Међуопштинска лига Срем: У режији Зорана Југовића

​​​​​​​Младост (Б) - Хајдук (В) 1:0 (0:0)
frusdkogorac iz mandjelosa

БУЂАНОВЦИ: Стадион Младости, гледалаца 100, судија С. Петровић (Сремска Митровица). Стрелац: Туфегyић у 92. минуту.  Жути картони: Обрадов, Кривошић (Младост), Арбић, Њежић, Гверо (Хајдук).

МЛАДОСТ: Делић 7, Путник 7, Обрадов 7, Јовановић 7, Вукин 7 (Кривошић 7), Чикић 7, Видовић 7, Арсенијевић 7 (Лилић 7), Марковић 7, Савић 7 (З. Југовић 7), Туфегџић 7.

ХАЈДУК: Митровић 6, Арбић 6 (Ђорђевић 6), Петровић 6, Антуновић 6, Станковић 6, Њежић 6,  Јурошевић 7, Гверо 6, Перић 6, Марјановић 6, Радовановић 6.

У веома динамичној утакмици домаћини су остварили победу. Уствари, гости из Вишњићева пали су тек у финишу утакмице. Одличан продор Зорана Југовића одлучио је меч. Југовић је изврсно заврнуо лопту пред гол гостију, а Туфегyић је скоро неометан, прихватио лопту на пет метара и само је ћушнуо у незаштићени део мреже.

С. Јовановић

Фрушкогорац - Доњи Петровци 0:0

МАНЂЕЛОС: Стадион Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Тошић (Стара Пазова). Жути картони: И. Ђорић, Н. Трнић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић 7, Драголуб Грабић 7 (Ђукић 7), М. Трнић 7, Вукојевић 7, Кочић 7, И. Ђорић 7, Н. Трнић 7 (Крстић 7),  Ж. Ђорић 7 (А. Младеновић 7), Радовановић 7, Гајић 7, Тодић 7.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Радошевић 7, Путица 7, Чалић 7, Јоргић 7, Диклић 7, Стојановић 7, Шаша 7, Момчиловић 7, Бузаш 7, Недимовић 7, Ковачевић 7 (Сурдучки 7).

У Манђелосу без голова је одиграна права првенствена утакмица. А било је и три изузетне прилике -две за домаће. Гајић је покушао из повољне прилике да лобује одличног голмана гостију Радошевића, али овај се није дао изненадити. Имао је и Ж. Ђорић шансу, али је мало брзоплето покушао да заврши акцију. На другој страни после успелог соло продора Путице, који је несебично вратио лопту Бузашу, нападач гостију погодио је стативу.

В. Цвјетић

Полет - Граничар (К) 4:1 (1:1)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 100, судија Катић (Рума). Стрелци: Драганић у 14, Јовић у 46. и Хаџић у 65. и 76. за Полет, а Коњевић у 45. мињуту за Граничар. Жути картон: Ружичић (Полет).

ПОЛЕТ: Ђалић 6, Поповић 7, Пољак 7, Драганић 8, Делибос 6, Ружичић 8 (Хаyић 8), Бакић 7 (Милић 7), Иваниш 7 (Пејовић 6), Р. Кесић 6, Јовић 8, Калезић  8.

ГРАНИЧАР: Свилокос 6, Ракић 6, Василић 6, Коњевић 7, Барић 6 (Савић 6), Печеница 6, А. Симић 6, Белић 6, Грбић 6, Владисављевић 6, Зечевић 6.

Домаћини заслужили чак и убедљивију победу, али тек у наставку када су играли онако како се од њих очекује. Иначе гости су поравнали резултат у финишу полувремена после успеле контре. Драганић је први гол за домаћине постигао са пет метара после центаршута. Јовић је лопту главом просто угурао у мрежу. Хаџић је прво постигао гол из шута с 15 метара, а затим после центаршута једва са два метра.

Б. Рађеновић

Слобода - Зека Буљубаша 0:3 (0:1)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, гледалаца 80, судија Дујић (Сремска Митровица). Стрелци: Симић у 7, Станковић у 48. и Ђонлић у 78. минуту. Црвени картон: Жегарац (Слобода).

СЛОБОДА: Грубић 6, Соларевић 6, Маленковић 6 (Алинчић 6), Стрниша 8, А. Томић 7, Милановић 6,  Жегарац 6, Змијанац 6, Стојнић 6 (Ерић 6),  Радојчић 6 (Милутиновић 7), Б. Ристановић 6.

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 7, Копуновић 7 (Ђонлић 7), Павловић 7, М. Беговић 7 (Данојлић), Јовановић 7, Белић 7, Николић 7, Симић 8, Петрић 7, У. Беговић 8, Станковић 8 (Беловуковић 6).

Шашинчани су приказали слабу партију, а гости из Равња били су бољи ривал свих 90 минута. Својом игром и понашањем заслужили су убедљиву победу.

Б. Ристановић

Брестач - Митрос 1:1 (1:0)

БРЕСТАЧ: Стадион Брестача, гледалаца 70, судија Радивојевић (Бачинци). Стрелци: Балабан у 6.за Брестач, а Аћимовић у 58. минуту за Митрос. Жути картони: Белић, Петаковић, Бошковић (Брестач), Матаруга, Панић, Владисављевић, Церовац (Митрос).

