радовановић у 71, Чавић у 75. и 85.и Стојиљковић у 88. минутиу

СЛОГА: Зељковић, Арамбашић, Топић, Тимотијевић, Цвјетић, Драгановић, Моцоња, Зец, Слободан Кекић, Страценски, Славко Кекић.

ДОЊИ СРЕМ: Јелача, Љубојевић, Стојиљковић, Савковић, Перишић, Н. Митровић, Весић, Новић, Обреновић (Радивојевић), Ристивојевић (Чавић), Митровић.

Пећинчани су били бољи ривал и то у веома занимљивој утакмици, а стрелци су искористили само осам шанси. А Чалманци су играли онолико колико су им дозволили гости.

Г. Малешевић

БСК - Слога (В) 2:1 (1:1)

БЕШЕНОВО: Игралиште  БСК-а, гледалаца 100, судија  Радивојевић (Бачинци). Стрелци: Драга Максимовић у 45. и Ивковић у 87. за БСК, а Недић у 24. минуту за Слогу. Жути картон: Милетић (БСК).

БСК: Шовљански 8, Т. Племић 8 (Ивковић 8), Мрвчин 8, Смајловић 8, Д. Племић 8, Милетић 8, Драга Максимовић 8, Цвјетић 8, Митровић 8 (Душан Максимовић), Б. Ћирић 8, Ж. Ћирић 8.

СЛОГА: Печиљ 7 (Босанчић), Плавшић 7, Бранковић 7, Милановић 7, Јовић, 7, Бјелобрк 7 (Зељковић 7), Мијатовић 6 (Витас), Недић 7, Сабо 6, Ристановић 7, Љубинковић 6.

Утакмица у којој су домаћини могли славити убедљивије, али нису искористили неколико добрих шанси. Гости су били равноправан ривал само у неким деловима утакмице и искористили су своју праву шансу.     М. Илић

Напредак (Ж) - Граничар (О) 2:0 (1:0)

ЖАРКОВАЦ: Стадион Напретка, гледалаца 100, судија Манојловић (Сремска Митровица). Стрелци: М. Савић у 42. (из пенала) и Гемери у 72. минуту. Жути картони: Докмановић, М. Савбић, Миљковић, Радић (Напредак), Петковић, С. Јовановић (Граничар).

НАПРЕДАК: Крнић 9, Миљковић 8, Секулић 8, Божић 8, М. Савић 9, Радић 8, Топић 8, Докмановић 8 (Деврња 7), Вучетић 8 (Гемери 9), Трнић 8, Вујевић 8.

ГРАНИЧАР: Самарџић 8, С. Михајловић 7, Николић 7, Петковић 7, С. Јовановић 7, Дражић 7, Гмизић 7, Петровић 7, Лисулов 7, Лазић 7, Н. Живановић 7 (Бојић 7).

Добра игра домаћина на својој „бонбоњери“. Вредно је поменути да су домаћини постигли први гол са беле тачке, пошто је Божић саплетен у казненом простору гостију. Гемери је после проигране акције ибио сам испред голмана Самарџића и само је гурнуо лопту у празан део мреже. Имали су домаћини још неколико лепих прилика да савладају одличног  Самарџића. Али стрелци су увек били за мало непрецизни.

Н. Крнић

Крушедол - Фрушкогорац 4:2 (2:1)

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, гледалаца 50, судија: Стојковић (Добринци).Стрелци: Радуловић у 16, Марчетић у 36, Плећаш у 54. и Ћук у 65. за Крушедол, а Мачкић у 25. и И. Ђорић у 89. минутуи (из пенала) за Фрушкогорац. Жути картони: Милошевић (Крушедол), Душан Грабић (Фрушкогорац).

КРУШЕДОЛ: Тувеџић 7, Поткоњак 7, Пејић 7, Гостојић 7, Клајић 8, Моравек 7, Плећаш 9, Ћук 8 (Вучетић 7), Радуловић 7 (Јовановић 7), Милошевић 7, Марчетић 7 (Крунић).

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић 6, Петровић 7, М. Гајић 7, Трнић 7, И. Ђорић 7, Душан Грабић 7, Н. Гајић 7 (Недић), Ђ. Крстић 7, Јошић 7, Мачкић 7 (Тешановић), Ђуричић 7.

Веома, добра квалитетна и занимљива утакмица. Гости су изненадили добром игром, а домаћини су били бољи за два гола, што их поново доводи у борби за прва четири места у иги која потецијално воде у виши ранг.

С. Радуловић

Хајдук (В) - Зека Буљубаша 4:1 (4:0)

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 100, судија Ипач (Марадик). Стрелци: Радовановић у 3, Грбатинић у 9, Ветеха у 23. и Гавриловић у 32. (из пенала) за Хајдук, а Јовановић у 80.минуту (из пенала) за Зеку Буљубашу. Жути картони: Јанковић, Болић (Хајдук), Белић (Зека Буљубаша).

ХАЈДУК: Митровић 8, Ковачевић 8, Ђорђевић 8, Личанин 8 (Драгић 7), Гавриловић 8, Грбатинић 8, Ветеха 8, Грујичић 8, Радованвић 8, Станковић 8 (Јанковић 7), Перић 8.

