МО Срем: Општински дерби Пећинчанима

Заслужена победа Пећинчана. У општинском дербију  виђен је доста добар фудбал.
Donji Srem Pecinci

Доњи Срем - Граничар (О) 1:0 (1:0)

ПЕЋИНЦИ: Стадион Сувача, гледалаца 300, судија Грозданић (Ограр).Стрелац: Љубојевић у 34. минуту. Жути картони: Перишић, Марковић, Љубојевић (Доњи Срем), Балабан (Граничар).

ДОЊИ СРЕМ: М. Митровић, Љубојевић, Стојиљковић, Перишић, Штетић, Весић, Ристивојевић, Новић, Радивојевић (Чавић), Бероња (Дроњак), Марковић (Н. Митровић).

ГРАНИЧАР: Самарџић, Николић, Чавић, Наумов, Живановић, Балабан, Гмизић, Михајловић, Миличевић, Орловић, Лисулов (Јовановић).

Домаћин је био бољи за један гол, шут Љубојевића, с 30 метара у саме рашље, и то је одлучило победника.

М. Гмизић

Бикић До - Фрушка гора 2:0 (1:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикић Дола, гледалаца 100, судија Релић (Мартинци). Стрелци: Недић у 45.и Добрић у 75. минуту. Жути картони: Бајрами, Добрић (Бикић До), Матић, Марковић (Фрушка гора).

БИКИЋ ДО: Братић 7, Тепшић 8, Кладушић 7, Чобановић 9, Алексић 8, Павић 8, Басрак 7, М. Субић 7, Недић 8 (Мрваљевић 7), Радмановац 7, Бајрами 7 (Косановић 7), Добрић 7.

ФРУШКА ГОРА: Мандић 8, Кнежевић 6, Матић 6, Трнић 7 (Ћук), Мушицки 6, Мијајловић 7, Тешић 6, Боровић 6 (Маринковић 6), Марковић 6 (Божић), Самарџија 6.

Гости нису ималили снаге да парирају, премного јаким домаћинима. Недић је шутем с 20 метара лопту послао под пречку, а Добрић је лопту дочекао главом и само је спровео у мрежу.

Б. Басрак

Крушедол - Шумар 2:0 (1:0)

КРУШЕДОЛ: Стадион Крушедола, гледалаца 50, судија Суџум (Инђија).Стрелци: Тешић у 10. и Вукојевић у 77. минуту.

КРУШЕДОЛ: Тувеџић -, Поткоњак 7, Плећаш 8 (Јовановић 7), Пејић 8 (Марчетић 7), Миланов 8, Радуловић 7, З. Клајић 8, Тешић 8, Еркановић 7, Маравек 7, Вукојевић 7.

ШУМАР: Петковић 8, Врачевић 8, Ђокић 8, Трумић 7, Д. Вукић 7, Теодоровић 7, М. Вукић 7, Миличевић 7, Радовановић 7 (Зујић), Ћопић 8 (Деспотовић 7), Бабић 7.

Гости из Огара, добро, су и прошли.Домаћини су се поштено испромашивали.

Само је Никола Еркановић три пута излазио сам испред голмана гостију Петковића и сва три пута се спертљао и није послао лопту у мрежу гостију.

С. Радуловић

Хајдук (В) - Обилић 1:1 (1:0)

ВИШЊИЋЕВО: Стадион Хајдука, гледалаца 250, судија Мијановић (Адашевци).Стрелци: Ветеха у 25.за Хајдук, а Бертић у 48. минуту за Обилић. Жути картони: Њежић, Ветеха, Гавриловић (Хајдук), Стефановић, Илибашић (Обилић).

ХАЈДУК: Митровић 7, Арбић 7, Антуновић 7, Хрчак 7, Гавриловић 7 (Грбатинић), Њежић 7, Перић 7, Марјановић 7 (Кљајић), Ветеха 8, Јанковић 8, Маркопвић 7.

ОБИЛИЋ: Медаковић 7, Рудић 7, Илибашић 7, Медић 7 (Поповић 7), Ускоковић 7, Дробњак 7, Болић 7 (Бертић 7), Меничаноин 7, А. Зец 7, Стефановић 7, Радивојшић 7 (М. Зец).

У Вишњићеву виђен је борбен фудбал. Прави општински дерби. А, домаћини, су дошли у вођство, после одличне контре. Ветеха је био на правом  месту и лако је угурао лопту у мрежу Медаковића. Потом су домаћин лоптом уздрмали и стативу. А, у самом финишу гости су били у брзој контри.И мали су шансу да преокрену резултат.

С. Томашевић

Напредак (Ж) - Митрос 4:0 (1:0)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија Ипач (Марадик).Стрелци: Божић у 39. и 51, А. Вишњић у 81.и Савић у 93. минуту. Жути картони: С. Вишњић, Божић, Трнић, Миљковић (Напредак), Матаруга, Вукотић, Н. Стојановић, Владисављевић (Митрос).