БРЕСТАЧ: Бантић 8, Бошковић 8, В. Ковачевић 6, Стојковски 7, Зујић 7, Глушац 7 (Д. Ковачевић), Петаковић 6, Новаковић 7, М. Ковачевић 7, Белић 7 (Савић), Балабан 8.

МИТРОС: Мршић 6, Матаруга 7, Владисављевић 7, Панић 7, Аћимовић 8, Каролић 6, Вукотић 7, Малиновић 7, Церовац 7 (Билић), Макитановић 6 (Симјановски), Бабић 7 (Стојановић).

Добро су домаћини отворли утакмицу. Брзо су повели. Балабан  је искористио смушеност у одбрани гостију. Домаћини потом нису искористили више изузетних шанси. А онда су то гости казнили. Аћимовић је од бијену лопту од стативе са пет метара само вратио у мрежу. У наставку утакмице Брестачани су имали чист зицер, али га не претварају у гол, а гости су имали једну добру контру.

Д. Брацановић

Бикић Дол - Слога (Ч) 4:1 (3:0)

БИКИЋ ДО: Стадион  Бикић Дола, гледалаца 150, судија Љубинковић (Рума). Стрелци: Добрић у 13, Т. Милетић у 21, Павић у 39. и Кладушић у 56. за Бикић Дол, а Моцоња у 48. минуту за Слогу. Жути картон: М. Кекић (Слога).

БИКИЋ ДОЛ: Братић 7, Утвић 7, Кладушић 7, Бајрами 8, Басрак 8, Павић 8, Кљајић 7 (Кртинић 7), Јовичилић 8 (Ханчовски 7), Субић 8, Т. Милетић 8 (Солаковић 7), Добрић 8.

СЛОГА: Миљеновић 6, Плавшић 7, Топић 6, Антонић 7 (Раца), Цвјетић 6, Богосављевић 6, Моцоња 7,  Арамбашић 6, С. Кекић 6, М. Кекић 6, Секулић 7.

Имали су домаћини шансе да славе још убедљивијим резултатом. Повели су домаћини преко Добрића. Утвић је лопту убацио на пенал ту се нашао Добрић, уследио је прецизан шут и Миљеновић је био матиран. Т. Милетић је лопту спровео у мрежу главом после идеалног центаршута. Тако је учинио и Павић, али после корнера. Кладушић је био стрелац с 16 метара. Гости су постигли гол после почетничке грешке Утвића. Хтео је да врати лопту голману Братићу, али је Моцоња био бржи и савладао Братића.

З. Јурић

Фрушка гора - Доњи Срем 0:3 (0:1)

РУМА: Стадион  Фрушке горе, гледалаца 100, судија Ипач (Марадик). Стрелци: Чавић у 8, М. Илић у 59. и Митровић у 71. минуту. Жути картони: Самарџија. Грубјешић (Фрушка гора), Љубојевић, М. Илић (Доњи Срем).

ФРУШКА ГОРА: Васовић 7, Кнежевић 5, Трнић 5, Грубјешић 6 (Јањић 5), Мушицки 5 (Љубинковић 5), Анђелић 6, Бежановић 5, Тешић 6, Дејановић 6, Боровић 5, Самарyија 5 (Мијајловић).

ДОЊИ СРЕМ: Јелача 7, Љубојевић 7, Стојиљковић 7, Митровић 8, Николић – (Ћопић 7), Весић 7 (Бабић), Чавић 8, Новић 8, Радивојевић 8, М. Илић 8, Најић 8 (Божић).

Д. Чучин

Граничар (О) - Напредак (Ж) 2:2 (1:1)

ОБРЕЖ: Стадион Граничара, гледалаца 100, судија Блажон (Рума). Стрелци: Лазић у 25. и Наумов у 81. за Граничар, а С. Миљковић у 7. и М. Божић у 87. минуту за Напредак. Жути картони: Лисулов, Наумов, Чавић (Граничар), М. Божић, Вишњић, Јакшић (Напредак).

ГРАНИЧАР: Самарџић 7, Миличевић 7, Чавић 8, М. Д. Николић 7 (Станчић), Живановић 7, Наумов 8, М. Р. Николић 7 (Дрљача), Живић 8, Лисулов 7, Петровић 7 (Деврња), Лазић 7.

НАПРЕДАК: Крнић 7, Г. Маљковић 7, Секулић 8, Мадацки 7, С. Миљковић 7, Катић 7, Поповић 8, Јакшић 8, М. Божић 7 (Тица), Вишњић 7, Стојић 7.

Д. Орловић

МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Доњи Петровци 0:0, ОБРЕЖ: Граничар -Напредак (Ж) 2:2, БИКИЋ ДОЛ: Бикић Дол - Слога (Ч) 4:1, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Граничар (К) 4:1, БРЕСТАЧ: Брестач - Митрос 1:1, БУЂАНОВЦИ: Младост - Хајдук (В) 1:0, ШАШИНЦИ: Слобода - Зека Буљубаша 0:3, РУМА: Фрушка гора - Доњи Срем 0:3.

1. Полет                 20     14     3      3      61:19        45

2. Напред. (Ж)        20     11     6      3      48:13        39

3. Младост (Б)        20     12     3      5      39:23        39

4. Д. Петровци        20     11     4      5      50:19        37

5. Граничар (О)       20     10     3      7      27:30        33

6. Д. Срем               20     9      5      6      40:25        32

7. Митрос                20     9      5      6      32:28        32

8. Фрушког.              20     8      4      8      30:32        28