МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ Срећа прати Петровчане

Напредак из Жарковца није успео да на свом терену савлада Доње Петровце 1:1 (0:0).
fudbalska lopta

Домаћини су искористили шансу у 69. минуту. И били, су бољи ривал, од борбених гостију, који нису приказали баш ништа од тога што се од њих очекивало, али пратила их је срећа. Успели су гости да изједначе резултат преко Инајатовића из пенала.

ЖАРКОВАЦ: Стадион Напретка, гледалаца 100, судија Тошић (Стара Пазова).Стрелци: Мадацки у 69. за Напредак, а Инајатовић у 88.  минуту (из пенала) за Доње Петровце. Жути картони: Деврња, Јакшић, Вујевић, Крнић (Напредак), Јоргић, Стојановић, Недимовић (Доњи Петровци).

НАПРЕДАК: Крнић -, Г. Маљковић 6, Секулић 6, Мадацки 7, Катић 5, Поповић 7, Јакшић 6, Вишњић 5 (Јовић), Пазарски 5 (Вујевић), Стојић 6, Деврња 7.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Радошевић 6, Путица 7, Бузаш 6, Диклић 6, Јоргић 6, Инајатовић 7, Стојановић 6, Шаша 6 (Вуковић), Недимовић 5, Ковачевић 6, Чалић 5.

Н. Миљковић

Хајдук (В) - Брестач  1:0 (0:0)

У, борбеној и динамичној утакмици, домаћини, су, остварили победу. Минималну али заслужену. Вејновић је изврсно убацио лопту из корнера пред сам гол гостију.Највиши у скоку био је В. Гавриловић. Дочекао је главом лопту, и само је ћушнуо у незаштићени део мреже.

ВИШЊИЋЕВО: Стадион Хајдука, гледалаца 200, судија Манојловић (Сремска Митровица).Стрелац: В. Гавриловић у 79. минуту. Жути картони: Петровић (Хајдук), Вучковић, Белић, Свилар (Брестач).

ХАЈДУК: Митровић, Арбић  (З. Драгић), Петровић, Антуновић, Личанин, В. Гавриловић, Вејновић, Д. Драгић, Њежић (Јурошевић), Перић, Радовановић.

БРЕСТАЧ: Бантић, В. Ковачевић, Стојковски, Зујић, Вучковић, Љујић, Свилар, Петаковић, Новаковић (М. Ковачевић), Белић (Ј. Јовичић), Балабан.

Р. Вејновић

Граничар (К) - Бикић Дол 1:3 (0:1)

Гости заслужили чак и убедљивију победу, али, тек у наставку, када су играли онако како се од њих очекује.Стрелац сва три гола за госте био је Т. Милетић.Први је постигао с 30 метара, други са пеналтика и трећи с 16 метара. Све из прецизних шутева.

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 120, судија Блажон (Рума).Стрелци: Грбић у 75. за Граничар, Т. Милетић у 42, 49.и 62.за Бикић Дол. Жути картони: Владисављевић(Граничар), Курбалија (Бикић Дол).

ГРАНИЧАР: Свилокос 6, Павић 6, Ваиљевић 6, Грбић 6, Зечевић 6 (Коњевић), А. Симић 6, Василић 6, Печеница 6, Дрмановић 6, Белић 6 (Недић).

БИКИЋ ДОЛ: Братић 7, Утвић 6, Кладушић 6, Момчиловић 6, Тепшић 6, Бајрами 6, Павић 6, Кљајић 7, Субић 6 (Салаковић), Т. Милетић 8 (Косановић), Добрић 6 (Курбалија).

Ж. Јурић

Зека Буљубаша - Младост (Б) 1:1 (0:0)

Равњанци, су приказали, добру партију, али, нису успели да неколико правих шанси претворе у голове. Уз то су гости из контре и повели, па су домаћинини имали доста муке, да поравнају резултат.После тога, имали РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, гледалаца 80, судија Инђић (Инђија).Стрелци: Павловић у 80. за Зеку Буљубашу, а Лилић у 61. минуту за Младост. Жути картони: М. Беговић, Мартиновић (Зека Буљубаша), Вејић (Младост).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 8, Бакочевић 8 (Коњевић), Павловић 9, М. Беговић 8, Јовановић 9, Белић 9, Николић 8, Симић 8, Мартиновић 7, Петрић 7, Ћосић 8.

МЛАДОСТ: Делић 8, Путник 7, Обрадов 7, Арсенијевић 7, Вукин 7, Кривошић 7, Чикић 7, Видовић 7, Лилић 8, Радовић 7, Туфегџић 8 (Вејић). су и шансу да поведу, али, опет су били брзоплети пред голом гостију.

Ж. Релић

Митрос - Полет 1:0 (1:0)

Добро су домаћини отворли утакмицу.Брзо су повели.И то из аутогола Бакића.Једна оштро центрирана лопта Малиновића, са стране, пала је на пет метара пред гол гостију.Бакић је покушао да лопту избије ван игралишта, али је неспретно лопту послао у своју мрежу.Очеквало се да ће лидер тада кренути конкретније, али од тога није било ништа. Месари, су играли, чврсто у одбрани, и нису дозвољавали ривалу да развије своју игру.

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Митроса, гледалаца 100, судија Павловић (Огар).Стрелац: Бакић у 6. минуту (аутогол).Жути картони: Макитановић, Симјановски, Мошић (Митрос), Драганић (Полет).

МИТРОС: Мршић 8, Матаруга 8, Сантовац 8, Панић 8, Аћимовић 8, Билић 8 (Каролић 7), Симјановски 8 (Вукотић 7), Малиновић 9, Церовац, Макитановић 8, Бабић 8 (Маглић).