НАПРЕДАК: Крнић 7, С. Вишњић 7, Вучетић 7, Трнић 7, Секулић 7, (А. Вишњић 7), Миљковић 7 (Јовановић 7), Ковачевић 7, Савић 8, Топић 7, Божић 9 (Јакшић), Б. Ристановић 7.

МИТРОС: Мошић 7, Матаруга 6, Н. Стојановић 6, Владисављевић 6, Панић 6 (Аћимовић 6, Вукотић), Малиновић 7, В. Симјановски 6, Грбић 6, Плавшић 6, С. Симјановски 7 (Мирков).

Био је то занимљив и допадљив меч. Права фудбалска представа у којој домаћи фудбалери  у потпуностои задовољили своје верне навијаче. Били су добри  у току целе утакмице. А, Божић, два пута, А. Вишњић и Савић, су били стрелци за домаћине, и у исто време и носиоци игре.Гости, једноставно, нису, могли да парирају, прилично разиграним домаћинима, који су у сваком тренутку знали шта хоће и шта морају да раде како би освојили драгоцене бодове.

Н. Крнић

БСК - Фрушкогорац 5:0 (2:0)

БЕШЕНОВО: Стадион  БСК-а, гледалаца 150, судија Селаковић (Лаћарак).Стрелци: А. Племић у 32, Мрвичин у 45, Ж, Ћирић у 57, И. Ћорић у 78. (аутогол), и Митровић у 87. минуту(из пенала).Жути картони: Д. Крстић, Н. Трнић (Фрушкогорац).

БСК: Теодоровић 7, Т. Племић 7, Мрвичин 7, М. Лакетић 7, Д. Племић 7, Виторовић 7,  Цвјетић 7,  А. Племић 7 (Митровић 7), Б. Ћирић 7 (Ивковић 7), Ж. Ћирић 7 (Лукић 7).

ФРУШКОГОРАЦ: Вуковић 5, Д. Крстић 6, С. Кусић 6,  Адреј Младеновић 6, Александар Младеновић 6,,  И. Ђорић 6, Вукојевић 6, М. Гајић 5, Н. Трнић 6, Драгољуб Грабић 7, Ђ. Крстић 6 (Недић)..

Иискусни домаћини су без већих мука савладали госте са убедљивих 5:0. И да су Бешеновци, били, мало прецизнији, могли, су постићи, бар још прет голова. М. Илић

Слога (Ч) - Зека Буљубаша 2:4 (1:0)

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, гледалаца 50, судија Бошковић (Салаш Ноћајски).Стрелци: Мајсторовић у 17. и Секулић у 60. за Слогу, а Галетић у 60.  Милан Копуновић у 58.  Павловић у 65. и М. Мартиновић у 90. минуту за Зеку Буљубашу. Жути картони: Антонић (Слога), Белић (Зека Буљубаша).

СЛОГА: Пејаковић, С. Кекић, Антонић,  Арамбашић, Зец, Мајсторовић, Драгановић, М. Кекић, Цвјетић, Секулић, Гојковић.

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић, Павловић, М. Беговић, Белић, Јовановић, Тојић, Д. Мартиновић (Николић), М. Мартиновић, Витас, Турудић (Галетић), Милан Копуновић (Јовановић).

Скоро рутинска победа гостију над неспремним  Чалманцима, који су ипак водили у првом полувремену. Могли, су, гости, славити, још, убедљивије, да су били мало прецизнији, пред голом голмана Пејаковића.

Г. Малешевић

Слога (В) - Младост (Б) 3:0 (1:0)

ВОГАЊ: Игралиште  Слоге, гледалаца 150, судија Стојаковић (Добринци).Стрелци: Драгичевић у 25, Цвијановић у 82.(из пенала) и Вучковић у 88. минуиту. Жути картони: Милановић, Недић (Слога), Љубинковић, Николић, Гвока, Бенежан (Младост).

СЛОГА: Печиљ, Бранковић, Бјелобрк, Јовић, Симић, Вучковић, Вукомановић, Драгичевић, Цвијановић  Недић, Милановић 7.

МЛАДОСТ: Симић, Божичковић, В. Југовић, Бенежан, Лукић, Николић, Милетић, Лилић (Бакић), Кривошић, Тешић (Гвока), Љубинковић (Кошутић).

Играчи Слоге лако су дошли до очекиване победе.Једноставно, домаћини, су , створили сијасет шанси, а искористили су само три.

Д. Вујић

ВОГАЊ: Слога - Младост (Б) 3:0, ПЕЋИНЦИ: Доњи Срем - Граничар (О) 1:0, ЧАЛМА: Слога - Зека Буљубаша 2:4, БЕШЕНОВО: БСК - Фрушкогорац 5:0, ЖАРАКОВАЦ: Напредак - Митрос 4:0, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Обилић 1:1, КРУШЕДОЛ: Крушедол - Шумар 2:0, БИКИЋ ДО: Бикић До - Фрушка гора 2:0.