ОЛ Инђија – С. Пазова – Ириг: Делегат поништио пенал

У динамичној и борбеној утакмици, Крушедолци су били пољи ривал у току целе утакмице. А, нису успели да реализују мноштво повољних шанси.
fudbal

Крушедол - Дунав 1:1 (0:1)

КРУШЕДОЛ: Стадион Крушедола, гледалаца 50, судија Рапајић (Инђија).Стрелци: Еркановић у 47. за Крушедол,  У. Милешевић у 23. МИНУТУ за Дунав. Жути картони: Драча, Нинић (Дунав). Црвени картон: Ковачевић (Дунав).

КРУШЕДОЛ: Тувеyић -, Ђурић 7 (Радуловић 7), Геогијев 7, Георгијевић 7 (Крунић 7), Вишњић 7, Миланов 7, Клаић 7, Вукојевић 7, Плећаш 6, Еркановић 7, К. Гарић 7.

ДУНАВ: Тарбук 9, Ковачевић 6, Тошковић 7, Китић 7, Радуловић 7, Драча 7, Најдановић 7 (Нинић 7), Срјемац 7, Градић 7 (Попадић 7), Сурдучки 7, У. Милишевић 7.

А, још, су гости и повели. Изведен је корнер, створила се велика гужва пред домаћинм голом, а у тој гужви најбоље се снашао У. Милешевић и лако матирао Тувеџића. У 92. минуту досуђен је пенал за домаћине.Али, на интервенцију делегата Мите Јовичића, главни судија је поништио одлуку. Наводно је Јовичић је видео да је Еркановић играо пре тога руком лопту. Потом је настала гужва, која се могла изродити, у нешто више, али су је домаћини, ипак, окончали на спортски начин.

С. Радуловић

Борац (Ј) - Планинац 1:1 (1:1)

ЈАРКОВЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 50, судија Тодић (Врдник).Стрелци: Зубовић за Борац, Омаљев за Планинац.

БОРАЦ: Мајкић 7, Аљић 6, Митровић 6, Ковачевић 8, Радуловић 7, Наранyић 7,  Зубовић 6, Језичић 7 (Шовљански), Срјемац 8, Живановић 7, Трбојевић 7 (Петровић).

ПЛАНИНАЦ: Кизић 6, Васиљевић 6, Живанчевић 6, С. Ћирић 6, Опачић 7, Грујић, Омаљев 7, Павићевић 7, Илић, Грубовић 7, Мишкулин, М. Ћирић 7, Миљковић 7, Д. Ћирић, Бркић 7.

У фер игри, коначан резултат реалан. Гости су одиграли одлично први део утакмице, а домаћини су били бољи ривал у наставку.

И. С.

ЈАРКОВЦИ: Борац - Планинац 1:1, ИРИГ: Раднички Ссремски витезови - Цар Урош 4:0, КРУШЕДОЛ: Крушедол - Дунав 1:1, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Слога (К) 3:1, МАРАДИК: Слога - Фрушкогорац 3:0.