ПОЛЕТ: Ђалић 7, Бакић 7, Пољак 7, Драганић 8, Делибос 7, Ружичић 8 (Хаџић), Р. Кесић 7 (Пејовић), Јовић 7, Иваниш 7, Тодоровић 7, Калезић 7.

Р. Петковић

Фрушка гора - Фрушкогорац 2:1 (0:0)

У Руми је одиграна слаба утакмица. Гости, су се определи, од почетка меча, да се бране, али, су ипак  успели да поведу. Док су обућари нападали јалово, без праве прилике, све 80.минута. Тада је Јањић успео да лоб ударецем савлада изненађеног голмана Теодоровића. А, победу домаћем тиму донео је Дејановић.Најбоље се снашао у гужви пред голом гостију и 14 метара прецизним шутем послао лопту у небрањени део мреже.

РУМА: Стадион Фрушке горе, гледалаца 50, судија Ипач (Марадик).Стрелци: Јањић у 80. и Дејановоић у 84. за Фрушку гору, а Ж. Ђорић у 50. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Јањић, Васовић (Фрушка гора), Душан Грабић, Ж. Ђорић, Ђукић (Фрушкогорац).

ФРУШКА ГОРА: Васовић -, Кнежевић 7, Матић 6 (Мијајловић 7), Божић 7, Трнић 7, Дејановић 8, Мушицки 7, Бежановић 6 (Влајсевић), Тешић 8, Боровић 7, Јањић 8 (Ћук).

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић 7, Драголуб Грабић 7, М. Трнић 7 (Крстић), Вукојевић 7 (Шегуљица 6), Кочић 7,  Душан Грабић 7, Н. Трнић 6, Тодић 6,  Ж. Ђорић 7, Гајић 7, Ђукић 6.

Д. Чучин

Слога (Ч) - Граничар (О) 2:3 (2:2)

Домаћи нису искористили шансе у првом полувремену. То су гости кажњавали вешто. Из три шансе постигли су и три гола, што им је било довољно за победу.

ЧАЛМА: Стадион  Слоге, гледалаца 150, судија Радивојевић (Бачинци).Стрелци: Моцоња у 23. и В. Кекић у 36. за Слогу, а Лисулов у 26, Лазић у 45. и Станић у 63. минуту за Граничар. Жути картони: Цвјетић, Богосављевић (Слога), Кнежевић, Петковић, Добрић, Лазић, М. Д. Николић (Граничар).

СЛОГА: Зељковић, Плавшић, Цвјетић (Топић), С. Кекић, В. Кекић, Богосављевић, Моцоња, Зец,  Арамбашић, Секулић, Драгић (М. Кекић).

ГРАНИЧАР: Самарџић, Петковић, Миличевић, М. Д. Николић, Живановић, М. Р. Николић (Добрић), Живић, Лазић (Кнежевић), Петровић, Лисулов, Деврња (Станић).

Г. Малешевић

Доњи Срем - Слобода 2:1 (0:1)

Гости из Шашинаца, умало, да изненаде неборбене и безвољне домаћине.Онда, је у другом полувремену на сцену је  ступио Митровић. Постигао два гола и донео свом тиму победу. Први гол је постигао главом после идеалног центаршута Најића. А, други после одбијене лопте је са пет метара погодио мрежу.

ПЕЋИНЦИ: Стадион  Сувача, гледалаца 150, судија Петровић (Шид).Стрелци: Митровић у 58. и 62. за Доњи Срем, а Ерић у 10. минуту за Слободу. Жути картон: Чавић (Доњи Срем).

ДОЊИ СРЕМ: Јелача, Стојиљковић, Митровић, Љубојевић (Радовановић), Николић, Весић (Бабић), Чавић, Новић, Ћопић, Најић, Радивојевић (Божић).

СЛОБОДА: М. Гвока, Соларевић, Маленковић (Алинчић), Стрниша, А. Томић (Алимановић), Милановић (Змијанац), Д. Ристановић, Ерић, Радојчић, Милутиновић, Б. Ристановић.

М. Гмизић

РУМА: Фрушка гора - Фрушкогорац 2:1, ПЕЋИНЦИ: Доњи Срем -Слобода 2:1, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Младост (Б) 1:1, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Брестач 1:0, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос - Полет 1:0, КУЗМИН: Граничар - Бикић Дол 1:3, ЧАЛМА: Слога - Граничар (О) 2:3, ЖАРАКОВАЦ: Напредак - Доњи Петровци 1:1.

ТАБЕЛА

1. Полет                                21     14     3      4      61:20               45

2. Напредак (Ж)                   21     12     6      3      50:12                42

3. Младост (Б)                     21     12     4      5      40:24                40

4. Д. Петровци                     21     11     5      5      51:20                38

5. Д. Срем                            21     10     5      6      42:26                35

6. Митрос                             21     10     5      6      33:28                35

7. Гранич. (О)                       21     11     2      8      28:33                34

8. Фр. гора                           21     9      3      9      32:38                30

9. Хајдук (В)                        21     8      6      7      36:27                29

10. Фрушког.                       21     8      4      9      31:34                28

11. Бикић Дол                     21     8      4      9      30:22                27

12. Брестач                        21     6      6      9      25:45                24

13. З. Буљубаша               21     6      5      10     27:37                23

14. Слога (Ч)                      21     6      3      12     31:44                21

15. Гранич. (К)                    21     2      4      15     15:55                9

16. Слобода                        21     2      1      18     22:82                7