Међуопштинска лига Срем–запад: „Обућари” разиграни у наставку

​​​​​​​Фрушка гора - Обилић 5:2 (1:1)
lopta_u_mrezi_1

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 100, судија Цвјетић (Чалма). Стрелци: Самарџија у 30, Лошић у 46, Стоиљковић у 51, Лазаревић у 85. и Ђапић у 86. за Фрушку гору, а Д. Јанковић у 29. и 57. минуту за Обилић. Жути картони: Грубјешић (Фрушка гора), Шућак (Обилић).

ФРУШКА ГОРА: Гојковић, Грубјешић, Стоиљковић, Божић (Цветићанин), Мијајловић (Боровћ), Рокса (Лазаревић), Вуковић, Тешић , Дејановић, Лошић (Поповић), Самарџија (Ђапић).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак, М. Зец (Стамболија), Басташић, Н. Илибашић, (Поповић) Ј. Микић, Дробњак (Ускоковић), Р. Микић, Радивојшић (Видовић), А. Зец, Јанковић.

Веома добра и занимљива утакмица, права првенствена. У првом полувремену домаћини су чак промашили и пенал. Медаковић је одбранио Вуковићу траљав шут.

Наставак је у потуности припао „обућарима”. Разиграли су се врсни стрелци Лошић, Стоиљковић, Лазаревић и Ђапић, што је било довољно за убедљиву победу.

Д. Чучин

Бикић - Сремац (Б) 7:2 (4:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, гледалаца 150, судија  Ждињак (Шид). Стрелци: Добрић у 30, Милетић у 35, 37. и 54, Павић у 44. и Ранкић у 60. и 78. за Бикић, а Ерор у 73.и Ненадовић у 90. за Сремац. Жути картони: Павић (Бикић), Субић (Сремац).

БИКИЋ: Клисурић 8, Јовичилић 8, Д. Момчиловић 7, Г.  Момчиловић 9,  Девић 8, Павић 8, Бајрами 8 (Кљајић 7), Кнежевић 8 (Секулић 7), Ранкић 9 (Силаковић 7), Милетић 7 (Кладушић 8), Добрић 9 (Недић 7).

СРЕМАЦ: Гледић 6, Чавић 6, Вранов 5, Алексић 5, Остојић 5, Субић 6, Н. Смајић 6, З. Смајић 6, Мијатовић 6 (Видовић), Субић 6 (Ненадовић 6), Ерор 7 (Дмитров).

Утакмица, у којој су домаћини били много бољи ривал, у првом полувремену, су постигли чак четири гола. У наставку су гости примили још три гола, а опуштање  домаћина, су искористили да постигну чак два гола.

Б. Басрак

Слога (Ч) - Трговачки 1:5 (1:2)

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, гледалаца 50, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Слободан Кекић у 28. за Слогу, а Дрча у 13. и 21, Ђурић у 65. и 78. и Петровић у 70. минуту за Трговачки. Жути картони: Вуковић, Н. Николић, Ђурић (Трговачки). Црвени картон: Антонић (Слога).

СЛОГА: Арамбашић, Плавшић (Моцоња), Цвјетић, Бојанић, Богосављевић, Драгановић, Зец, Слободан Кекић (Антонић), Славко Кекић, В. Кекић, Секулић.

ТРГОВАЧКИ: Вуковић, Ђокић, Ђорђевић, Н. Николић (Станић), Дебељак, Ђурић, Малешевић, Мијатовић (Недић), Петровић (Чубра), Дрча (Сладојевић), Галетић (Гргић).

Обе екипе играле добро, а гост играо много борбеније у другом полувремену и плод такве игре су још три гола у мрежи Арамбашића.

Г. Малешевић

Једнота - БСК  0:3 (0:2)

ШИД: Игралиште Једноте, гледалаца 100, судија Бјелан (Хртковци). Стрелци: Скорупан у 37, Ж. Ћирић у 41.и Смајловић у 72. минуту. Жути картони: Смиљић, Ђорђевић, Радоњић (Једнота), Д. Племић (БСК). Црвени картон: Н. Котарлић (Једнота).

ЈЕДНОТА: Стојадиновић, Ђурђевић, Шипка, Шумаруна (Недић), Р. Котарлић, Радоњић, Ханчовски (Шолаја), Ђорђевић, Думитровић, Поповић, Н. Котарлић (Петровић), Смиљанић.

БСК: П. Кованџић, Т. Племић, Ивковић (Д. Лакетић), Мрвичин, Д. Племић (Јакшић), Драгојевић, Скорупан, Цвјетић (А. Племић), Б. Ћирић, Смајловић, Ж. Ћирић.

