МО лига Срем: Жарковчани преузели врх

Гости су приказали очекивану партију, и лако су славили.
Napredak Zarkovci

Граничар (К) - Напредак (Ж) 0:3 (0:2)

КУЗМИН: Стадион  Граничара, гледалаца 100, судија Бањанин (Моровић).Стрелци: Љубинковић у 24. и 50. и Јовић у 40. минуту. Жути картони: Тошчић, Дрмановић (Граничар), Божић, Љубинковић, Вујевић (Напредак).

ГРАНИЧАР: Стевић 7, Ракић 7, Томшчић 6 (Влаисављевић 6), Дејан Печеница 5, Коњевић 5, Гомбар 5 (А. Симић), Барић 5 (Владисављевић 5), Зечевић 6, Дрмановић 5, Шојић 6, М. Симић 7.

НАПРЕДАК: Крнић 7, Секулић 7, Јовић 7, Катић 7, Савић 7, Пазарски 7 (С. Миљковић), Божић 7 (Мадацки),   Љубинковић 8 (Тица), Стојић 7, Деврња 7, Вујевић 7.

А, Кузминци су имали зицер у 3.минуту, али Дрмановић није погодио мрежу гостију са пет метара. И тако се агонија Граничара наставља.Треба напомонутии, и то, да су гости равно пре годину дана били на табели последњи, а сада су лидери.

Р. Папрић

Хајдук (В) - Граничар (О) 3:0 (2:0)

ВИШЊИЋЕВО: Стадион Хајдука, гледалаца 100, судија Стојшић (Шид).Стрелци: Вејновић у 24, Влаисављевић у 31.и Јурошевић у 67. минуту. Жути картон: Јурошевић (Хајдук).

ХАЈДУК: Митровић 8, Ђорђевић 8 (Болић), С. Хрчек 8, Петровић 8, У. Бошњаковић 8, Гверо 8, Влаисављевић 8, Вејновић 9, Јурошевић 6, Савић 7, Перић 7.

ГРАНИЧАР: Самарyић 7, Живић 7, С. Чавић 7, С. Јовановић 7, М. Д. Николић 7, М. Р. Николић 7, Жакула 7, Лисулов 7, Деврња 7, Црнковић 7.

Домаћини су створили више шанси, а постигли су само три гола, и заслужено славили против гостију из Обрежа, који су целу утакмицу одиграли са десет играча.

Р. Вејновић

ЧАЛМА: Слога - Фрушкогорац 2:3, КУЗМИН: Граничар - Напредак (Ж) 0:3, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос - Доњи Петровци 2:1, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Граничар (О) 3:0, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Бикић Дол 3:0, ПЕЋИНЦИ: Доњи Срем - Полет 0:4, РУМА: Фрушка гора - Брестач 0:0, ШАШИНЦИ: Слобода - Младост (Б) 0:4.