МО Сремска лига – запад: Кухар одбранио два пенала

Домаћини су играли добар фудбал, али ни гости нису заостајали. Ипак, у првом полувремену јунак је био голман домаћих Кухар.
fudbal

Јединство (Р) - Змај 3:1 (2:0)

РУМА: Игралиште Јединства, судија Жидњак (Шид). Стрелци: Паунковић у 12, Илић у 41. и Маџарац у 89. за Јединство, а Илић у 81. минуту за Змај. Жути картони: Мађешић, Маринковић, Паунковић (Јединство), Јеликић, Илић, Тојић, В. Симеуновић (Змај).

ЈЕДИНСТВО: Кухар 7, Мађешић 7 (Рек 7), Ерор 7(Милић), Мирић 7, Паунковић 7, Маринковић 7, Арачић 7, Маџарац 7, Д. Вуковић 7, Радојчић 7, Илић 7 (Грбић).

ЗМАЈ: Кљајић 7, Јесретић 7 (А. Сретеновић 7), Тојић 7 (Р. Пармаковић), В. Симуновић 7, Јовановић 7, Божјаковић 7, М. Пармаковић 7, Зацкалицки 7, Ђуричић 7, Јеликић 7, Илић 7.

Одбранио је чак два пенала и био је најзаслужнији што је сачувано вођство домаћина у првом полувремену. У  наставку гости су играли на контре. Тојић је из волеј ударца погодио пречку. Гости су успели  да смање резултат, али Маџарац је у финишу утакмице потврдио победу домаћег тима.

З. Јовић

Слобода - Трговачки 0:0

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, судија Бошковић (Салаш Ноћајски).Жути картони: Милановић, Антонић, Станојевић (Слобода), дрча, Стојаковић, Трифуновић (Трговачки).

СЛОБОДА: Ивановић, Шулаја (Милановић), Станојевић, Антонић, Милутиновић, Вукмановић, Жегарац, Чанаџија (Мијатовић), Б. Ристановић, Познан (Недељковић), Томић.

ТРГОВАЧКИ: Спасојевић, Алић, Н. Николић, Трифуновић (Станић), Ерак (Ћетковић), Јаковљевић, Аћимовић, Матаруга, Мијатовић (Крнетић), С. Николић, Дрча.

Ривали су одиграли одличну утакмицу,  нимало се нису штедели. Уз то играло се квалитетно. Посебно се то односи на домаће, који су заслужено славили.

Д. Змијанац

Слога (Ч) - Фрушка гора 2:2 (1:1)

ЧАЛМА: Стадион Слоге, судија Зечевић (Шид).Стрелци: Малић у 44. и 70. за Слогу, Рокса у 29. и Милованоивић у 62. минуту за Фрушку гору.

СЛОГА: Мајсторовић (Пејаковић), Милић, Тимотијевић, Арамбашић, Славко Кекић, Драгановић, Зец,  Слободан Кекић, Малић, Савић, Цвјетић (Благојевић, Петровић).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Каранфиловић (Влајсевић), Ђурђевић, Тешић, Цвјетићанин, Бирињи, Бежановић, Видаковић, Миловановић (Коларевић), Копуновић, Рокса.

Утакмица у којој су Чалманци прокоцкали победу. Посебно у другом полувремену имали су доста прилика, али лопта није хтела да у мрежу.  А гости су само два пута у току утакмице шутнули на гол домаћина и оба пута лопта је завршила у мрежи.

С. Кекић

Једнота - Фрушкогорац 0:3 (0:3)

ШИД: Игралиште Једноте, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Панић у 2. и 8.и Мачкић у 14. минуту.

ЈЕДНОТА: Мајхер, Даниловић, Миљеновић, Шћепановић, Малешевић, Јовановић, Небојша Јакшић, Никола Јакшић, Миоћиновић, Јанковић, Хрчек.

ФРУШКОГОРАЦ: Угљешић, Жижић, И. Ђорић (Вукојевић), Ж. Ђорић, Душан Грабић, Р. Крстић, Јошић, Панић, Мачкић, Лужајић (Лукић), Ђукић (Недић).

Гости су заслужено славили, а било је још шанси за још убедљивију победу.

Е. Хрчек

Обилић - Граничар (К) 1:2 (0:1)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште  Обилића, судија Селаковић (Лаћарак).Стрелци: болић у 85. за Обилић, Миражић у 18. и Макитановић у 90. минуту за Граничар. Жути картони: Болић, Д. Јанковић, Р. Микић (Обилић), Зечевић, Стефановић, Миражић (Граничар).Црвени картони: Ј. Микић, Медаковић (Обилић), Врањковић (Граничар).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак, Илибашић, Ј. Микић, Д. Јанковић, Милосављевић, Болић (Поважан), Бертић, А. Зец (Р. Јанковић), Р. Микић (Субић), М. Зец.