Млађани Шиђани нису се могли супроставити далеко искуснијој екипи из Бешенова. Јесте играли су борбено, али то није било довољно ни за почасни гол нити за планирани бод.

П. Л. - Е. Х.

Граничар (А) - Зека Буљубаша 1:2 (0:2)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Познан (Рума). Стрелци: В.  Мијановић у 54. за Граничар, а Беловуковић у 32. и Копуновић у 44. минуту за Зеку Буљубашу. Жути картони: Васиљевић (Граничар), Копуновић, Христов (Зека Буљубаша).

ГРАНИЧАР: Козељац 7, Васиљевић 7, Трлајић 7, Симић 7, Папуга 6, Радмановић 7, В. Мијановић 7, Старчевић 7, Андришка 7, Н. Мијановић 7 (Бојанић), Миличић 7 (Кулачанин).

ЗЕКА БУЉУБАША: Христов 7, Беловуковић 8, Н. Павловић 7, Белић 7, Д. Павловић 7, Вуга 7, Самарџић 7 (Мартоновић 7), Симић 7, Виторовић 7 (Николић), Ч. Миловановић 7 (Тодоровић), Копуновић 9 (Станковић 7).

Фгудбалери Граничара, ушли су у меч опуштено као да су бодове унапред освојили.Тако су и прошли. Гости  постигли два гола у првом полувремену, а у наставку када су домаћини покушавали на све начине да преокрену резултат, мирно су комбиновали, опредлили се за одбрану своје мреже. Прмили један гол, али су на крају заслужено освојили сва три бода.

П. Симић

Словен - Слога (В) 0:0

РУМА: Стадон Словена, гледалаца 200, судија Блажон (Рума). Жути картони: Самарџић, Јовић, Калајџић (Словен), Д. Марковић, Вукомановић, Бежановић (Слога).

СЛОВЕН: Васовић 8, Кљајић 7, Бјелобрк 7, Калајџић 8, Јовић 7, Самарџић 7, Батало 8, Батањски 7 (Бирињи), Бероња 7 (Ерор), Топић 7 (Ромић 6), Влајин 7 (Адамовић 7).

СЛОГА: Дер 7, А. Марковић 7, Бранковић 7, Вукомановић 8, Гемери 8 (Бошковић 7), Цвијановић 7 (Вучковић 7), Трајковић 7, Пуповац 8, Ристановић 7 (Ристић), Д. Марковић 7 (Бежановић 7).

Права првенствена утакмица. Чврства и борбена игра ривала. И по две праве шансе на обе стране.

М. Ивошевић

Фрушкогорац - Слобода 4:0 (1:0)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Галић (Сремска Митровица).Стрелци: Кочић у 43, Грабић у 70.и Мачкић у 80. и 83. минуту. Жути картони: М. Гајић (Фрушкогорац), Змијанац, Томић (Слобода).

ФРУШКОГОРАЦ: Херцег 7, Н. Гајић 7, Вукојевић 7, И. Ђорић 7, Кочић 8, Ж. Ђорић 8, Душан Грабић 8, М. Гајић 7, Трнић 7 (Тодић), Ђуричић 7 (Тешановић), Мачкић 8 (Ђ. Крстић, Младеновић).

СЛОБОДА: Ивановић 7, Милановић 6, Станојевић 6, Тепшић 6, Антонић 6, Томић 6, Недељковић 6 (Алинчић), Чевизовић 6 (Мијатовић), Змијанац 5 (Петровић), Жегарац 5 (Милетић), Радојчић 6 (Маленковић).

И поред тога што су домаћини били много бољи ривал, гости, морају бити и задовољни, што су примили само четири гола. Уствари срећно су прошли. Могли су примити и више од десет погодака.

Голман Ивановић је спасио своју мрежу више од пет пута, сјајним одбранама.

В. Цвјетић

БИКИЋ ДО: Бикић - Сремац (Б) 7:2, АДАШЕВЦИ: Граничар - Зека Буљубаша 1:2, РУМА:  Словен - Слога (В) 0:0, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Слобода 4:0, ЧАЛМА: Слога - Трговачки 1:5, ШИД: Једнота - БСК 0:3, РУМА: Фрушка гора -Обилић 5:2.

1. Бикић               2      2      0      0      9:3    6

2. БСК                  2      2      0      0      6:1    6

3. Фрушкогорац   2      1      1      0      5:1    4

4. З.Буљубаша    2      1      1      0      2:1    4

5. Трговачки        2      1      0      1      5:2    3

6. Фрушка гора   2      1      0      1      6:4    3

7. Граничар (А)   2      1      0      1      3:2    3

8. Слобода          2      1      0      1      2:4    3