МЕЂУОПШТИНСКА СРЕМСКА ЛИГА – ЗАПАД: Хет-трик Пармаковића

Фрушка гора - Зека Буљубаша 0:3 (0:3)
fudbal lopta pix

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 100, судија Мишкулин (Рума). Стрелац: Пармаковић у 14, 17. и 26. минуту.

ФРУШКА ГОРА: Радивојевић, Каранфиловић, Ђапић, Катић, Влајсевић, Пузић, Љубинковић, Бежановић, Путник, Новаковић, Дражић.

ЗЕКА БУЉУБАША: Дудић, Турудић, Копуновић, (Кукић), М. Беговић, (Павловић), Белић, Беловуковић, Ч. Миловановић, (Боровац), У. Беговић, (Миросалав Банчевић), М. Пармаковић, Милан Банчевић, Будечевић, (Крстић).

Прво полувреме било је у знаку Пармаковића.Први гол је постигао пошто је избегао офсајд замку домаће одбране, а потом је лагано матирао искусног Радивојевића. Други гол је био рутински, иако је Радивојевић покушао у паду, лежећи, да спречи лопти пут у мрежу. Онда следи центаршут у казнени простор домаћина, и опет је Пармаковић био најбржи у букету играча. Чак је надвисио и голмана Радивојевића.

У наставку домаћини су играли са десет играча, јер је Катић самоиницијативно напустио игру, како би стигао да суди у Витојевцима, а на клупи домаћих није било замена.

Д. Чучин

ЛСК - БСК 4:2 (4:1)

ЛАЋАРАК: Игралиште ЛСК-а, гледалаца 100, судија Николић (Рума). Стрелци: Шћурк у 14. и 27, М. Босанчић у 24. (из пенала) и Лацковић у 40. за ЛСК, Петровић у 42. и Митровић у 60. минуту за БСК.Жути картони: Шћурк (ЛСК), Б. Ћирић, Петровић, Скорупан (БСК).

ЛСК: Симеуновић, Шћурк, Савић, Лацковић, Босанчић, Гршић (М. Дронић), Петковић, Мирков (Радишић), Милићевић, Требовац, Рибић.

БСК: Коплић, Т. Племић, Б. Ћирић, Петровић, Новаковић, С. Племић, Скорупан, Зељковић, Митровић, Ж. Ћирић, А. Племић.

Била је то добра првенствена утакмица. Играчи ЛСК-а су могли на крају тријумфовати и убедљивије, бар са још два, три гола разлике. Али, постигли су четири гола у првом делу. Гости су били нешто ангажованији у наставку, али недовољно за било какав преокрет.

Д. Милићевић

Обилић - Граничар (К) 1:1 (0:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, гледалаца 100, судија Мушицки (Рума).Жути картони: Болић, Дробњак (Обилић), Петрић (Граничар).Црвени картон: Митровић (Граничар).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак, Кончар (Миросављевић), Девић, Болић, Војновић, Дробњак, М. Зец, Медић, Ј. Микић, А. Петровић (Р. Микић).

ГРАНИЧАР: Јовић, Петрић (Ковачевић), Митровић, Врањковић, Дејан Печеница, Дарко Печеница, Сушић (Стефановић), Радовановић, Шојић (Владисављевић), Н. Симић (Белић), Недимовић.

Ривали су одиграли доста добру утакмицу.Кукујевчани су и по пети пут ремизирали, и тако у овом делу првенства остали једини непоражени.По игри гости заслужили освојени бод.Мада су се стрелци обе екипе неколико пута поштено  испромашивали.

С. Марић

Срем (СР) - Бикић 1:3 (0:0)

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 150, судија Познан (Рума).Стрелци: Небојша Вићентић у 86. за Срем, а Радмановац у 49. и 65. и Добрић у 76. минуту за Бикић.Жути картони: Никола Вићентић (Срем).Црвени картон: Јовичилић (Бикић).

СРЕМ: Томашевић 7, Васиљевић 7 (Ненадовић), Младеновић 7, Иносављевић 7, Љ. Копрић 7, Марјановић 7, Јовић 7, Д. Копрић 7 (Никола Вићентић 7), Небојша Вићентић 7, Грубиша 7.

БИКИЋ: Матић 7, Сарић 7, Шумаруна 7, Басрак 7 (Бајрами 7), Н. Смајић 7, З. Смајић 7, Ђорђевић 7, Балаћ 7 (Радмановац 9), Јовичилић 7, Добрић 8, Ђурђевић 7.

