ОЛ Бачка Паланка: Црнчевић одбранио пенал

Гости су рано повели и све домаће планове о сигурној победи пореметили. Домаћини су уз то код резултата 1:1 промашили пенал.
lopta2

Бачки хајдук - Соко 1:2 (1:2)

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игралиште Бачког Хајдука, судија Ђурчић (Бачка Паланка).Стрелци: Т. Николић у 11. за Бачки хајдук, Ђурица у 4. и Тасовац у 43. минуту за Соко.Жути картони: М. Јановић, Бојић (Бачки Хајдук), С. Адамовић (Соко).

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, М. Јановић (Хаџић), Сегеди, Бојић, И. Јановић, Петровић, В. Радић, Дринић, Д. Живановић, Бадивук, Т. Николић (Д. Николић).

СОКО: Црнчевић, С. Адамовић, Борковић, Стојановић, Драговић, М. Адамовић, Ђурица, Тасовац, Комад (Ратковић), Гушић (Лукић), Тривуновић (Матковић).

Голман гостију Црнчевић је одбранио траљав шут Д. Николићу.

М. Малишић

Борац - Бачка (БП) 1:0 (1:0)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, судија Дражић (Бачка Паланка).Стрелац: Требовац у 35. минуту.

БОРАЦ: Петковић, О. Међедовић, Н. Арбутовић, Миљевић, Грозница, Шикман, Шмитран, Требовац, Покрајац (Боцков), Раданов (М. Арбутовић, Мишкулев), Н. Међедовић.

БАЧКА: Јарић, Никић, Балиновић, Б. Лукач, Б. Бјелош, Гостовић, Ахметовић, Д. Бјелош, Мишков, В. Карпов, Штајн (Павловић, Живановић).

Била је то игра са пуно акција посебно су се истицали домаћини, који су од многобројних шанси постигли само један гол.

С. Ш.

Наша звезда - Пролетер 14:0 (5:0)

СИЛБАШ: Игралиште Наше звезде, судија Девић (Бачка Паланка).Стрелци: Лаћарак у 2. и 49, Зец у 24, 38. и 64, Спасић у 42, Писарев у 43, 67, 74. и 76, Данилов у 47. и 90, М. Владислав у 70. и Јовицки у 72. минуту.

НАША ЗВЕЗДА: Дукић, Торић,  П. Владислав (М. Владислав), Мајсторовић, Инђић (Бабић), Спасић, Лаћарак, Пилиповић (Данилов), Зец, Писарев (Јовицки), Старлетовић (Поткоњак).

ПРОЛЕТЕР: Јелача, Андрејић, Коленц, Конкољ, Кончар, Шешум, Лазаревић, Илић, З. ПеленИш,Попобвић, Р. Пелениш, Антонић.

Домаћини су играли одлично, створили су много шанси, постигли  14 голова, а коначни резултат могао је бити још убедљивији.

М. Будић

Орлови - Славија 5:0 (3:0)

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште Орлова, судија.Стрелци: Проле у 20, 33. и 35, Томић у 52. и Узуров у 87. минуту.

ОРЛОВИ: Д. Гашић, Довичин, Бенка, Бршадинац, Малешевић (Весин), Фодора (Бундало), Антонић (Узуров), Малетин, Проле, Томић, Јајчевић.

СЛАВИЈА: Драча, Стефановић, Р. Јовановић, Делић, Хорват, Кутаина, Дуспара, Наумов, Скеја, З. Јовановић, Стељски.

Драгољуб Проле, младић с 16 година, засенио је и своје старије саиграче, и био троструки стрелац.

П. Бршадинац

Кривањ - Бачка (Д) 3:2 (3:0)

СЕЛЕНЧА: Игралиште Кривња, судија Милешевић (Бачка Паланка).Стрелци: Салијевић у 22. и Алексић у 35. (из пенала) и 40. за Кривањ, а Макар у 53. и Малацко у 61. минуту за Бачку. Жути картони: Алексић, Јовановић, Јововић (Кривањ), Милић, Капетанов, Данилов (Бачка).

КРИВАЊ: Нађ, Алексић, Јововић, Мучај, Станковић, Бујак, Алекси, Јовановић, Спасић, Кочонда (М. Серахски, А. Серахски, Карачоњи, Кочић, Салијевић), Добош (Васиљевић).

БАЧКА: Вученовић, Будић, Лакић (Марковић), Зелен, Ђаковић, Милић, Данилов, Капетанов, Секуруш (Николић), Малацко (Бајац), Лукић (Макар).

Изненађење у Селенчи. Док су домаћини имали  били су убедљиви, повели са 3:0, а  онда стали, међутим , гости то нису успели да искористе  у наставку постигли су само два гола.

Д. Јововић

Младост - Нештин 3:0 (2:0)

МАЛИ БАЧ: Игралиште Младости, судија Малић (Бачка Паланка). Стрелци: Загорчић у 16, С. Ђукић у 30. и Диорошки у 63. минуту. Жути картони: Бабић, Ћулибрк (Младост), Моравац, Василић, Маринковић (Нештин).

МЛАДОСТ: Недић, Фин, Ковачевић, Бабић, Н. Ђукић, С. Ђукић, Стефановић, Ћулибрк, Дорошкки, Станковић, Загорчић (Ушчумлић, Добре, Кецман).

НЕШТИН: В. Ћулибрк, Пуделка, Савић, С. Ћулибрк, Фабри, Вукмировић, Моравац, Сич, М. Валентик, Василић, Вујовић (Божин, Шмидт, Гњатовић, С. Валентик, Маринковић).

Заслужена победа домаћина .Први гол Загорчић је постигао из шута с 14 метара, други је Загорчић припремио.Идеално је центрирао лопту, а Ђукић је само подметнуо главу и лопта се нашла у мрежи. Дорошки је постигао погодак после соло продора.

Н. Ђукић

Резултати:

КАРАЂОРЂЕВО: Орлови - Славија 5:0, СИЛБАШ: Нова звезда -Пролетер 14:0, МАЛИ БАЧ: Младост - Нештин 3:0, ВИЗИЋ: Борац - Бачка (БП) 1945. 1:0, БАЧКО НОВО СЕЛО: Бачки хајдук - Соко 1:2, СЕЛЕНЧА: Кривањ -Бачка (Д) 3:2.