МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ – ЗАПАД Миражић спасао Кузминчане

Граничар (К) - Граничар (А) 2:2 (0:0)
lopta2

Ривали су одиграли одличну утакмицу у првом полувремену. Потпуно су играли отворено са доста шанси.

Гости су наставку повели са 2:0 и чинило се да је тај резултат за домаћине недостижан. Тада је у игру ушао Миражић. Прво је смањио вођство гостију с пенала, а у надокнади, изванредним ударцем са око 25 метара поравнао резултат.

Б. Цветичанин

КУЗМИН: Садиоин Граничара, судија Радовац (Рума). Стрелци: Миражић у 82. (из пенала) и 94. за домаће, а А. Нешковић у 62. и Грбатинић у 74. минуту за госте. Жути картони: Владисављевић, Дарко Печеница (домаћи), А. Нешковић, Трлајић, Скакавац (гости). Црвени картони: Дарко Печеница (домаћи), Андришка (гости).

ГРАНИЧАР (К): Христов, Владисављевић (Зечевић), Петрић, Симић (Белић), Митровић (Макитановић), Дејан Печеница, Стефановић, Дарко Печиница, Врањковић, Вукадиновић (Миражић), Недимовић.

ГРАНИЧАР (А): Гледић, Трлајић, Васиљевић, Скакавац, Шипка, Грбатинић, Старчевић, В. Мијановић, А. Нешковић, Андришка, Шибалић (Вурдеља).

Сремац (Ј) - Фрушка гора 0:3 (0:0)

Домаћи су имали неколико лепих шанси и заслужили су по игри макар бод. У наставку, грешкама помоћног судије Николине Дивљак, која није подигла заставицу код чистих офсајд позиција, гости су успели да постигну два гола.

Б. Гвока

ЈАРАК: Игралишгте Сремца,судија: Саваовић (Адашевци). Стрелци: Цвијановић у 50. и Рокса у 76. и 79. минуту. Жути картони: Миловановић, Копуновић (Фрушка гора).Томић (Сремац).

СРЕМАЦ: Михајло Гвока 7, Михољић 7 (Крчић), Миленко Гвока 6, Томић  6, Грујић 6, Мијатовић 6, Н. Гвока 6, Бранислав Даничић 6, Васиљевић 6 (Ристић), Благојевић 6, Николић 6.

ФРУШКА ГОРА: Мандић 7, Обреновић 7, Копуновић 7 (Каранфиловић 6), Ђурђевић 6, Тешић 7, Бежановић 6, Бррињи 7, Миловановић 7, Цвијановић 8, Рокса 8 (Коларовић 6), Видаковић 7.

Зека Буљубаша - Обилић 3:2 (0:1)

Равњанци заслужено славе после добре игре.  Фаворизовани гости из Кукујеваца мало су показали, мада имају засигурно најбољи састав у лиги. Још у првом полувремену, које су завршили вођством, играли су одлично, али у наставку све је било у знаку домаћина.

М. Станковић

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, судија Бјелан (Хртковци). Стрелци: Беловуковић у 50. (из пенала), Ђокић у 55. и М. Мартиновић у 89. за Зеку Буљубашу, Дробњак у 44. и Д. Јанковић у 65. минуту за Обилић. Жути картони: Кукић, М. Мартиновић (Зека Буљубаша), Ј. Микић, Болић, Д. Јанковић, Дробњак, Милосављевић (Обилић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Николић, Д. Мартиновић, Н. Павловић, Беловуковић, Кукић, Беговић, Ђокић, Драгић, Крстић, М. Мартиновић, Турудић (Живковић).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Басташић, М. Зец, Медић, Ј. Микић, Милосављевић, Болић, А. Зец, Дробњак, Р. Микић, Д. Јанковић.

Сремац (Б) - Трговачки 3:0 (3:0)

Играчи Трговачког нису искористили неколико изванредних прилика. Али, зато су домаћи успели да постигну три лепа гола после почетничких грешака гостујуће одбране.

С. Војновић

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, судија Неговановић (Сремска Митровица). Стрелци: С. Мијатовић у 14, З. Смајић у 23. и М. Мијатовић у 31. минуту.

СРЕМАЦ: Коларевић, Шумаруна, Вранов, Чавић, Субић (Леваја), Н. Смајић, З. Смајић, М. Мијатовић, С. Мијатовић, Бибић (Ђорђевић), Папуга (Милијаш).

ТРГОВАЧКИ: Манојловић, С. Ђокић (Лукић), Королија, Н. Николић, Аћимовић, Матаруга, А. Ђокић (Ћетковић), С. Николић, Мијатовић (Тот), Крнетић, Дрча (Париповић).

