МО лига Срем: Контрама изненадили лидера

Пећинчани су били бољи ривал, али гости су извели две контре, и Максимовић је обе претворио у голеве.
fudbal, pixabay

Доњи Срем - БСК 1:2 (1:1)

ПЕЋИНЦИ:  Стадион Сувача, гледалаца 200, судија Мишкулин (Рума). Стрелци: Савковић у 35.за Доњи Срем, а Максимовић у 32. и 60.минуту за БСК. Жути картони: Б. Ћирић, Стојановић, Ивковић (БСК). Црвени картони: Новић (Доњи Срем), Цвјетић (БСК).

ДОЊИ СРЕМ: Јелача, Савковић, Н. Митровић, Љубојевић (Стојиљковић), Весић, Дроњак, Обреновић (Радивојевић), Новић, Ристивојевић, Радовановић, Марковић.

БСК: Шовљански, Т. Племић, Мрвчин, Ивковић, М. Лакетић, Смајловић, Д. Племић (Стојановић), Драга Максимовић, Цвјетић, Б. Ћирић (Божић), Ж. Ћирић (Родић).

Тако су гости однели сва три бода и направили изненађење кола. Домаћем тиму недостајао је Новић, који је за десет минута зарадио два жута картона.

М. Гмизић

Граничар (О) - Хајдук (В) 0:0

ОБРЕЖ: Стадион Граничара, гледалаца 100, судија Шљепица (Нови Бановци).Жути картони: Ковачевић, Антуновић (Хајдук).Црвени картон: С. Гавриловић, са клупе (Хајдук).

ГРАНИЧАР: Самарyић 7, С. Михајловић 7 (Кнежевић 7), Николић 7, Петковић 7, С. Јовановић 7, Дражић 7, Гмизић 7, Петровић 7, Лисулов 7, Лазић 7, Н. Живановић 7 (Бојић 7).

ХАЈДУК: Митровић 7, Ковачевић 7, Ђођевић 7 (Личанин 7), Њежић 7 (Антуновић 7), В. Гавриловић 7, Грбатинић 7, Ветеха 7, Грујичић 7, Станковић 7, Радовановић 7 (Дамјановић 7), Перић 7.

Обе екипе играле добро.створиле низ прилика. И да су стрелци обе екипе заиста били непрецизини. Па коначан резултат је и најреалнији.

Д. Орловић

Слога (В) - Напредак (Ж) 0:1 (0:0)

ВОГАЊ: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија  Љубинковић (Румаи).Стрелац: Н. Божић у 88. минуту. Жути картони: Мијатовић (Слога), Трнић, Н. Божић (Напредак).

СЛОГА: Мачак 7, Плавшић 7, Бранковић 7, Милановић 7, Јовић, 7, Савић 7, Гемери 7, Зељковић 7 (Мијатовић 6), Недић 7 (Витас 6), Недић 7, Мудрић 6, Ристановић 7 (Љубинковић 6).

НАПРЕДАК: Крнић 7, Секулић 7, Н. Божић 7, Радић 7, Гемери 7, М. Божић 7, Вучетић 7, Трнић 7, Бузаш 7 (В.Југовић), Вујевић 7 ( Вишњић), Топић 7.

Утакмица, у којој су домаћини имали макар бод, а онда је на сцену ступио Н. Савић који је из шута с 20 метара погодио празан део домаће мреже. И тако су Жарковчани ни криви ни дужни однели сва три бода.

Г. Васић

Зека Буљубаша - Крушедол  0:2 (0:1)

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, гледалаца 100, судија Бањанин (Моровић). Стрелци: Радуловић у 35. и Ћук у 70. минуту.

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 7, Беговић 7, Белић 7, Павловић 7, Тојић 6, Јовановић 7, Добо 7, Николић 7, Симеуновић 6, Копуновић 7 (Симић 6), Станковић 7.

КРУШЕДОЛ: Тувеyић 7, Поткоњак 7, Миланов 8, Клајић 7, Вучетић 7, Моравек 8, Плећаш 8, Ћук 8, Радуловић 8, Милошевић 7, Марчетић 7 (Цурковић 7).

Гости из Крушедола заслужено носе бодове кући.Били су бољи ривал, постигли су само два гола, а могли су много више. Домаћини су играли стихијски и без праве шансе.

Ж. Релић

Митрос - Фрушка гора 3:0 (2:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Митроса, гледалаца 100, судија Мијановић (Адашевци). Стрелци: Малиновић у 17. и 90. и Симјановски у 28. минуту. Жути картони: Симјановски (Митрос), Грубјешић, Дејановић (Фрушка гора).

МИТРОС: Никшић 7, Н. Стојановић 7, Сантовац 7, Панић 8, Грбић 8, Малиновић 9, Бабић 8, Матаруга 8 (Николић 7), Мирковић 8 (Вукотић 7), С. Симјановски 9, Крстић 7(Макитановић 7).

