МФЛ Рума – Ириг – Инђија – Стара Пазова: Убедљиви Јазачани

У доста занимљивој игри фудбалери из Јаска били много бољи.
lopta1

Слога (М) - Цар Урош 0:4 (0:2)

МАРАДИК: Игралиште Слоге, судија Николић (Рума).Стрелци: јуришић у 10, 50. и 83. и Опачић у 32. минуту. Жути картони: Детелин (Слога), Родић (Цар Урош).

СЛОГА: Перић 9, Радовановић 7, Гудаловић 7, Радошевић 9, Детелин 9, Ранков 8, Мишчевић 7 (Фајин), Новаковић 7, Мујић 7, Ђокић 7, Сибинкић 7.

ЦАР УРОШ: Губрански 9, Родић 8, Спасојевић 7, Бојић 8, Јуришић 9, Опачић 8, М. Вукмировић 7, Паповић 9, Ракита 8, Тешић 8 (Јоцић), Младеновић 8 (Шмит).

Постигли  су четири гола и имали још неколико лепих прилика. Домаћини су имали неколико полу -  шанси, и то је све.

З. Давидовски

Јединство (К) - Планинац 1:0 (1:0)

КРАЉЕВЦИ: Игралиште  Јединства, судија Тодоровић (Инђија).Стрелац: М. Н. Лазаревић у 8. минуту. Жути картони: Остојић, М. Н. Лазаревић, Вилотић (Јединство), Степанов, Бескимхајоли (Планинац).

ЈЕДИНСТВО: Јокић 8, Бељин 8, Цвитичанин 8, Томић 7, Степановић 8, Остојић 8, Зељајић (М. Ј. Лазаревић), Нешковић 9, Поповић 8, Вилотић 8, С. Лазаревић 8, М. Н. Лазаревић 9 (Симић).

ПЛАНИНАЦ: Иванушић 7, Бешкин 7, Живанчевић 7 (Малешевић), Ђукић 8, В. Марковић 7, Степанов 8, Петровић 7, Деспи 7, Ћирић 7 (Бескимхајоли), Илић  8 (Пантелић, Конго).

Домаћини су играли чврсто у одбрани и брзо у нападу. Једини погодак постигао је М. Н. Лазаревић после слободног удраца с 20 метара.Лопта је прелетела живи зид гостију и завршила у мрежи.

Ђ. Ђерић

Граничар (Г) - Слога (К) 8:0 (3:0)

ГРАБОВЦИ: Игралиште  Граничара, судија Ћирић (Инђија).Стрелци: Јовић у 11. и 36, Митровић у 43, 75. и 78, Вукашиновић у 61, Костић у 87.и Таборовић у 89. минуту.Жути картон:  Костић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Мијалчић- (Пауновић), Лазић 8 (Цветковић), Ристивојевић 8, Вукашиновић 7, Костић, Јовић 8 (Ђорђић), Таборовић 8 (Митровић 9, Букорац 8, Рајачић 8, С. Јовановић 7.

СЛОГА: Д. Јовановић 6, С. Јовановић 6, Митровић 5, Урошевић 5, Голубовић 6, Великић 7, Миловановић 5, Бурсаћ 5, Станојевић 5, Белегишанин С. Урошевић 6 (Топић 5).

Гости су се како тако држали до 30 минута, а потом потпуно стали. Грабовчани су могли славити још и убедљивије.

В. Самарџић

Фрушкогорац - 27. октобар 4:0 (1:0)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште  Фрушкогорца, судија Арамбашић (Рума).Стрелци: Павловић у 45. (из пенала) и 52, Миоковић у 55. и Поповић у 88. минуту.

ФРУШКОГОРАЦ: Грубић, Поповић, Кнежевић, Зец, Малетић, Павловић, Б. Граовац, Дакић, Гојковић,  Бакић (Радвањ), Миоковић, Самарџија.

27. ОКТОБАР:  Павин, Михајлик, Митрић, Радојчић, Варга, Станковић, Јовић, Б. Бирињи, С. Јухас, Мишјовановић, (Суломор), Сабо.

Домаћини су имали безброј прилика, па је коначан резултат  морао бити далеко убедљивији.

Б. Кнежевић

Борац (Ј) - Војводина 1:4 (0:3)

ЈАРКОВЦИ: Игралиште Борца, судија Данчуло (Инђија).Стрелци: Симеуновић у 60. за Борац, Талировић у 3. и 43, Калушевић у 38. и Бјеливук у 83. минуту.

БОРАЦ: Капоновић, Димитријевић, Радоњић, Дробац, Милић, Бомештар, Тучић (Бељић), Митровић, Наранџић, Симеуновић, Миљуш.

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Калушевић, М. Бизумић, Црнојакић, Бенежан, Ристић, Георгијевић (Јанковић), Николић, Талировић (Бјеливук), Грубјешић (Б, Бизумић), Шкорић.

Потпуна доминација играча Војводине. Постигли су четири гола, а промашили бар још пет-  шест лепих прилика и пенал. Гости могу бити и задовољни коначним резултатом.

М. Стевановић

Борац (С) - Полет 0:4 (0:1)

СТЕЈАНОВЦИ: Игралиште Борца, судија Јовановић (Грабовци).Стрелци: Марковић у 11, Перић у 55, Н. Петровић у 65. и Стевановић у 86. минуту. Жути картон: Васић (Полет).

БОРАЦ: Шевић 8 (Душан Јанковић), Л. Јанковић 7, Дејан Јанковић 7, Кресојевић 7, Нинковић 7, Богнар 7, Милојевић 7, Торњански 7 (Недић), Лукић 7, Шивољски 7, Ратковић 7.

ПОЛЕТ: Вељовић 7, Лозанчић 8 (Цвијановић 7), Јовић 8, Стевановић 8, Марковић 8, Марић 8, Дамјановић 7 (Јандрић 7),  Живић 7 (Н. Петровић 7), Видић 8, Милетић 7 (Васић 7), Перић 8.

Да на свом голу домаћин није имао сјајног голмана Шевића, сигурно би доживели праву катастрофу. Уствари млађани домаћи тим није могао парирати искусним гостима из Никинаца.

Д. Нинковић

Резултати:

КРАЉЕВЦИ: Јединство - Планинац 1:0, МАРАДИК: Слога - Цар Урош 0:4, СТЕЈАНОВЦИ: Борац - Полет 0:4, ГРАБОВЦИ: Граничар - Слога (К) 8:0, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - 27.октобар 4:0,  ЈАРКОВЦИ: Борац -Војводина 1:4. Доњи Петровци су били слободни.