ГРАНИЧАР: Јовић, Зечевић, Владисављевић, Петрић, Симић, Митровић (Макитановић), Дејан Печеница (Недимовић), Стефановић, Миражић (Белић), Врањковић, Вукадиновић.

Играчи Граничара из Кузмина нису искористили безброј прилика. Али, ипак су успели да заслужено славе и то голом у последњем минуту утакмице.

Б. Цветичанин

Граничар (А) - Зека Буљубаша 4:2 (2:1)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, судија Митровић (Рума).Стрелци: Грбатинић у 39. и 42, Вурдеља у 65. и В. Мијановић у 76. за Граничар, М. Мартиновић у 19. и Кукић у 79. минуту за Зеку Буљубашу. Жути картон: Опојевлић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Гледић, Трлајић, Скакавац (Васиљевић), Вујић, Вурдеља, Грбатинић, Старчевић (Опојевлић), В. Мијановић (Малешевић), Миличић (Кукољ), А. Нешковић, Шипка (Шибалић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић, Д. Мартиновић, Н. Павловић, Живковић, Крстић (Кукић), Белић, Беловуковић, Драгић,  М. Мартиновић, Турудић. Ђонлић.

Права првенствена утакмица. Гости су изненадили, прво су повели а затим су прокоцкали неколико прилика да дођу до убедљивог вођства.

У финишу првог полувремена искусни Грбатинић, из два прецизна шута, погодио је мрежу и преокрнуо резултат.  У наставку су  домаћини додали гас и стигли до вредне победе.

С. Мијановић

Бикић - Сремац (Ј) 5:1 (3:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште  Бикића, судија Билић (Моровић).Стрелци: Добрић у 11. и 18, Васић у 28, Кљајић у 60. и Босанац у 64. за Бикић, а Симовљевић у 49. минуту за Сремац. Жути картони: Јовичилић (Бикић), Н. Гвока, Мијатовић, Васиљевић (Сремац).

БИКИЋ: Стојадиновић 7, Ђурђевић 7, Васић 7, Јовичилић 8, Басрак 7, Баштић 7 (Менђан), Милутиновић 7 (Маливук),  Кљајић 7, Босанац 7 (Секулић), Бајрами 7, Добрић 8.

СРЕМАЦ: Михајло Гвока 6, Крчић 6, Гвозденовић 6, Урошевић 6, Н. Гвока 6, Миленко Гвока 6, Мијатовић 6, Петровић 7 (Николић), Грујић 6 (Симовљевић), Васиљевић 7 (Ристић), Благојевић 6 (Јовановић).

Нису Бикићани наступили у стандардном саставу, чак су изостала петорица најбољих играча, али и овај састав који је наступио био је довољан да се убедљиво савладају доста борбени гости из Јарка.

Б. Басрак

Ердевик - Сремац (Б) 0:2 (0:0)

ЕРДЕВИК: Стадион Слоге, судија Поповић (Шуљам).Стрелци: З. Смајић и Бибић.

ЕРДЕВИК: Мергл, Цветковић, Вукадиновић, Тргић, Јелчић, Јовановић, Штрбац, Мариновић (Стамболија), Ширадовић (Шолаја), Марчок (Радановић), Радић.

СРЕМАЦ: Милановић, Шумарина, Вранов, Чавић, Субић, З. Смајић, М. Мијатовић, С.Мијатовић, Бибић, Ерор (Остојић), Папуга (Ђорђевић).

Гости су створили више шанси, а постигли су и два прелепа гола за заслужену победу. З. Смајић је постигао  погодак са више од 40 метара, а Бибић је после корнера био највиши у казненом простору домаћих и само главом скренуо лопту у незаштићени део мреже.

А. Милановић

Резултати:

ЕРДЕВИК: Ердевик - Сремац (Б) 0:2, БИКИЋ ДО: Бикић - Сремац (Ј) 5:1, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Граничар (К) 1:2, ЧАЛМА: Слога - Фрушка гора 2:2, ШАШИНЦИ: Слобода - Трговачки 0:0, ШИД: Једнота - Фрушкогорац 0:3, РУМА: Јединство (Р) -Змај 3:1, АДАШЕВЦИ: Граничар - Зека Буљубаша 4:2.