Домаћини док су имали снаге били су равноправан ривал.Онда је младог Балаћа заменио искусни Радмановац, који је у наставку постигао два гола.

С. Голубовић

Ердевик - Граничар (А) 0:3 (0:1)

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Грујичић (Сремска Митровица). Стрелци: Шибалић у 24. и 92. и Старчевић у 85. минуту.Жути картон: Ширадовић, Поважан (Ердевик), Васиљевић, М. Малић (Граничар).

ЕРДЕВИК:  Панић, Томан, Вукадиновић (Маодуш), Ганић, Јелчић, Шили, Штрбац, Ширадовић, Поважан, Марчок, Васић (Шолаја).

ГРАНИЧАР: Кукуљ, М. Малић, Ж. Малић, Васиљевић, Старчевић, Ђачанин, Радмановић, Нешковић, Вујић, Миличић, Шибалић.  Адашевчани су успели да освоје сва три бода. Славили су мало изненађујуће, убедљиво, јер су у овом мечу домаћи важили за фаворита. Код 1:0 за госте, судије су поништиле Ердевику регуралан гол, и после тога као да су се домаћини предали. Најзаслужнији за победу Адашевчана био је Шибалић, двоструки стрелац.

С. Матијевић

Змај - Јединство (Р) 0:3 (0:2)

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, гледалаца 150, судија Цвијетић (Чалма).Стрелци: Лошић у 17, Адамовић у 24. и Јеж у 68. минуту.Жути картон: А. Сретеновић (Змај).

ЗМАЈ: Марјановић, Синђић, В, Симеуновић, Ђурчић, М. Тојић (Витас), Бугарски, Кљајић, Ђукић, А. Сретеновић, Тојић, М. Трифковић.

ЈЕДИНСТВО: Цветковић, Сремчевић (Мађешић), Цвјетичанин (Ерор), Јеж, Јовановић, Лошић (Илић), Адамовић, Момчиловић, Војчанин, Самарyић, Вујовић.

Била је то чврста, отворена, борбена и жива утакмица, у којој су играчи Јединства, ипак, рутински славили. Били су бољи ривал у току целе утакмице. Од дреса Змаја опростио се, али и од активног играња фудбала, Љубиша Витас.

М. Трифковић

Хајдук (В) - Бачинци 7:0 (2:0)

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 100, судија Тадић (Сот).Стрелци: Ветеха у 19. и 65,  Грујичић у 22, Радовановић у 48, Томшчић у 54, Петаковић у 62. и Дамјановић у 80. минуту.

ХАЈДУК: Митровић 7, Б. Ковачевић 7, Бакајлић 7, Кузмановски 7 (Стојковић 7), Радовановић 7, (Дамјановић 7), Марјановић 7 (С. Гавриловић 7), Грујичић 7, Ветеха 7, Петаковић 7 (Ђорђевић 7), Петровић 7 (Томшчић 7), Перић 7.

БАЧИНЦИ: Божичковић 5, Тубић 6, М. Босанчић 6, Д. Радивојшић 6, Блажановић 6, Мијановић 6, Јовановић 6, Андрић 6, Вурдеља 6, Калинић 6, У. Радивојшић 6.

Домаћии су славити према очекивању и то убедљиво.Али, утакмица је била занимљива и пуна борбености. Домаћини су пропстили још неколико одличних шанси.

С. Томашевић

АРУМА: Фрушка гора - Зека Буљубаша 0:3, НОЋАЈ: Змај -Јединство (Р) 0:3, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Граничар (К) 1:1, ЕРДЕВИК: Ердевик - Граничар (А) 0:3, ЛАЋАРАК: ЛСК - БСК 4:2, СРЕМСКА РАЧА: Срем - Бикић 1:3, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук – Бачинци 7:0.

1. Хајдук (В)      13     11     1      1           52:7     34

2. Јединс. (Р)     13     11     0      2           29:9     33

3. Обилић  13     8      5      0                   29:10   29

4. Граничар (К)  13     9      1      3           30:15   28

5. З. Буљуб.      13     9      1      3           28:12   28

6. Бикић    13     7      2      4                   30:18   23

7. ЛСК      13     5      0      8                   19:24   15

8. Гранич. (А)    13     5      0      8           20:26   15