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 6, Беговић 6, Белић 6, Павловић 6, Јовановић 6, Добо 6, Николић 7, Симеуновић 7, М. Мартиновић 7, Копуновић 6, Станковић 6 (Тодоровић 6).

Гости из Равња, су били надиграни у првих 32. минута игре, када су примили четири гола. У наставку домаћи задовољни високим вођством, само су отаљавали посао.

С. Томашевић

Бикић До - Митрос 1:2 (1:2)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикић Дола, гледалаца 50, судија Тодоровић (Инђија). Стрелци: Чобановић у 37. за Бикић До, а Трубић у 13. и Грбић у 43. минуту за Митрос. Жути картони: Момчиловић, Јовичилић, Бертић ( Бикић До), Трубић, Грбић, Сарановац (Митрос).

БИКИЋ ДО: Матић 6, Кљајић 6, Кладушић 6, Чобановић 6, Јовичилић 6, Павић 6 (Папуга 6), Момчиловић 7, Субић 7 (Маливук 6), Радмановац 6 (Курбалија), Милетиућ 6, Добрић 7.

МИТРОС: Никшић 8, Н. Стојановић 8, Сантовац 8, Панић 8, Трубић 9, Малиновић 9, Бабић 8, Матаруга 8 (Николић), Мирковић 8, С. Симјановски 9 (Крстић), Грбић 9 (Маглић).

Месари су заслужили по игри још у првом полувремену да убедљиво поведу, али су постигли само два поготка. И у наставку месари су имали опет пет-шест такозваних зицера, али нису искористили ни један, па домаћини могу бити задовољни резултатом.

Б. Басрак

Шумар - Младост (Б) 3:0 (1:0)

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 100, судија Селаковић (Лаћарак).Стрелци: Перић у 22. П. Цвјетиновић у 54. и Зујић у 70. минуту. Жути картони: Ђокић, Зујић, Перић (Шумар), Кривошић (Младост).

ШУМАР: Петковић 7 ( Мијалчић 7), Ђокић 7, Н. Цвјетиновић 8, Јанковић 7, З. Миличевић 7, Спасојевић 7, Зујић 7,Ћ(опић 7), П. Цвјетиновић 7, Д. Вукић 7, Тодоровић 7 (Север 7), Перић 8.

МЛАДОСТ: Стевић 6, Бакић 6, Салиховић 6, Д. Симић 7 (Кривошић 6), Љубинковић 6 (Томић 6), А. Симић 6 (Кошутић 5), Лукић 6, Гвока 7, Корашић 6,  Радовић 7, З. Кривошија 6.

Брзо вођство домаћина само је касније потврдило да су играчи Шумара били велики фаворити. Игром су то доказали и на крају заслужено славили.

М. Радојчић

Фрушка гора - Обилић 2:1 (1:1)

РУМА: Игралиштен Фрушке горе, гледалаца 100, судија Инђић (Инђија). Стрелци: Вуковић у 25. и 87. минуту (из пенала) за Фрушку гору. Жути картони: Марјановић (Фрушка гора), Чавић, Меничанин, Медаковић (Обилић).

ФРУШКА ГОРА: Мандић 7, Марјановић 8 (Лазаревић 7), Грубјешић 8, Вучковић 7 (Маринковић 7), Мушицки 7 (Цветићанин 7), Мијајловић 7, Анђелић 7, Вуковић 9, Тешић 8, Дејановић 8, Самарџија 7.

ОБИЛИЋ: Медаковић 7, Чавић 7 (М. Зец 7), Медић 7, Илибашић 7, Поповић 7, Стефановић 7, А. Зец 7,  Радивојшић 7, Блажановић 7, Меничанин 7, Болић 7.

Права првенствена утакмица. Чврства и борбена игра ривала. У домаћем тиму Драган Вуковић био је расположен за игру и гостујућа одбрана није знала како да га заустави. Истину, Вуковић није постигао гол из игре, али је био стрелац из слободног ударца с 20 метара и са пенала.

Стрелац за госте био је Стефановић после одбијене лопте од стативе.

Д. Чучин

ОГАР: Шумар - Младост (Б) 3:0, РУМА: Фрушка гора - Обилић 2:1, БИКИЋ ДО: Бикић До - Митрос 1:2, КРУШЕДОЛ: Крушедол - Фрушкогорац 4:2, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Зека Буљубаша 4:1, ЖАРКОВАЦ: Напредак -Граничар (О) 2:0, БЕШЕНОВО: БСК - Слога (В) 2:1, ЧАЛМА: Слога - Доњи Срем 0:8.

1. Д. Срем (-1)   23     18     4      1      74:15        57

2. Хајдук (В)      23     13     7      3      48:16        46

3. Облић            23     13     4      6      36:21        43

4. Митрос          23     14     1      8      45:35        43

5. Крушедол      23     13     1      9      49:26        40

6. Бикић До       23     12     4      7      39:19        40

7. БСК                23     10     6      7      36:22        36

8. Напр. (Ж)       23     10     6      7      36:28        36