Једнота - Ердевик 0:6 (0:4)

Права првенствена утакмица. По игри и шансама, гост из Ердевика је заслужио још убедљиву победу, а домаћини,  по ко зна који пут, потпуно немоћни.

Е. Хрчек

ШИД: Игралиште Једноте, судија Тадић (Сот). Стрелци: Ширадовић у 6. и 43, Стамболија у 24. и 39, Тргић у 65. и Јелчић у 91. минуту.Жути картони: Мајхер (Једнота), Јелчић (Ердевик).

ЈЕДНОТА: Мајхер, Даниловић, Р. Котарлић, Станкић, Грујић, Полуга, Небојша Јакшић, Миочиновић, Дрљача, Миљеновић, Јовановић.

ЕРДЕВИК: Мергл, Љиљак (Тргић), Вукадиновић, Јелчић, Јовановић, Штрбац, Ширадовић, Мариновић, Радић, Стамболија, Шолаја.

Јединство (Р) - Бикић 0:0

Играо се добар фудбал, чврст,мушки.  Гости су играли организовано у одбрани, са жељом да не приме гол. Домаћи су играли нападачки. Неколико пута су опасно угрозили гостујућу мрежу, али на крају остало је неполураних 0:0.

З. Јовић

РУМА: Игралиште Јединства, судија Бошковић (Салаш Ноћајски).Жути картони: Јовић (Једиунство), Васић, Ђорђевић, Бајрами, Г. Момчиловић (Бикић).

ЈЕДИНСТВО:  Кухар 7, Ерор 6 (Мађешић 6,5), Јовић 7, Греч 7, Милић 7, Паунковић 6,5, Арачић 7 (Мудрић 6), Маyарац 7  (Недић), Рек 6, Илић 7, Радојчић 6.5.

БИКИЋ: Стојадиновић 7, Васић 6,5, Г. Момчиловић 7, Девић 7 (Баштић), Д. Момчиловић 7, Јовичилић 6, босанац 7, Бајрами 6,5, Добрић 6, Ђорђевић 6,5.

Змај - Слога (Ч) 8:2 (6:1)

Гости су се бранили, и допутовали су у Ноћај са само десет играча. Домаћи су имали сталну теренску инцијативу много пропуштених шанси.  Изванредан гол постигао је Витас у 47. минуту са 20 метара из слободног ударца. Лопту је посло испод саме пречке.

Б. Богдановић

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, судија Петровић (Шид). Стрелци: Илић у 17, Витас у 19, 31. и 47, Јеликић у 33. и 35,  М. Пармаковић у 40. И Зацкалицки у 72. за Змај, а Слободан Кекић у 11. (из пенала) и Савић у 77. минуту за Слогу.

ЗМАЈ: Кљајић 6, Јесретић 7, М. Сретеновић 6, В. Симеуновић 7, Божјаковић 7, М. Пармаковић 7, Чупић 7, Витас 8, Зацкалицки 7, Јеликић 8, Илић 7 (Бугарски 7, А. Сретеновић).

СЛОГА: Пејаковић 6, Петковић 6, Малић 6, Арамбашић 7, Маричић 7, Зец 6, Слободан Кекић 7, Савић 6, Благојевић 6, Цвјетић 6.

Фрушкогорац - Слобода 5:0 (2:0)

Јесењи лидер је освојио сва три бода против Шашинчана, који су допутовали са само десет играча. На крају , гости могу бити задовољни резултатом. Манђелошани су играли одличан фудбал.

В. Цвјетић

МАНЂЕЛОС: Игралиште  Фрушкогорца, судија Цвјетић (Чалма). Стрелци: Панић у 29, 38. и 81, Душан Грабић у 49. и М. Гајић у 59. минуту . Жути картони: Ђукић, Јошић (Фрушкогорац), Топић, Станојевић (Слобода).

ФРУШКОГОРАЦ: Угљешић 8, Жижић 8, Драгољуб Грабић 8, М. Трнић 8, Ђуричић 8, Душан Грабић 8, Јошић 8, Ж. Ђорић 8 (Лукић 8), Панић 9 (М. Гајић 8), Мачкић 8 (Ђукић 8), Р. Крстић 8 (Лужајић 8).

СЛОБОДА: Вуковић 6, Шулаја 6, Антонић 6, Змијанац 6, Топић 6, Б. Ристановић 6, Познан 7, Топаловић 6, Мијатовић 6, Станојевић 6.