ФРУШКА ГОРА: Мандић 6, Божић 6, Грубјешић 6, Вучковић 7, Марјановић 7 (Маринковић 7), Тешић 6 (Цветићанин 6), Мијајловић 6, Анђелић 6, Вуковић 7, Дејановић  (Вејновић 7), Перић 6.

Месари су заслужили по игри и убедљивију победу .Симјановски и Малиновић су одбрану гостију  просто разбили. Сви голови су постигнути из израђених акција које су створили Малиновић и Симјановски.

Р. Петковић

Младост (Б) - Слога (Ч) 2:1 (0:0)

БУЂАНОВЦИ: Игралиште Младости, гледалаца 100, судија Ипач (Марадик).Стрелци: Салиховић у 68. и Чикић у 90.(из пенала) за Младост,а  Зец у 88. минуту за Слогу. Жути картони: А. Симић (Младост), Славко Кекић, Моцоња (Слога).

МЛАДОСТ: Стевић 7, Салиховић 8, Д. Симић 8 (Југовић 7), Љубинковић 7, Чикић 6 (Лилић 6), А. Симић 6, Лукић 6, Корашић 6, Радовић 7, З. Кривошија 8, Божичковић 7.

СЛОГА: Зељковић 6, Топић 6, Тимотијевић 6, Драгановић 6, Арамбашић 6, Богосављевић 6, Моцоња 6, Зец 7 (Слободан Кекић 6), Славко Кекић 7, Секулић 7, Антонић 6.

Најинтеранстнији део утакмице је био у финишу меча, када су гости изједначили, а потом је судија Ипач, мало престрого досудио пенал у последњем минуту игре, за домаћине. Тако је Младост дошла до три бода.

Б. Гвока

Обилић - Шумар 1:1 (1:0)

КУКУЈЕВЦИ: Стадион Обилића, гледалаца 100, судија Дујић (Сремска Митровица). Стрелци: А. Зец у 28. за Обилић, а З. Миличевић у 80. минуту за Шумар.Жути картони: Меничанин, Ралић (Обилић), Н. Цвјетиновић (Шумар). Црврени картон: Милосављевић (Обилић).

ОБИЛИЋ: Медаковић 7, Рекић 7, М. Зец 7, Медић 7, Илибашић 7, Стефановић 7, А. Зец 7,  Радивојшић 7, Блажановић 7 (Ралић), Меничанин 7, Болић 7 (Милосављевић 6).

ШУМАР: Петковић 7, З. Миличевић 7, Бабић 7, Вукић 7, Врачевић 7, Јанковић 7 (П. Цвјетиновић 7),  Обрадовић 7, Теодоровић 7, Перић 7, Н. Цвјетиновић 7, Север 6.

Права првенствена утакмица. Чврства и борбена игра ривала. А у домаћем тиму није било слабог места у првом полувремену. У другом гости су играли много ангажованије и плод такве игре је изједначење.Али, домаћини су пропустили шансу са беле тачке да постигну још један гол. Стефановићев шут голман гостију Петковић је лако одбранио.

С. Марић

Фрушкогорац - Бикић До 3:3 (0:0)

МАНЂЕЛОС: Стадион Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Грозданић (Огар).Стрелци: Драгољуб Грабић у 59. и 86. и Јошић у 70. за Фрушкогорац, а Радмановац у 88. и 90. и Маливук у 89. минуту за Букић До. Жути картони: И. Ђорић, Трнић, Вукојевић (Фрушкогорац), Недић (Бикић До).

ФРУШКОГОРАЦ: Теодоровић 6, Петровић 6, Ђукић 6 (Вукојевић), Трнић 6, И. Ђорић 6, Душан Грабић 6, Драгољуб Грабић 7, Ж. Ђорић 6 (Јошић), Мачкић 6 (Недић), М.Гајић 6, Ђуричић 7.

БИКИЋ ДО: Матић 6, Курбалија 6, Папуга 6, Недић 6, Кладушић 6, Павић 6, Радмановац 8, Кљајић 6 (Маливук 7), Субић 6, Милетић 6, Добрић 6.

Веома добра, квалитетна и занимљива утакмица. Још у првом полувренену Манђелошани су требали да воде са два три-  гола разлике. Али, лопта једноставно није хтела у мрежу гостију. Наставак је у потуности припао домаћинима. У последњих неколико минута гости су постигли три гола, и тако откинули бод екипи Фрушкогорца.

В. Цвјетић

БУЂАНОВЦИ: Младост - Слога (Ч) 2:1, ПЕЋИНЦИ: Доњи Срем - БСК 1:2, ВОГАЊ: Слога - Напредак (Ж) 0:1, ОБРЕЖ: Граничар - Хајдук (В) 0:0, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Крушедол 0:2, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Бикић До 3:3, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос - Фрушка гора 3:0, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Шумар 1:1.